Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
09:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5364:191SKUŘ Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Miloš
Mandík Petr
 
 
Krieger Ladislav
Noha Miroslav
 
 
85-56 3110
2.Korbel Petr
Peckert Daniel
 
 

 
 
WO    3020
3.Korbel PetrKrieger Ladislav765  3030
4.Soukup MilošNoha Miroslav96-78 3140
5.Mandík PetrUčík Rudolf968  3050
6.Peckert DanielWO    3060
7.Soukup MilošKrieger Ladislav8-879 3170
8.Mandík PetrNoha Miroslav59-7-753280
9.Peckert DanielUčík Rudolf532  3090
10.Korbel PetrWO    30100
11.Mandík PetrKrieger Ladislav         
12.Peckert DanielNoha Miroslav         
13.Korbel PetrUčík Rudolf         
14.Soukup Miloš         
15.Peckert DanielKrieger Ladislav         
16.Korbel PetrNoha Miroslav         
17.Soukup MilošUčík Rudolf         
18.Mandík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Korbel Petr10Krieger Ladislav02
Soukup Miloš20Noha Miroslav02
Mandík Petr20Učík Rudolf02
Peckert Daniel10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 08:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36548:594TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sommer Patrik
Láriš Petr
 
 
Roubíček Jan
Šperl Jakub
 
 
9-11-87-72301
2.Mazura David
Holý Pavel ml.
 
 
Vohradský Marek
Vladyka Jakub
 
 
94-74 3111
3.Sommer PatrikRoubíček Jan-3-88-11 1312
4.Holý Pavel ml.Vladyka Jakub-6-4-10  0313
5.Mazura DavidŠperl Jakub-9-6-7  0314
6.Láriš PetrVohradský Marek-8-99933224
7.Holý Pavel ml.Roubíček Jan3-9-9-8 1325
8.Mazura DavidVladyka Jakub-798-5-92326
9.Láriš PetrŠperl Jakub-84912 3136
10.Sommer PatrikVohradský Marek71010  3046
11.Mazura DavidRoubíček Jan-8-9-4  0347
12.Láriš PetrVladyka Jakub-469-6-72348
13.Sommer PatrikŠperl Jakub12-2-5-10 1349
14.Holý Pavel ml.Vohradský Marek8-87-883259
15.Láriš PetrRoubíček Jan-78-9-9 13510
16.Sommer PatrikVladyka Jakub         
17.Holý Pavel ml.Šperl Jakub         
18.Mazura DavidVohradský Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sommer Patrik12Roubíček Jan40
Holý Pavel ml.12Vladyka Jakub30
Mazura David03Šperl Jakub21
Láriš Petr22Vohradský Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec pod MaršálemRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:15482:375TJ Sokol Lhůta A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulbrich Ondřej
Protiva Lukáš
 
 
Tran Duc Martin Lam
Kuncl Denis
 
 
-9-58663210
2.Čech Roman
Protiva Jan
 
 
Vyleta Michal ml.
Jánský Marek
 
 
-10-1274113220
3.Protiva LukášJánský Marek-78105 3130
4.Roch TomášVyleta Michal ml.8-71110 3140
5.Čech RomanKuncl Denis45-84 3150
6.Ulbrich OndřejTran Duc Martin Lam456  3060
7.Roch TomášJánský Marek-125-10-8 1361
8.Čech RomanVyleta Michal ml.-10-521153271
9.Ulbrich OndřejKuncl Denis5-1078 3181
10.Protiva LukášTran Duc Martin Lam371  3091
11.Čech RomanJánský Marek58-11-9932101
12.Ulbrich OndřejVyleta Michal ml.5104  30  
13.Protiva LukášKuncl Denis         
14.Roch TomášTran Duc Martin Lam         
15.Ulbrich OndřejJánský Marek         
16.Protiva LukášVyleta Michal ml.         
17.Roch TomášKuncl Denis         
18.Čech RomanTran Duc Martin Lam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Protiva Lukáš20Jánský Marek12
Roch Tomáš11Vyleta Michal ml.02
Čech Roman30Kuncl Denis02
Ulbrich Ondřej20Tran Duc Martin Lam02
Počet diváků: 29358



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skořická 84, MirošovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 08:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:35676:674TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Marek
Lopata Vladimír
 
 
Vycudilík Jan
Auterský Václav
 
 
975  3010
2.Babický Josef
Boura Lukáš
 
 
Mašek Petr
Havlíček Stanislav
 
 
16-9810 3120
3.Lopata VladimírMašek Petr-4-8-6  0321
4.Babický JosefVycudilík Jan69-6-4-92322
5.Boura LukášAuterský Václav6611  3032
6.Vyskočil MarekHofman Petr49-89 3142
7.Babický JosefMašek Petr-3-8-6  0343
8.Boura LukášVycudilík Jan83-15-9-72344
9.Vyskočil MarekAuterský Václav-9595 3154
10.Lopata VladimírHofman Petr89-510 3164
11.Boura LukášMašek Petr-611-10-10 1365
12.Vyskočil MarekVycudilík Jan-10-66-6 1366
13.Lopata VladimírAuterský Václav5114  3076
14.Babický JosefHofman Petr810-66 3186
15.Vyskočil MarekMašek Petr-9-57-9 1387
16.Lopata VladimírVycudilík Jan-411-8-6 1388
17.Babický JosefHavlíček Stanislav55-8-6-142389
18.Boura LukášHofman Petr311-9-5-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lopata Vladimír22Mašek Petr40
Babický Josef13Vycudilík Jan40
Boura Lukáš13Auterský Václav03
Vyskočil Marek22Hofman Petr13
   Havlíček Stanislav10
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36639:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
Macháček Radek
Pachner Jan
 
 
8-86-9-42301
2.Nechutný Petr st.
Janda Pavel
 
 
Mezera Petr
Duchoň Antonín
 
 
-78-5473211
3.Nechutný Petr st.Pachner Jan10-788 3121
4.Janda PavelMacháček Radek-59-1-4 1322
5.Nechutný Petr ml.Duchoň Antonín8610  3032
6.Nechutný MarekMezera Petr8-688 3142
7.Janda PavelPachner Jan-7-74-7 1343
8.Nechutný Petr ml.Macháček Radek-9-7-4  0344
9.Nechutný MarekDuchoň Antonín-5-88-9 1345
10.Nechutný Petr st.Mezera Petr9-1187 3155
11.Nechutný Petr ml.Pachner Jan8126  3065
12.Nechutný MarekMacháček Radek9-7-3-6 1366
13.Nechutný Petr st.Duchoň Antonín7-10-8483276
14.Janda PavelMezera Petr-6-4-10  0377
15.Nechutný MarekPachner Jan-7-87-7 1378
16.Nechutný Petr st.Macháček Radek1084  3088
17.Janda PavelDuchoň Antonín-89-10-8 1389
18.Nechutný Petr ml.Mezera Petr77-11-553299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nechutný Petr st.40Pachner Jan22
Janda Pavel04Macháček Radek31
Nechutný Petr ml.31Duchoň Antonín22
Nechutný Marek13Mezera Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:29587:567TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Luděk
Somolík Miloš
 
 
Čákora Ladislav
Čákora Ladislav ml.
 
 
-7-117-6 1301
2.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Kunst Petr
Dietl Luboš
 
 
766  3011
3.Lehner VladimírČákora Ladislav7118  3021
4.Somolík MilošKunst Petr-1-6-3  0322
5.Bělohlávek LuděkČákora Ladislav ml.-6898 3132
6.Jícha PavelDietl Luboš63-11-493242
7.Somolík MilošČákora Ladislav-5-6-8  0343
8.Bělohlávek LuděkKunst Petr-6-7-5  0344
9.Jícha PavelČákora Ladislav ml.-87-68-92345
10.Lehner VladimírDietl Luboš-95118 3155
11.Bělohlávek LuděkČákora Ladislav6-5-11883265
12.Jícha PavelKunst Petr1-8105 3175
13.Lehner VladimírČákora Ladislav ml.-109-10823285
14.Somolík MilošDietl Luboš-6-69-10 1386
15.Jícha PavelČákora Ladislav4-999 3196
16.Lehner VladimírKunst Petr-9548 31106
17.Somolík MilošČákora Ladislav ml.         
18.Bělohlávek LuděkDietl Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lehner Vladimír40Čákora Ladislav13
Somolík Miloš03Kunst Petr22
Bělohlávek Luděk21Čákora Ladislav ml.12
Jícha Pavel31Dietl Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Látka Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Benešova 281, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30676:648TJ Sokol Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašper Petr
Ulman Miroslav
 
 
Horák Libor
Mareš Daniel
 
 
11-576 3110
2.Michal Jan st.
Gabriel Karel
 
 
Baštář Ondřej
Nguyen Libor
 
 
687  3020
3.Gabriel KarelBaštář Ondřej-9-811-6 1321
4.Ulman MiroslavHorák Libor-91215-6-52322
5.Kašper PetrMareš Daniel1278  3032
6.Michal Jan st.Nguyen Libor593  3042
7.Ulman MiroslavBaštář Ondřej-8-8-8  0343
8.Kašper PetrHorák Libor12-9-57-82344
9.Michal Jan st.Mareš Daniel7-8-96-112345
10.Gabriel KarelNguyen Libor-9876 3155
11.Kašper PetrBaštář Ondřej-12-6-7  0356
12.Michal Jan st.Horák Libor-8-9-7  0357
13.Gabriel KarelMareš Daniel-68-7-4 1358
14.Ulman MiroslavNguyen Libor955  3068
15.Michal Jan st.Baštář Ondřej12-9107 3178
16.Gabriel KarelHorák Libor-910-7893288
17.Ulman MiroslavMareš Daniel118-89 3198
18.Kašper PetrNguyen Libor7114  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gabriel Karel22Baštář Ondřej31
Ulman Miroslav22Horák Libor31
Kašper Petr22Mareš Daniel22
Michal Jan st.22Nguyen Libor04
Počet diváků: 3
Bez připomínek.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy