Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33421:496TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandík Petr
Soukup Miloš
 
 
Roubíček Jan
Vohradský Marek
 
 
-10-4-8  0301
2.Korbel Petr
Peckert Daniel
 
 
Šperl Jakub
Vladyka Jakub
 
 
-98714 3111
3.Korbel PetrRoubíček Jan8-3-5-5 1312
4.Soukup MilošVladyka Jakub-33-2-5 1313
5.Mandík PetrŠperl Jakub-3-6-9  0314
6.Peckert DanielVohradský Marek3-7-5993224
7.Soukup MilošRoubíček Jan-89-6-8 1325
8.Mandík PetrVladyka Jakub9-3-95-82326
9.Peckert DanielŠperl Jakub595  3036
10.Korbel PetrVohradský Marek-866-9-102337
11.Mandík PetrRoubíček Jan-8-7-6  0338
12.Peckert DanielVladyka Jakub-7-7-9  0339
13.Korbel PetrŠperl Jakub6-6-610-823310
14.Soukup MilošVohradský Marek109-6-5 22  
15.Peckert DanielRoubíček Jan         
16.Korbel PetrVladyka Jakub         
17.Soukup MilošŠperl Jakub         
18.Mandík PetrVohradský Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korbel Petr03Roubíček Jan30
Soukup Miloš02Vladyka Jakub30
Mandík Petr03Šperl Jakub21
Peckert Daniel21Vohradský Marek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7399:238KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Láriš Petr
Sommer Patrik
 
 

Učík Rudolf
 
 
WO    3010
2.Mazura David
Holý Pavel ml.
 
 
Krieger Ladislav
Noha Miroslav
 
 
8-117-9133220
3.Mazura DavidKrieger Ladislav67-911 3130
4.Holý Pavel ml.Noha Miroslav7-11-71263240
5.Sommer PatrikUčík Rudolf365  3050
6.Láriš PetrWO    3060
7.Holý Pavel ml.Krieger Ladislav-679-4103270
8.Sommer PatrikNoha Miroslav9911  3080
9.Láriš PetrUčík Rudolf335  3090
10.Mazura DavidWO    30100
11.Sommer PatrikKrieger Ladislav11-1647 31  
12.Láriš PetrNoha Miroslav-5987 31  
13.Mazura DavidUčík Rudolf489  30  
14.Holý Pavel ml.         
15.Láriš PetrKrieger Ladislav         
16.Mazura DavidNoha Miroslav         
17.Holý Pavel ml.Učík Rudolf         
18.Sommer Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mazura David10Krieger Ladislav02
Holý Pavel ml.20Noha Miroslav02
Sommer Patrik20Učík Rudolf02
Láriš Petr10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol LhůtaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 13:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12458:337TJ Sokol Lhůta A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Lukáš
Ulbrich Ondřej
 
 
Vycudilík Jan
Hofman Petr
 
 
88-74 3110
2.Čech Roman
Protiva Jan
 
 
Mašek Petr
Havlíček Stanislav
 
 
663  3020
3.Protiva LukášMašek Petr276  3030
4.Ulbrich OndřejVycudilík Jan958  3040
5.Čech RomanHofman Petr794  3050
6.Roch TomášHavlíček Stanislav1143  3060
7.Protiva JanMašek Petr-9-59-5 1361
8.Čech RomanVycudilík Jan-94-9-8 1362
9.Roch TomášHofman Petr2-9161 3172
10.Protiva LukášHavlíček Stanislav-8594 3182
11.Čech RomanMašek Petr-810104 3192
12.Roch TomášVycudilík Jan6-9-98732102
13.Protiva LukášHofman Petr7    10  
14.Protiva JanHavlíček Stanislav         
15.Roch TomášMašek Petr         
16.Protiva LukášVycudilík Jan         
17.Protiva JanHofman Petr         
18.Čech RomanHavlíček Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Protiva Lukáš20Mašek Petr12
Ulbrich Ondřej10Vycudilík Jan12
Čech Roman21Hofman Petr02
Roch Tomáš30Havlíček Stanislav02
Protiva Jan01   
Počet diváků: 29358



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skořická 84, MirošovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27566:529TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Marek
Lopata Vladimír
 
 
Jánský Marek
Kuncl Denis
 
 
5-7114 3110
2.Boura Lukáš
Lev Marek
 
 
Vyleta Michal ml.
Tran Duc Martin Lam
 
 
6-8-8-9 1311
3.Lopata VladimírVyleta Michal ml.-51079 3121
4.Lev MarekJánský Marek-3-7-7  0322
5.Boura LukášKuncl Denis-5910-663232
6.Vyskočil MarekTran Duc Martin Lam126  3042
7.Lev MarekVyleta Michal ml.-2-2-2  0343
8.Boura LukášJánský Marek-74-9-7 1344
9.Vyskočil MarekKuncl Denis544  3054
10.Lopata VladimírTran Duc Martin Lam6-6-96-92355
11.Boura LukášVyleta Michal ml.-6-4127-82356
12.Vyskočil MarekJánský Marek677  3066
13.Lopata VladimírKuncl Denis734  3076
14.Lev MarekTran Duc Martin Lam-6-4-6  0377
15.Vyskočil MarekVyleta Michal ml.8-69-253287
16.Lopata VladimírJánský Marek5128  3097
17.Babický JosefKuncl Denis674  30107
18.Boura LukášTran Duc Martin Lam2    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lopata Vladimír31Vyleta Michal ml.22
Lev Marek03Jánský Marek22
Boura Lukáš12Kuncl Denis04
Vyskočil Marek40Tran Duc Martin Lam21
Babický Josef10   
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:38584:636SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Marek
Nechutný Petr ml.
 
 
Čákora Ladislav ml.
Čákora Ladislav
 
 
5-10-7-9 1301
2.Nechutný Petr st.
Janda Pavel
 
 
Dietl Luboš
Kunst Petr
 
 
-6-9-9  0302
3.Nechutný Petr st.Kunst Petr9-9-48-112303
4.Janda PavelČákora Ladislav ml.-7-7-9  0304
5.Nechutný Petr ml.Čákora Ladislav67-119 3114
6.Nechutný MarekDietl Luboš9-8610 3124
7.Janda PavelKunst Petr9-9-8-1 1325
8.Nechutný Petr ml.Čákora Ladislav ml.96-26 3135
9.Nechutný MarekČákora Ladislav-77-8963245
10.Nechutný Petr st.Dietl Luboš-71069 3155
11.Nechutný Petr ml.Kunst Petr-5-88553265
12.Nechutný MarekČákora Ladislav ml.-6-10-9  0366
13.Nechutný Petr st.Čákora Ladislav-9-14-6  0367
14.Janda PavelDietl Luboš-2-13-6  0368
15.Nechutný MarekKunst Petr-710-98-62369
16.Nechutný Petr st.Čákora Ladislav ml.-99-912-623610
17.Janda PavelČákora Ladislav         
18.Nechutný Petr ml.Dietl Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nechutný Petr st.13Kunst Petr31
Janda Pavel03Čákora Ladislav ml.31
Nechutný Petr ml.30Čákora Ladislav12
Nechutný Marek22Dietl Luboš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6383:240TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lehner Vladimír
Jícha Pavel
 
 
Uhlíř Marek
Duchoň Antonín
 
 
1056  3010
2.Pták Luboš
Bělohlávek Luděk
 
 

 
 
WO    3020
3.Jícha PavelUhlíř Marek5-118-1083230
4.Lehner VladimírDuchoň Antonín-61199 3140
5.Pták LubošTrnka Josef998  3050
6.Bělohlávek LuděkWO    3060
7.Lehner VladimírUhlíř Marek8-6117 3170
8.Pták LubošDuchoň Antonín-7-6108103280
9.Bělohlávek LuděkTrnka Josef785  3090
10.Jícha PavelWO    30100
11.Pták LubošUhlíř Marek         
12.Bělohlávek LuděkDuchoň Antonín         
13.Jícha PavelTrnka Josef         
14.Lehner Vladimír         
15.Bělohlávek LuděkUhlíř Marek         
16.Jícha PavelDuchoň Antonín         
17.Lehner VladimírTrnka Josef         
18.Pták Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jícha Pavel10Uhlíř Marek02
Lehner Vladimír20Duchoň Antonín02
Pták Luboš20Trnka Josef02
Bělohlávek Luděk10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy