Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cheb BVrchní
rozhodčí:
Gavlas Anton st.
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Karlovy Vary ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nerudova 2283, 35002 ChebRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:14480:358SKST Cheb B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Petr
Trgo Michael
 
 
Hynek Jiří
Kotál Jakub
 
 
-88-97-52301
2.Pažma Lukáš
Březovský Petr
 
 
Svěrák Boris
Tesař Vojtěch
 
 
56-103 3111
3.Pažma LukášTesař Vojtěch516  3021
4.Gavlas PetrKotál Jakub899  3031
5.Trgo MichaelHynek Jiří5-6-8-5 1332
6.Březovský PetrSvěrák Boris456  3042
7.Gavlas PetrTesař Vojtěch755  3052
8.Trgo MichaelKotál Jakub-7-8-6  0353
9.Březovský PetrHynek Jiří635  3063
10.Pažma LukášSvěrák Boris766  3073
11.Trgo MichaelTesař Vojtěch10-2-8-12 1374
12.Březovský PetrKotál Jakub8510  3084
13.Pažma LukášHynek Jiří824  3094
14.Gavlas PetrSvěrák Boris8-1043 31104
15.Březovský PetrTesař Vojtěch         
16.Pažma LukášKotál Jakub         
17.Gavlas PetrHynek Jiří         
18.Trgo MichaelSvěrák Boris         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pažma Lukáš30Tesař Vojtěch12
Gavlas Petr30Kotál Jakub12
Trgo Michael03Hynek Jiří12
Březovský Petr30Svěrák Boris03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Hleďsebe ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36515:567TJ Sokol Velká Hleďsebe A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Jan
Čáp Ladislav st.
 
 
Hrnčiřík Karel
Minařík Jiří
 
 
-10-5-8  0301
2.Surma Radek
Teiner Martin
 
 
Pock Václav
Provazník Karel
 
 
-7512-893211
3.Surma RadekMinařík Jiří655  3021
4.Teiner MartinPock Václav-9-89-2 1322
5.Čáp Ladislav st.Hrnčiřík Karel-8-98-10 1323
6.Švec JanProvazník Karel-710-9-6 1324
7.Teiner MartinMinařík Jiří-7-7-7  0325
8.Čáp Ladislav st.Pock Václav7-13-5-6 1326
9.Švec JanHrnčiřík Karel-8884 3136
10.Surma RadekProvazník Karel-4-12-8  0337
11.Čáp Ladislav st.Minařík Jiří-6-7-5  0338
12.Švec JanPock Václav57-95 3148
13.Surma RadekHrnčiřík Karel9-66-493258
14.Teiner MartinProvazník Karel9-12-6-8 1359
15.Švec JanMinařík Jiří6-9-77-723510
16.Surma RadekPock Václav-10-47-7 13  
17.Teiner MartinHrnčiřík Karel         
18.Čáp Ladislav st.Provazník Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Surma Radek21Minařík Jiří31
Teiner Martin03Pock Václav21
Čáp Ladislav st.03Hrnčiřík Karel12
Švec Jan22Provazník Karel30
utkání .16 byl odehrán dříve než zápas.15.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karlovy Vary BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Toužim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Sadov č. p. 69Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20547:451TJ Slovan Karlovy Vary B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopárek Jiří
Kročák Roman
 
 
Pohanka Jaroslav
Kheil Jakub
 
 
4-886 3110
2.Čáp Ladislav ml.
Yahodka Maksym
 
 
Ženíšek Jiří
Daniel Pavel
 
 
-710-9-8 1311
3.Yahodka MaksymPohanka Jaroslav9511  3021
4.Kopárek JiříDaniel Pavel-8497 3131
5.Kročák RomanKheil Jakub33-9-743241
6.Čáp Ladislav ml.Ženíšek Jiří99-73 3151
7.Kopárek JiříPohanka Jaroslav776  3061
8.Kročák RomanDaniel Pavel-711-3-6 1362
9.Čáp Ladislav ml.Kheil Jakub74-78 3172
10.Yahodka MaksymŽeníšek Jiří5-79-933282
11.Kročák RomanPohanka Jaroslav-1097-9-92383
12.Čáp Ladislav ml.Daniel Pavel-910-10-7 1384
13.Yahodka MaksymKheil Jakub646  3094
14.Kopárek JiříŽeníšek Jiří268  30104
15.Čáp Ladislav ml.Pohanka Jaroslav         
16.Yahodka MaksymDaniel Pavel         
17.Kopárek JiříKheil Jakub         
18.Kročák RomanŽeníšek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Yahodka Maksym30Pohanka Jaroslav12
Kopárek Jiří30Daniel Pavel21
Kročák Roman12Kheil Jakub03
Čáp Ladislav ml.21Ženíšek Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov AVrchní
rozhodčí:
Provazník Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Loket nad OhříRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Myslbekova 996, 363 01 OstrovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:14510:403Tělovýchovná jednota Ostrov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Jan st.
Provazník Jiří
 
 
Hlaváček Miloš
Kotlaba Josef
 
 
889  3010
2.Vyhlídka Daniel
Zika Miroslav
 
 
Pumpr Jaroslav
Laurinc Ludevít
 
 
79-95 3120
3.Provazník Jan st.Pumpr Jaroslav-95-102-52321
4.Vyhlídka DanielLaurinc Ludevít755  3031
5.Zika MiroslavHlaváček Miloš-7103-1093241
6.Provazník JiříKotlaba Josef955  3051
7.Vyhlídka DanielPumpr Jaroslav7-9-79-72352
8.Zika MiroslavLaurinc Ludevít847  3062
9.Provazník JiříHlaváček Miloš4108  3072
10.Provazník Jan st.Kotlaba Josef5-7-95-92373
11.Zika MiroslavPumpr Jaroslav7-589 3183
12.Provazník JiříLaurinc Ludevít577  3093
13.Provazník Jan st.Hlaváček Miloš-9899 31103
14.Vyhlídka DanielKotlaba Josef768  30  
15.Provazník JiříPumpr Jaroslav         
16.Provazník Jan st.Laurinc Ludevít         
17.Vyhlídka DanielHlaváček Miloš         
18.Zika MiroslavKotlaba Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Provazník Jan st.12Pumpr Jaroslav21
Vyhlídka Daniel11Laurinc Ludevít03
Zika Miroslav30Hlaváček Miloš03
Provazník Jiří30Kotlaba Josef11
Utkání č. 14 bylo dohráno před utkáním č. 13 ; tedy před dosažením desátého bodu domácího družstva.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sokolov AVrchní
rozhodčí:
Visinger Jakub
HOSTUJÍCÍ:SKST Chodov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2.ZŠ SokolovRozhodčí:Drahokoupil Jakub
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:34364:461SKST Chodov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomšík Jaroslav
Černý Lukáš
 
 
Tonhauser Robert
Vála Bohuslav
 
 
-8-2-11  0301
2.Visinger Jakub
Drahokoupil Jakub
 
 
Malina Josef
Skokov Jaroslav
 
 
59-7-793211
3.Drahokoupil JakubVála Bohuslav-8-669-72312
4.Visinger JakubSkokov Jaroslav87-10-1083222
5.Černý LukášTonhauser Robert-8-8-6  0323
6.Tomšík JaroslavMalina Josef-9-9-4  0324
7.Visinger JakubVála Bohuslav88-8-8-92325
8.Černý LukášSkokov Jaroslav-7-6-5  0326
9.Tomšík JaroslavTonhauser Robert4-8-10-9 1327
10.Drahokoupil JakubMalina Josef-6-3-6  0328
11.Černý LukášVála Bohuslav-2-7-5  0329
12.Tomšík JaroslavSkokov Jaroslav-7-7-10  03210
13.Drahokoupil JakubTonhauser Robert         
14.Visinger JakubMalina Josef         
15.Tomšík JaroslavVála Bohuslav         
16.Drahokoupil JakubSkokov Jaroslav         
17.Visinger JakubTonhauser Robert         
18.Černý LukášMalina Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drahokoupil Jakub02Vála Bohuslav30
Visinger Jakub11Skokov Jaroslav21
Černý Lukáš03Tonhauser Robert20
Tomšík Jaroslav03Malina Josef20
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy