Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:30 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19518:454Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Radek
Pachner Jan
 
 
Kuncl Denis
Tran Duc Martin Lam
 
 
1065  3010
2.Mezera Petr
Duchoň Antonín
 
 
Vyleta Michal ml.
Jánský Marek
 
 
-9129-9-62311
3.Mezera PetrVyleta Michal ml.-8-8-6  0312
4.Duchoň AntonínJánský Marek610-10-563222
5.Macháček RadekKuncl Denis539  3032
6.Pachner JanTran Duc Martin Lam6-888 3142
7.Duchoň AntonínVyleta Michal ml.-9-5-14  0343
8.Macháček RadekJánský Marek86-77 3153
9.Pachner JanKuncl Denis8-9107 3163
10.Mezera PetrTran Duc Martin Lam8-849 3173
11.Macháček RadekVyleta Michal ml.79-11-853283
12.Pachner JanJánský Marek810-99 3193
13.Mezera PetrKuncl Denis-10846 31103
14.Duchoň AntonínTran Duc Martin Lam8-779 31  
15.Pachner JanVyleta Michal ml.         
16.Mezera PetrJánský Marek         
17.Duchoň AntonínKuncl Denis         
18.Macháček RadekTran Duc Martin Lam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mezera Petr21Vyleta Michal ml.21
Duchoň Antonín11Jánský Marek03
Macháček Radek30Kuncl Denis03
Pachner Jan30Tran Duc Martin Lam02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Čákora Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:25633:546SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kysela Martin
Čákora Ladislav
 
 
Auterský Václav
Hofman Petr
 
 
-8896 3110
2.Kunst Petr
Čákora Ladislav ml.
 
 
Mašek Petr
Vycudilík Jan
 
 
-6-12-11  0311
3.Čákora LadislavMašek Petr-8-7711-52312
4.Kunst PetrVycudilík Jan-910-96-102313
5.Čákora Ladislav ml.Hofman Petr5-69-9-112314
6.Kysela MartinPanský Miroslav136  3024
7.Kunst PetrMašek Petr-8-87-8 1325
8.Čákora Ladislav ml.Vycudilík Jan-85-7-11 1326
9.Kysela MartinHofman Petr-588-733236
10.Čákora LadislavPanský Miroslav4711  3046
11.Čákora Ladislav ml.Mašek Petr-4-59-10 1347
12.Kysela MartinVycudilík Jan4-2106 3157
13.Čákora LadislavHofman Petr549  3067
14.Kunst PetrAuterský Václav968  3077
15.Kysela MartinMašek Petr10311  3087
16.Čákora LadislavVycudilík Jan8710  3097
17.Kunst PetrHofman Petr331  30107
18.Čákora Ladislav ml.Auterský Václav65   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čákora Ladislav31Mašek Petr31
Kunst Petr22Vycudilík Jan22
Čákora Ladislav ml.03Hofman Petr13
Kysela Martin40Panský Miroslav02
   Auterský Václav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Sokol Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34659:655TJ Sokol Horní Bělá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Marek
Nechutný Petr ml.
 
 
Noha Miroslav
Krieger Ladislav
 
 
-587-1073210
2.Nechutný Petr st.
Janda Pavel
 
 
Krivda František
Rolník Tomáš
 
 
3-956 3120
3.Nechutný Petr st.Krieger Ladislav-9-9-7  0321
4.Janda PavelNoha Miroslav11-67-983231
5.Nechutný Petr ml.Rolník Tomáš-5236 3141
6.Nechutný MarekKrivda František8107  3051
7.Janda PavelKrieger Ladislav98-13-8-42352
8.Nechutný Petr ml.Noha Miroslav-95-57-32353
9.Nechutný MarekRolník Tomáš-8-87583263
10.Nechutný Petr st.Krivda František7-39-3-72364
11.Nechutný Petr ml.Krieger Ladislav7-57-5113274
12.Nechutný MarekNoha Miroslav-4-8-6  0375
13.Nechutný Petr st.Rolník Tomáš369  3085
14.Janda PavelKrivda František-5-79-7 1386
15.Nechutný MarekKrieger Ladislav-7-7-3  0387
16.Nechutný Petr st.Noha Miroslav59-9-3-72388
17.Janda PavelRolník Tomáš7510  3098
18.Nechutný Petr ml.Krivda František1087  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechutný Petr st.13Krieger Ladislav31
Janda Pavel22Noha Miroslav31
Nechutný Petr ml.31Rolník Tomáš04
Nechutný Marek22Krivda František22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34372:488TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůza Jaroslav
Vintr Josef
 
 
Bultas Miroslav
Šperl Jakub
 
 
-5-79-8 1301
2.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Roubíček Jan
Vladyka Jakub
 
 
-78-8-8 1302
3.Vintr JosefVladyka Jakub-59-4-6 1303
4.Jůza JaroslavRoubíček Jan-8-58-8 1304
5.Jícha PavelBultas Miroslav10-6-5763214
6.Lehner VladimírŠperl Jakub-8-8-7  0315
7.Jůza JaroslavVladyka Jakub886  3025
8.Jícha PavelRoubíček Jan11-7-5-7 1326
9.Lehner VladimírBultas Miroslav-8-5-5  0327
10.Vintr JosefŠperl Jakub-4-4-5  0328
11.Jícha PavelVladyka Jakub-86-91083238
12.Lehner VladimírRoubíček Jan-5-5-5  0339
13.Vintr JosefBultas Miroslav-6-9-4  03310
14.Jůza JaroslavŠperl Jakub         
15.Lehner VladimírVladyka Jakub         
16.Vintr JosefRoubíček Jan         
17.Jůza JaroslavBultas Miroslav         
18.Jícha PavelŠperl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vintr Josef03Vladyka Jakub12
Jůza Jaroslav11Roubíček Jan30
Jícha Pavel21Bultas Miroslav21
Lehner Vladimír03Šperl Jakub20
Počet diváků: 6920



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Krejčíř Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zš msgre StaškaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36591:626TJ Sokol Lhůta A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pangrác Martin
Baštář Ondřej
 
 
Čech Roman
Protiva Jan
 
 
-7-8-8  0301
2.Horák Libor
Mareš Daniel
 
 
Ulbrich Ondřej
Protiva Lukáš
 
 
-6-10-6  0302
3.Horák LiborProtiva Lukáš-8-97-8 1303
4.Mareš DanielUlbrich Ondřej-4-59-2 1304
5.Baštář OndřejČech Roman7106  3014
6.Pangrác MartinRoch Tomáš-2-61512113224
7.Mareš DanielProtiva Lukáš-8-4-9  0325
8.Baštář OndřejUlbrich Ondřej10-11-6-4 1326
9.Pangrác MartinČech Roman-7-6-7  0327
10.Horák LiborRoch Tomáš-9847 3137
11.Baštář OndřejProtiva Lukáš-4696 3147
12.Pangrác MartinProtiva Jan667  3057
13.Horák LiborČech Roman-866-9103267
14.Mareš DanielRoch Tomáš2-7-6-2 1368
15.Pangrác MartinProtiva Lukáš6148  3078
16.Horák LiborProtiva Jan464  3088
17.Ludvík RomanČech Roman-58-8-9 1389
18.Baštář OndřejRoch Tomáš-115-7-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horák Libor31Protiva Lukáš22
Mareš Daniel03Ulbrich Ondřej20
Baštář Ondřej22Čech Roman22
Pangrác Martin31Roch Tomáš22
Ludvík Roman01Protiva Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Látka Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Benešova 281, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33647:621nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jan st.
Kašper Petr
 
 
Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
3-87-12-92301
2.Gabriel Karel
Hromádko Pavel
 
 
Babický Josef
Boura Lukáš
 
 
-8763 3111
3.Michal Jan st.Vyskočil Marek-9684 3121
4.Hromádko PavelLopata Vladimír-612-8-6 1322
5.Kašper PetrBoura Lukáš-711-4-3 1323
6.Gabriel KarelBabický Josef87-1111 3133
7.Hromádko PavelVyskočil Marek-5-412-3 1334
8.Kašper PetrLopata Vladimír7-101010 3144
9.Gabriel KarelBoura Lukáš83-97 3154
10.Michal Jan st.Babický Josef576  3064
11.Kašper PetrVyskočil Marek-7-12-7  0365
12.Gabriel KarelLopata Vladimír384  3075
13.Michal Jan st.Boura Lukáš8-811-7-92376
14.Hromádko PavelBabický Josef-4487 3186
15.Gabriel KarelVyskočil Marek-8-661-72387
16.Michal Jan st.Lopata Vladimír3108  3097
17.Hromádko PavelBoura Lukáš-7-3-9  0398
18.Kašper PetrBabický Josef-5-7-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Jan st.31Vyskočil Marek31
Hromádko Pavel13Lopata Vladimír13
Kašper Petr13Boura Lukáš31
Gabriel Karel31Babický Josef13
Počet diváků: 1
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 08:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35484:531SKUŘ Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Láriš Petr
Sommer Patrik
 
 
Mandík Petr
Soukup Miloš
 
 
-78-78-42301
2.Holý Pavel ml.
Mazura David
 
 
Korbel Petr
Peckert Daniel
 
 
-3-12-6  0302
3.Mazura DavidPeckert Daniel-7-7-4  0303
4.Holý Pavel ml.Korbel Petr-6-15-8  0304
5.Sommer PatrikSoukup Miloš-9-8-8  0305
6.Láriš PetrMandík Petr413  3015
7.Holý Pavel ml.Peckert Daniel-5-8-5  0316
8.Sommer PatrikKorbel Petr77-5-953226
9.Láriš PetrSoukup Miloš-10-4-5  0327
10.Mazura DavidMandík Petr1066  3037
11.Sommer PatrikPeckert Daniel7-5-9-7 1338
12.Láriš PetrKorbel Petr75-6-953248
13.Mazura DavidSoukup Miloš8-9-7-8 1349
14.Holý Pavel ml.Mandík Petr10-977 3159
15.Láriš PetrPeckert Daniel7-78-4-923510
16.Mazura DavidKorbel Petr         
17.Holý Pavel ml.Soukup Miloš         
18.Sommer PatrikMandík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mazura David12Peckert Daniel40
Holý Pavel ml.12Korbel Petr12
Sommer Patrik12Soukup Miloš30
Láriš Petr22Mandík Petr03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy