Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31660:625Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Radek
Pachner Jan
 
 
Mandík Petr
Soukup Miloš
 
 
-9-876-72301
2.Mezera Petr
Duchoň Antonín
 
 
Korbel Petr
Peckert Daniel
 
 
9-8-7-6 1302
3.Mezera PetrPeckert Daniel-9-7-4  0303
4.Pachner JanKorbel Petr6-78-7-112304
5.Duchoň AntonínSoukup Miloš-87-6-8 1305
6.Macháček RadekMandík Petr666  3015
7.Pachner JanPeckert Daniel9-11-7-10 1316
8.Duchoň AntonínKorbel Petr-7677 3126
9.Macháček RadekSoukup Miloš569  3036
10.Mezera PetrMandík Petr810-8-873246
11.Duchoň AntonínPeckert Daniel-37-8-4 1347
12.Macháček RadekKorbel Petr57-96 3157
13.Mezera PetrSoukup Miloš-8-69-3 1358
14.Pachner JanMandík Petr788  3068
15.Macháček RadekPeckert Daniel787  3078
16.Mezera PetrKorbel Petr57-86 3188
17.Pachner JanSoukup Miloš-9768 3198
18.Duchoň AntonínMandík Petr-9998 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mezera Petr22Peckert Daniel31
Pachner Jan22Korbel Petr13
Duchoň Antonín22Soukup Miloš22
Macháček Radek40Mandík Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Čákora Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37650:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kysela Martin
Kysela Filip
 
 
Láriš Petr
Sommer Patrik
 
 
-3-9-10  0301
2.Dietl Luboš
Čákora Ladislav
 
 
Holý Pavel ml.
Baierl Tomáš
 
 
10-7-6483211
3.Čákora LadislavLáriš Petr-8-89-9 1312
4.Dietl LubošSommer Patrik-95-4873222
5.Kysela FilipHolý Pavel ml.-8-5-10  0323
6.Kysela MartinBaierl Tomáš10313  3033
7.Dietl LubošLáriš Petr5-6-8-1 1334
8.Kysela FilipSommer Patrik-9-11-9  0335
9.Kysela MartinHolý Pavel ml.7-579 3145
10.Čákora LadislavBaierl Tomáš768  3055
11.Čákora Ladislav ml.Láriš Petr-611-94-82356
12.Kysela MartinSommer Patrik698  3066
13.Čákora LadislavHolý Pavel ml.7-9-5-8 1367
14.Dietl LubošBaierl Tomáš-679-1233277
15.Kysela MartinLáriš Petr-8738 3187
16.Čákora LadislavSommer Patrik-11-5-9  0388
17.Dietl LubošHolý Pavel ml.-8-39-8 1389
18.Čákora Ladislav ml.Baierl Tomáš-5-145983299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čákora Ladislav13Láriš Petr31
Dietl Luboš22Sommer Patrik22
Kysela Filip02Holý Pavel ml.31
Kysela Martin40Baierl Tomáš04
Čákora Ladislav ml.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:731:29489:489TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.Vyleta Michal ml.
Jánský Marek
 
 
Baštář Ondřej
Horák Libor
 
 
5-7-7483210
3.Jánský MarekBaštář Ondřej912-4-873220
4.Marešová Zdeňka ml.WO    0321
5.Vyleta Michal ml.Horák Libor-11-8119-42322
6.Kuncl DenisWO    3032
7.Baštář OndřejWO    0333
8.Vyleta Michal ml.Marešová Zdeňka ml.75-104 3143
9.Kuncl DenisHorák Libor-9-6-6  0344
10.Jánský MarekWO    3054
11.Vyleta Michal ml.Baštář Ondřej89-95 3164
12.Kuncl DenisMarešová Zdeňka ml.-9-65-7 1365
13.Jánský MarekHorák Libor-58105 3175
14.         
15.Kuncl DenisBaštář Ondřej-27-6-7 1376
16.Jánský MarekMarešová Zdeňka ml.1110-88 3186
17.Horák LiborWO    0387
18.Vyleta Michal ml.WO    3097

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jánský Marek30Baštář Ondřej12
Vyleta Michal ml.21Marešová Zdeňka ml.12
Kuncl Denis03Horák Libor21
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:26618:551TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Panský Miroslav
Havlíček Stanislav
 
 
Kašper Petr
Gabriel Karel
 
 
-810-9-9 1301
2.Mašek Petr
Vycudilík Jan
 
 
Michal Jan st.
Látka Jan
 
 
-6-13-9  0302
3.Vycudilík JanMichal Jan st.-1071-5-92303
4.Havlíček StanislavKašper Petr6-299 3113
5.Hofman PetrGabriel Karel76-88 3123
6.Mašek PetrLátka Jan033  3033
7.Havlíček StanislavMichal Jan st.-98-9-4 1334
8.Hofman PetrKašper Petr9-159-8-42335
9.Mašek PetrGabriel Karel7112  3045
10.Vycudilík JanLátka Jan9-925 3155
11.Hofman PetrMichal Jan st.14-8-7-9 1356
12.Mašek PetrKašper Petr7-477 3166
13.Vycudilík JanGabriel Karel857  3076
14.Havlíček StanislavLátka Jan-5-4-8  0377
15.Mašek PetrMichal Jan st.558  3087
16.Vycudilík JanKašper Petr10711  3097
17.Havlíček StanislavGabriel Karel114-77 31107
18.Hofman PetrLátka Jan7-10   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vycudilík Jan31Michal Jan st.31
Havlíček Stanislav22Kašper Petr13
Hofman Petr12Gabriel Karel04
Mašek Petr40Látka Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor BVrchní
rozhodčí:
Gallerach Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32337:450TJ Sokol Lhůta A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krieger Ladislav
Noha Miroslav
 
 
Čech Roman
Protiva Jan
 
 
2-6-6-6 1301
2.Dědíček Jaroslav
Učík Rudolf
 
 
Ulbrich Ondřej
Roch Tomáš
 
 
4-7-7-6 1302
3.Krieger LadislavUlbrich Ondřej-11-9107-32303
4.Noha MiroslavČech Roman-7-107-5 1304
5.Učík RudolfRoch Tomáš-5-6-4  0305
6.Dědíček JaroslavProtiva Jan-7-6-9  0306
7.Noha MiroslavUlbrich Ondřej-2899 3116
8.Učík RudolfČech Roman-4-3-8  0317
9.Dědíček JaroslavRoch Tomáš-4-55-4 1318
10.Krieger LadislavProtiva Jan-81095 3128
11.Učík RudolfUlbrich Ondřej-3-7-4  0329
12.Dědíček JaroslavČech Roman-59-5-10 13210
13.Krieger LadislavRoch Tomáš10-9   11  
14.Noha MiroslavProtiva Jan         
15.Dědíček JaroslavUlbrich Ondřej         
16.Krieger LadislavČech Roman         
17.Noha MiroslavRoch Tomáš         
18.Učík RudolfProtiva Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krieger Ladislav11Ulbrich Ondřej21
Noha Miroslav11Čech Roman30
Učík Rudolf03Roch Tomáš20
Dědíček Jaroslav03Protiva Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6379:237TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šperl Jakub
Bultas Miroslav
 
 
Babický Josef
Boura Lukáš
 
 
793  3010
2.Vohradský Marek
Roubíček Jan
 
 
Vyskočil Marek
Lopata Vladimír
 
 
545  3020
3.Šperl JakubVyskočil Marek137-109 3130
4.Vohradský MarekLopata Vladimír5-3-8543240
5.Vladyka JakubBoura Lukáš6-884 3150
6.Roubíček JanBabický Josef745  3060
7.Vohradský MarekVyskočil Marek832  3070
8.Vladyka JakubLopata Vladimír712  3080
9.Roubíček JanBoura Lukáš3-567 3190
10.Šperl JakubBabický Josef8-9211 31100
11.Vladyka JakubVyskočil Marek         
12.Roubíček JanLopata Vladimír         
13.Šperl JakubBoura Lukáš         
14.Vohradský MarekBabický Josef         
15.Roubíček JanVyskočil Marek         
16.Šperl JakubLopata Vladimír         
17.Vohradský MarekBoura Lukáš         
18.Vladyka JakubBabický Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šperl Jakub20Vyskočil Marek02
Vohradský Marek20Lopata Vladimír02
Vladyka Jakub20Boura Lukáš02
Roubíček Jan20Babický Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Tj Sokol BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20539:457TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůza Jaroslav
Bělohlávek Luděk
 
 
Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
759  3010
2.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Nechutný Petr st.
Janda Pavel
 
 
10-510-4-112311
3.Jícha PavelNechutný Petr st.68-76 3121
4.Jůza JaroslavJanda Pavel979  3031
5.Bělohlávek LuděkNechutný Petr ml.-8-9-8  0332
6.Lehner VladimírNechutný Marek958  3042
7.Jůza JaroslavNechutný Petr st.386  3052
8.Bělohlávek LuděkJanda Pavel-14-3-9  0353
9.Lehner VladimírNechutný Petr ml.-1078-7-92354
10.Jícha PavelNechutný Marek1076  3064
11.Bělohlávek LuděkNechutný Petr st.-9-6-8  0365
12.Lehner VladimírJanda Pavel-739-943275
13.Jícha PavelNechutný Petr ml.3112  3085
14.Jůza JaroslavNechutný Marek73-85 3195
15.Lehner VladimírNechutný Petr st.-9847 31105
16.Jícha PavelJanda Pavel         
17.Jůza JaroslavNechutný Petr ml.         
18.Bělohlávek LuděkNechutný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Pavel30Nechutný Petr st.13
Jůza Jaroslav30Janda Pavel12
Bělohlávek Luděk03Nechutný Petr ml.21
Lehner Vladimír31Nechutný Marek03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy