Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec Pod MaršálemRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14501:412TJ Sokol Lhůta A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulbrich Ondřej
Protiva Lukáš
 
 
Soukup Miloš
Mandík Petr
 
 
-494-9103210
2.Čech Roman
Protiva Jan
 
 
Korbel Petr
Městka Petr
 
 
871  3020
3.Protiva LukášKorbel Petr611-96 3130
4.Roch TomášSoukup Miloš9-7119 3140
5.Čech RomanMandík Petr-7-1086-62341
6.Ulbrich OndřejMěstka Petr8115  3051
7.Roch TomášKorbel Petr11-714-9-22352
8.Čech RomanSoukup Miloš911-98 3162
9.Ulbrich OndřejMandík Petr-1179-963272
10.Protiva LukášMěstka Petr672  3082
11.Čech RomanKorbel Petr610-117 3192
12.Ulbrich OndřejSoukup Miloš254  30102
13.Protiva LukášMandík Petr         
14.Roch TomášMěstka Petr         
15.Ulbrich OndřejKorbel Petr         
16.Protiva LukášSoukup Miloš         
17.Roch TomášMandík Petr         
18.Čech RomanMěstka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Protiva Lukáš20Korbel Petr12
Roch Tomáš11Soukup Miloš03
Čech Roman21Mandík Petr11
Ulbrich Ondřej30Městka Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
Lopata Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skořická 84, Mirošov SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31312:423KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Marek
Lopata Vladimír
 
 
Láriš Petr
Mazura Pavel
 
 
-79-9-6 1301
2.Babický Josef
Boura Lukáš
 
 
Mazura David
Sommer Patrik
 
 
8-3-5-9 1302
3.Lopata VladimírLáriš Petr-8-9-9  0303
4.Babický JosefMazura David-8-9-9  0304
5.Boura LukášSommer Patrik-7-5-4  0305
6.Vyskočil MarekMazura Pavel-713-5-5 1306
7.Babický JosefLáriš Petr-11-6-9  0307
8.Boura LukášMazura David-4-7-12  0308
9.Vyskočil MarekSommer Patrik-35-510-52309
10.Lopata VladimírMazura Pavel10-887 3119
11.Boura LukášLáriš Petr-1-67-6 13110
12.Vyskočil MarekMazura David         
13.Lopata VladimírSommer Patrik         
14.Babický JosefMazura Pavel         
15.Vyskočil MarekLáriš Petr         
16.Lopata VladimírMazura David         
17.Babický JosefSommer Patrik         
18.Boura LukášMazura Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lopata Vladimír11Láriš Petr30
Babický Josef02Mazura David20
Boura Lukáš03Sommer Patrik20
Vyskočil Marek02Mazura Pavel11
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Krejčíř Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre. B. StaškaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39631:645TJ Sokol Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baštář Ondřej
Marešová Zdeňka ml.
 
 
Krieger Ladislav
Hrčka Jaroslav
 
 
-9-77-10 1301
2.Horák Libor
Mareš Daniel
 
 
Chvátal Martin
Rolník Tomáš
 
 
68-95 3111
3.Baštář OndřejHrčka Jaroslav118-76 3121
4.Mareš DanielKrieger Ladislav-68-8-8 1322
5.Horák LiborRolník Tomáš784  3032
6.Marešová Zdeňka ml.Chvátal Martin-87-8-7 1333
7.Mareš DanielHrčka Jaroslav-9-11-7  0334
8.Horák LiborKrieger Ladislav-78-8693244
9.Marešová Zdeňka ml.Rolník Tomáš86-99 3154
10.Baštář OndřejChvátal Martin9-9-116-82355
11.Horák LiborHrčka Jaroslav-310-5-8 1356
12.Marešová Zdeňka ml.Krieger Ladislav-3-6-7  0357
13.Baštář OndřejRolník Tomáš-874-563267
14.Mareš DanielChvátal Martin-3-9-7  0368
15.Marešová Zdeňka ml.Hrčka Jaroslav-7-8-9  0369
16.Baštář OndřejKrieger Ladislav28-810 3179
17.Mareš DanielRolník Tomáš-9557 3189
18.Horák LiborChvátal Martin-8-8-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baštář Ondřej31Hrčka Jaroslav31
Mareš Daniel13Krieger Ladislav22
Horák Libor22Rolník Tomáš04
Marešová Zdeňka ml.13Chvátal Martin40
Počet diváků: 53421



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Látka Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Benešova 281, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32350:428TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Karel
Látka Jan
 
 
Šperl Jakub
Bultas Miroslav
 
 
-6-7-8  0301
2.Kašper Petr
Ulman Miroslav
 
 
Vladyka Jakub
Umner Filip
 
 
-9-747-72302
3.Gabriel KarelŠperl Jakub-6-6-7  0303
4.Ulman MiroslavVladyka Jakub5-10-9-5 1304
5.Látka JanBultas Miroslav-7-8-6  0305
6.Kašper PetrUmner Filip-754-1133215
7.Ulman MiroslavŠperl Jakub6812  3025
8.Látka JanVladyka Jakub-1-7-3  0326
9.Kašper PetrBultas Miroslav5-4-9-4 1327
10.Gabriel KarelUmner Filip-8-46-6 1328
11.Látka JanŠperl Jakub-7-9-5  0329
12.Kašper PetrVladyka Jakub8-9-8-5 13210
13.Gabriel KarelBultas Miroslav         
14.Ulman MiroslavUmner Filip         
15.Kašper PetrŠperl Jakub         
16.Gabriel KarelVladyka Jakub         
17.Ulman MiroslavBultas Miroslav         
18.Látka JanUmner Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gabriel Karel02Šperl Jakub21
Ulman Miroslav11Vladyka Jakub30
Látka Jan03Bultas Miroslav20
Kašper Petr12Umner Filip11
Počet diváků: 46374
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:21590:431TJ Sokol Horní Bělá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 

 
 
WO    3010
2.Nechutný Petr st.
Janda Pavel
 
 
Vyleta Michal ml.
Jánský Marek
 
 
4-928 3120
3.Nechutný Petr st.Vyleta Michal ml.964  3030
4.Janda PavelJánský Marek-6-697-52331
5.Nechutný Petr ml.Tran Duc Martin Lam-15-97-8 1332
6.Nechutný MarekWO    3042
7.Janda PavelVyleta Michal ml.-6-11-10  0343
8.Nechutný Petr ml.Jánský Marek-78-55-92344
9.Nechutný MarekTran Duc Martin Lam-6967 3154
10.Nechutný Petr st.WO    3064
11.Nechutný Petr ml.Vyleta Michal ml.746  3074
12.Nechutný MarekJánský Marek-9-77-6 1375
13.Nechutný Petr st.Tran Duc Martin Lam85-4-15-92376
14.Janda PavelWO    3086
15.Nechutný MarekVyleta Michal ml.11910  3096
16.Nechutný Petr st.Jánský Marek-69810 31106
17.Janda PavelTran Duc Martin Lam4-4   11  
18.Nechutný Petr ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nechutný Petr st.21Vyleta Michal ml.13
Janda Pavel02Jánský Marek31
Nechutný Petr ml.12Tran Duc Martin Lam21
Nechutný Marek21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
Somolík Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOKOLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20530:480TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůza Jaroslav
Sýkora David
 
 
Vycudilík Jan
Panský Miroslav
 
 
108-88 3110
2.Vintr Josef
Matoušová Aneta
 
 
Havlíček Stanislav
Mašek Petr
 
 
4-4-7-9 1311
3.Vintr JosefMašek Petr-910-5-13 1312
4.Matoušová AnetaVycudilík Jan12411  3022
5.Sýkora DavidPanský Miroslav-7-6-6  0323
6.Jůza JaroslavHavlíček Stanislav656  3033
7.Matoušová AnetaMašek Petr-4-69963243
8.Sýkora DavidVycudilík Jan-4-112-7 1344
9.Jůza JaroslavPanský Miroslav767  3054
10.Vintr JosefHavlíček Stanislav933  3064
11.Sýkora DavidMašek Petr-49-9-4 1365
12.Jůza JaroslavVycudilík Jan41313  3075
13.Vintr JosefPanský Miroslav8811  3085
14.Matoušová AnetaHavlíček Stanislav6-877 3195
15.Jůza JaroslavMašek Petr87-88 31105
16.Vintr JosefVycudilík Jan         
17.Matoušová AnetaPanský Miroslav         
18.Sýkora DavidHavlíček Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vintr Josef21Mašek Petr22
Matoušová Aneta30Vycudilík Jan12
Sýkora David03Panský Miroslav12
Jůza Jaroslav40Havlíček Stanislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Sedláček Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15432:367Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Radek
Pachner Jan
 
 
Čákora Ladislav
Čákorová Tereza
 
 
41-118 3110
2.Panzer Tomáš
Mezera Petr
 
 
Dietl Luboš
Čákora Ladislav ml.
 
 
-6-9-2  0311
3.Mezera PetrČákora Ladislav7-5710 3121
4.Pachner JanDietl Luboš667  3031
5.Panzer TomášČákorová Tereza118-85 3141
6.Macháček RadekČákora Ladislav ml.543  3051
7.Pachner JanČákora Ladislav6-88-663261
8.Panzer TomášDietl Luboš6-4-6-1 1362
9.Macháček RadekČákorová Tereza-6655 3172
10.Mezera PetrČákora Ladislav ml.87-610 3182
11.Panzer TomášČákora Ladislav8-6-3753292
12.Macháček RadekDietl Luboš876  30102
13.Mezera PetrČákorová Tereza         
14.Pachner JanČákora Ladislav ml.         
15.Macháček RadekČákora Ladislav         
16.Mezera PetrDietl Luboš         
17.Pachner JanČákorová Tereza         
18.Panzer TomášČákora Ladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mezera Petr20Čákora Ladislav03
Pachner Jan20Dietl Luboš12
Panzer Tomáš21Čákorová Tereza02
Macháček Radek30Čákora Ladislav ml.02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy