Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Toužim BVrchní
rozhodčí:
Ženíšek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vintířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 492 Toužim, PSČ 364 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:36490:569TJ Baník Vintířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vohryzka Jiří
Šindelář František
 
 
Malý Karel
Horvát Milan
 
 
-7-2-4  0301
2.Blažek František
Mašek Marek
 
 
Ludrovský Josef
Špecián Karel
 
 
376  3011
3.Mašek MarekHorvát Milan13-6-2-8 1312
4.Blažek FrantišekLudrovský Josef-59-127113222
5.Vohryzka JiříŠpecián Karel-10104-10113232
6.Šindelář FrantišekJaroš Vladimír-9-8-5  0333
7.Blažek FrantišekHorvát Milan-48-4-3 1334
8.Vohryzka JiříLudrovský Josef108-10-10-62335
9.Šindelář FrantišekŠpecián Karel-4-8-7  0336
10.Mašek MarekJaroš Vladimír-95-4-3 1337
11.Vohryzka JiříHorvát Milan-10-97723247
12.Šindelář FrantišekLudrovský Josef-678-9-42348
13.Mašek MarekŠpecián Karel-9-8-3  0349
14.Blažek FrantišekJaroš Vladimír8-13-109-823410
15.Šindelář FrantišekHorvát Milan-8712-10-323  
16.Mašek MarekLudrovský Josef         
17.Blažek FrantišekŠpecián Karel         
18.Vohryzka JiříJaroš Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mašek Marek03Horvát Milan21
Blažek František12Ludrovský Josef21
Vohryzka Jiří21Špecián Karel21
Šindelář František03Jaroš Vladimír30
Nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:NK BFB BochovVrchní
rozhodčí:
Chalupný Luboš
HOSTUJÍCÍ:SKST Chodov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Okružní 367, BochovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3358:196NK BFB Bochov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Egert Miroslav
Šťovíček Miroslav
 
 
Hupfer Matyáš
Kořínková Nela
 
 
9-8-6233210
2.Vonšovský Miroslav
Chalupný Luboš
 
 
Manoch Jan
Preložníková Adéla
 
 
152  3020
3.Egert MiroslavKořínková Nela734  3030
4.Šťovíček MiroslavManoch Jan678  3040
5.Vonšovský MiroslavHupfer Matyáš368  3050
6.Chalupný LubošPreložníková Adéla868  3060
7.Šťovíček MiroslavKořínková Nela-131066 3170
8.Vonšovský MiroslavManoch Jan144  3080
9.Chalupný LubošHupfer Matyáš428  3090
10.Egert MiroslavPreložníková Adéla738  30100
11.Vonšovský MiroslavKořínková Nela         
12.Chalupný LubošManoch Jan         
13.Egert MiroslavHupfer Matyáš         
14.Šťovíček MiroslavPreložníková Adéla         
15.Chalupný LubošKořínková Nela         
16.Egert MiroslavManoch Jan         
17.Šťovíček MiroslavHupfer Matyáš         
18.Vonšovský MiroslavPreložníková Adéla         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Egert Miroslav20Kořínková Nela02
Šťovíček Miroslav20Manoch Jan02
Vonšovský Miroslav20Hupfer Matyáš02
Chalupný Luboš20Preložníková Adéla02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Luby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Děravý pálky JenišovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala při ZŠ LubyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:30253:374SK Děravý pálky Jenišov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špryňar Milan
Šabík Vladimír
 
 
Černík Jaroslav
Pechman Vladimír
 
 
-1-6-4  0301
2.Nalezenec Jaroslav
Pěnkava Jan
 
 
Malý Karel ml.
Červenka Anatol
 
 
-67-8-7 1302
3.Pěnkava JanMalý Karel ml.-4-5-7  0303
4.Šabík VladimírPechman Vladimír-4-3-7  0304
5.Nalezenec JaroslavČerník Jaroslav-8-987-82305
6.Špryňar MilanČervenka Anatol7105  3015
7.Šabík VladimírMalý Karel ml.-5-4-6  0316
8.Nalezenec JaroslavPechman Vladimír-7-6-8  0317
9.Špryňar MilanČerník Jaroslav-8-9-9  0318
10.Pěnkava JanČervenka Anatol-9-8-6  0319
11.Nalezenec JaroslavMalý Karel ml.-4-9-1  03110
12.Špryňar MilanPechman Vladimír4    10  
13.Pěnkava JanČerník Jaroslav         
14.Šabík VladimírČervenka Anatol         
15.Špryňar MilanMalý Karel ml.         
16.Pěnkava JanPechman Vladimír         
17.Šabík VladimírČerník Jaroslav         
18.Nalezenec JaroslavČervenka Anatol         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pěnkava Jan02Malý Karel ml.30
Šabík Vladimír02Pechman Vladimír20
Nalezenec Jaroslav03Černík Jaroslav20
Špryňar Milan11Červenka Anatol11
Počet diváků: 36637



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Luby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala při ZŠ LubyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:33441:511Tělovýchovná jednota Ostrov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Tomáš st.
Skála Tomáš ml.
 
 
Babor Václav
Vařejčka Josef
 
 
9159  3010
2.Kočárník Jaroslav
Sucharda Jiří
 
 
Zika Petr
Ježek Tomáš
 
 
-3-9-8  0311
3.Skála Tomáš ml.Babor Václav68-3-5-102312
4.Kočárník JaroslavVařejčka Josef-11-7-3  0313
5.Skála Tomáš st.Zika Petr-7789 3123
6.Čáchová LucieJežek Tomáš447  3033
7.Kočárník JaroslavBabor Václav-7-7-9  0334
8.Skála Tomáš st.Vařejčka Josef-8-9-1  0335
9.Čáchová LucieZika Petr-78-9-5 1336
10.Skála Tomáš ml.Ježek Tomáš467  3046
11.Skála Tomáš st.Babor Václav-9-5-3  0347
12.Čáchová LucieVařejčka Josef910-4-9-52348
13.Skála Tomáš ml.Zika Petr6-55-843258
14.Sucharda JiříJežek Tomáš-6-7-7  0359
15.Čáchová LucieBabor Václav-8-3-7  03510
16.Skála Tomáš ml.Vařejčka Josef         
17.Sucharda JiříZika Petr         
18.Skála Tomáš st.Ježek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skála Tomáš ml.21Babor Václav40
Kočárník Jaroslav02Vařejčka Josef30
Skála Tomáš st.12Zika Petr12
Čáchová Lucie13Ježek Tomáš12
Sucharda Jiří01   
Počet diváků: 36637
Střídání TJ Luby kočárník za Suchardu ve 14. zápase

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy