Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Chodov DVrchní
rozhodčí:
Kořínek Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Děravý pálky JenišovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30196:367SK Děravý pálky Jenišov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Manoch Jan
Hupfer Matyáš
 
 
Pechman Vladimír
Kostroun Jiří
 
 
-4-6-5  0301
2.Svoboda Dominik
Kořínková Nela
 
 
Červenka Anatol
Záhorec Michael
 
 
-28-8-8 1302
3.Kořínková NelaPechman Vladimír-4-4-2  0303
4.Hupfer MatyášKostroun Jiří-2-6-9  0304
5.Manoch JanČervenka Anatol-2-5-9  0305
6.Svoboda DominikZáhorec Michael-10-7-2  0306
7.Hupfer MatyášPechman Vladimír-3-8-7  0307
8.Manoch JanKostroun Jiří-5-88-3 1308
9.Svoboda DominikČervenka Anatol9-311-3-62309
10.Kořínková NelaZáhorec Michael-1-2-6  03010
11.Manoch JanPechman Vladimír-3    01  
12.Svoboda DominikKostroun Jiří         
13.Kořínková NelaČervenka Anatol         
14.Hupfer MatyášZáhorec Michael         
15.Svoboda DominikPechman Vladimír         
16.Kořínková NelaKostroun Jiří         
17.Hupfer MatyášČervenka Anatol         
18.Manoch JanZáhorec Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kořínková Nela02Pechman Vladimír20
Hupfer Matyáš02Kostroun Jiří20
Manoch Jan02Červenka Anatol20
Svoboda Dominik02Záhorec Michael20
Počet diváků: 4
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Vintířov BVrchní
rozhodčí:
Stellnerová Denisa st.
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Ostrov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala VintířovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:36520:603Tělovýchovná jednota Ostrov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Karel
Horvát Milan
 
 
Zika Petr
Vařejčka Josef
 
 
56-9-6-62301
2.Ludrovský Josef
Jaroš Vladimír
 
 
Babor Václav
Landiga Michal
 
 
76-11-873211
3.Ludrovský JosefBabor Václav-5-5-5  0312
4.Stellner Karel ml.Landiga Michal-7-210-4 1313
5.Jaroš VladimírVařejčka Josef-4-4-6  0314
6.Horvát MilanZika Petr-5-96563224
7.Stellner Karel ml.Babor Václav-5-2-4  0325
8.Jaroš VladimírLandiga Michal7118  3035
9.Horvát MilanVařejčka Josef95-7-8-72336
10.Ludrovský JosefZika Petr11-117-8-92337
11.Jaroš VladimírBabor Václav8810  3047
12.Horvát MilanLandiga Michal98-6-783257
13.Ludrovský JosefVařejčka Josef-6-868-22358
14.Stellner Karel ml.Zika Petr-7-1-5  0359
15.Horvát MilanBabor Václav10-89-8-1223510
16.Ludrovský JosefLandiga Michal7    10  
17.Stellner Karel ml.Vařejčka Josef         
18.Jaroš VladimírZika Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ludrovský Josef03Babor Václav31
Stellner Karel ml.03Landiga Michal12
Jaroš Vladimír21Vařejčka Josef30
Horvát Milan22Zika Petr21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy