Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8398:297Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Radek
Pachner Jan
 
 
Láriš Petr
Sommer Patrik
 
 
77-27 3110
2.Mezera Petr
Kylián Zdeněk
 
 
Holý Pavel ml.
Baierl Tomáš
 
 
-7-77193220
3.Mezera PetrLáriš Petr-9855 3130
4.Pachner JanSommer Patrik247  3040
5.Kylián ZdeněkHolý Pavel ml.12-99-8123250
6.Macháček RadekBaierl Tomáš744  3060
7.Pachner JanLáriš Petr-986-883270
8.Kylián ZdeněkSommer Patrik956  3080
9.Macháček RadekHolý Pavel ml.998  3090
10.Mezera PetrBaierl Tomáš5127  30100
11.Kylián ZdeněkLáriš Petr         
12.Macháček RadekSommer Patrik         
13.Mezera PetrHolý Pavel ml.         
14.Pachner JanBaierl Tomáš         
15.Macháček RadekLáriš Petr         
16.Mezera PetrSommer Patrik         
17.Pachner JanHolý Pavel ml.         
18.Kylián ZdeněkBaierl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mezera Petr20Láriš Petr02
Pachner Jan20Sommer Patrik02
Kylián Zdeněk20Holý Pavel ml.02
Macháček Radek20Baierl Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Čákora Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30609:581SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kysela Martin
Čákorová Tereza
 
 
Korbel Petr
Soukup Miloš
 
 
98-8-973210
2.Čákora Ladislav ml.
Čákora Ladislav
 
 
Mandík Petr
Městka Petr
 
 
-1065-663220
3.Čákora LadislavKorbel Petr-10-8-7  0321
4.Čákorová TerezaSoukup Miloš6-5-7-5 1322
5.Čákora Ladislav ml.Městka Petr-79-9-6 1323
6.Kysela MartinMandík Petr8-889 3133
7.Čákorová TerezaKorbel Petr-7-83-8 1334
8.Čákora Ladislav ml.Soukup Miloš-5-1-4  0335
9.Kysela MartinMěstka Petr1156  3045
10.Čákora LadislavMandík Petr-9999 3155
11.Čákora Ladislav ml.Korbel Petr-76-5-7 1356
12.Kysela MartinSoukup Miloš7-76-783266
13.Čákora LadislavMěstka Petr998  3076
14.Čákorová TerezaMandík Petr89-610 3186
15.Kysela MartinKorbel Petr7-810-9-62387
16.Čákora LadislavSoukup MilošWO    3097
17.Čákorová TerezaMěstka Petr946  30107
18.Čákora Ladislav ml.Mandík Petr-8-8-7  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čákora Ladislav21Korbel Petr40
Čákorová Tereza22Soukup Miloš21
Čákora Ladislav ml.03Městka Petr13
Kysela Martin31Mandík Petr03
WO10WO01
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:26495:556TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Gabriel Karel
Kašper Petr
 
 
WO    0301
2.Vyleta Michal ml.
Jánský Marek
 
 
Látka Jan
Michal Jan st.
 
 
759  3011
3.Jánský MarekMichal Jan st.-887-6103221
4.Kuncl DenisKašper Petr-10999 3131
5.Gabriel KarelWO    0332
6.Vyleta Michal ml.Látka Jan796  3042
7.Kuncl DenisMichal Jan st.-4510-12-72343
8.Kašper PetrWO    0344
9.Vyleta Michal ml.Gabriel Karel269  3054
10.Jánský MarekLátka Jan8-85-9123264
11.Michal Jan st.WO    0365
12.Vyleta Michal ml.Kašper Petr867  3075
13.Jánský MarekGabriel Karel8810  3085
14.Kuncl DenisLátka Jan-87-66-92386
15.Vyleta Michal ml.Michal Jan st.710-612 3196
16.Jánský MarekKašper Petr-1088-8832106
17.Kuncl DenisGabriel Karel-91-8  12  
18.Látka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jánský Marek40Michal Jan st.12
Kuncl Denis12Kašper Petr03
Vyleta Michal ml.40Gabriel Karel02
   Látka Jan12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23537:421TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Auterský Václav
Hofman Petr
 
 
Baštář Ondřej
Ludvík Roman
 
 
-7-9-12  0301
2.Havlíček Stanislav
Mašek Petr
 
 
Horák Libor
Marešová Zdeňka ml.
 
 
-5-4-7  0302
3.Vycudilík JanBaštář Ondřej-4-8-5  0303
4.Hofman PetrMarešová Zdeňka ml.79-82 3113
5.Auterský VáclavHorák Libor48-8-7-72314
6.Mašek PetrLudvík Roman365  3024
7.Hofman PetrBaštář Ondřej8-75-4103234
8.Auterský VáclavMarešová Zdeňka ml.6-845 3144
9.Mašek PetrHorák Libor8-995 3154
10.Vycudilík JanLudvík Roman-6-69483264
11.Auterský VáclavBaštář Ondřej10-7-10-13 1365
12.Mašek PetrMarešová Zdeňka ml.5-10910 3175
13.Vycudilík JanHorák LiborWO    3085
14.Havlíček StanislavLudvík RomanWO    3095
15.Mašek PetrBaštář OndřejWO    30105
16.Vycudilík JanMarešová Zdeňka ml.         
17.Havlíček StanislavHorák Libor         
18.Auterský VáclavLudvík Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vycudilík Jan11Baštář Ondřej21
Hofman Petr20Marešová Zdeňka ml.03
Auterský Václav12Horák Libor11
Mašek Petr30Ludvík Roman02
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor BVrchní
rozhodčí:
Gallerach Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22580:512TJ Sokol Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Martin
Krivda František
 
 
Babický Josef
Boura Lukáš
 
 
-558-6-72301
2.Noha Miroslav
Krieger Ladislav
 
 
Vyskočil Marek
Lopata Vladimír
 
 
1078  3011
3.Noha MiroslavVyskočil Marek5-9109 3121
4.Chvátal MartinLopata Vladimír-96-9-5 1322
5.Krivda FrantišekBoura Lukáš-76-13523232
6.Krieger LadislavBabický Josef847  3042
7.Chvátal MartinVyskočil Marek9-2-6-6 1343
8.Krivda FrantišekLopata Vladimír4106  3053
9.Krieger LadislavBoura Lukáš469  3063
10.Noha MiroslavBabický Josef-68-10-11 1364
11.Krivda FrantišekVyskočil Marek15-68-6-102365
12.Krieger LadislavLopata Vladimír12-683 3175
13.Noha MiroslavBoura Lukáš568  3085
14.Chvátal MartinBabický Josef6-3-97103295
15.Krieger LadislavVyskočil Marek7-974 31105
16.Noha MiroslavLopata Vladimír         
17.Chvátal MartinBoura Lukáš         
18.Krivda FrantišekBabický Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Noha Miroslav21Vyskočil Marek22
Chvátal Martin12Lopata Vladimír12
Krivda František21Boura Lukáš03
Krieger Ladislav40Babický Josef12
Počet diváků: 41523



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10414:313TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bultas Miroslav
Šperl Jakub
 
 
Čech Roman
Protiva Jan
 
 
310-86 3110
2.Vladyka Jakub
Roubíček Jan
 
 
Ulbrich Ondřej
Protiva Lukáš
 
 
6-479 3120
3.Vohradský MarekUlbrich Ondřej-3-7-7  0321
4.Vladyka JakubProtiva Lukáš487  3031
5.Bultas MiroslavČech Roman31012  3041
6.Roubíček JanRoch Tomáš4-1176 3151
7.Vladyka JakubUlbrich Ondřej929  3061
8.Bultas MiroslavProtiva Lukáš254  3071
9.Roubíček JanČech Roman11-886 3181
10.Vohradský MarekRoch Tomáš75-10-8103291
11.Bultas MiroslavUlbrich Ondřej7-1075 31101
12.Roubíček JanProtiva Lukáš968  30  
13.Vohradský MarekČech Roman         
14.Vladyka JakubRoch Tomáš         
15.Roubíček JanUlbrich Ondřej         
16.Vohradský MarekProtiva Lukáš         
17.Vladyka JakubČech Roman         
18.Bultas MiroslavRoch Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vohradský Marek11Ulbrich Ondřej12
Vladyka Jakub20Protiva Lukáš02
Bultas Miroslav30Čech Roman02
Roubíček Jan20Roch Tomáš02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy