Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Čákora Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:32665:632SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kysela Martin
Kysela Filip
 
 
Vyleta Michal ml.
Jánský Marek
 
 
6-558 3110
2.Kunst Petr
Čákora Ladislav ml.
 
 
Kuncl Denis
Tran Duc Martin Lam
 
 
-9710-973220
3.Čákora LadislavVyleta Michal ml.-6-6-6  0321
4.Kunst PetrJánský Marek7-59-12-112322
5.Čákora Ladislav ml.Kuncl Denis3-7-57-62323
6.Kysela MartinTran Duc Martin Lam789  3033
7.Kunst PetrVyleta Michal ml.3-4-5-3 1334
8.Čákora Ladislav ml.Jánský Marek87-813 3144
9.Kysela MartinKuncl Denis87-99 3154
10.Čákora LadislavTran Duc Martin Lam6-9910 3164
11.Čákora Ladislav ml.Vyleta Michal ml.5-5-10-9 1365
12.Kysela MartinJánský Marek8109  3075
13.Čákora LadislavKuncl Denis7-10-11-5 1376
14.Kunst PetrTran Duc Martin Lam5-7-6713286
15.Kysela MartinVyleta Michal ml.4-9-10-10 1387
16.Čákora LadislavJánský Marek9-86-383297
17.Kunst PetrKuncl Denis41-129 31107
18.Čákora Ladislav ml.Tran Duc Martin Lam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čákora Ladislav22Vyleta Michal ml.40
Kunst Petr22Jánský Marek13
Čákora Ladislav ml.12Kuncl Denis22
Kysela Martin31Tran Duc Martin Lam03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25600:564Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Radek
Uhlíř Marek
 
 
Auterský Václav
Hofman Petr
 
 
-688-773210
2.Mezera Petr
Duchoň Antonín
 
 
Mašek Petr
Vycudilík Jan
 
 
16-10107 3120
3.Duchoň AntonínMašek Petr-8-101111-42321
4.Mezera PetrVycudilík Jan68-8-9-92322
5.Uhlíř MarekHofman Petr6-67-383232
6.Macháček RadekAuterský Václav596  3042
7.Mezera PetrMašek Petr-9-88-5 1343
8.Uhlíř MarekVycudilík Jan1610-149 3153
9.Macháček RadekHofman Petr678  3063
10.Duchoň AntonínAuterský Václav-10-8-9  0364
11.Uhlíř MarekMašek Petr9-995 3174
12.Macháček RadekVycudilík Jan95-93 3184
13.Duchoň AntonínHofman Petr-10478 3194
14.Mezera PetrAuterský Václav-7-8-1  0395
15.Macháček RadekMašek Petr9-887 31105
16.Duchoň AntonínVycudilík Jan-588-8-523  
17.Mezera PetrHofman Petr         
18.Uhlíř MarekAuterský Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Duchoň Antonín12Mašek Petr22
Mezera Petr03Vycudilík Jan12
Uhlíř Marek30Hofman Petr03
Macháček Radek40Auterský Václav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol, BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10411:285TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůza Jaroslav
Vintr Josef
 
 
Noha Miroslav
Rolník Tomáš
 
 
366  3010
2.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Krieger Ladislav
Učík Rudolf
 
 
6-993 3120
3.Vintr JosefUčík Rudolf711-77 3130
4.Jůza JaroslavRolník Tomáš9-751 3140
5.Jícha PavelKrieger Ladislav477  3050
6.Lehner VladimírNoha Miroslav-26-5-9 1351
7.Jůza JaroslavUčík Rudolf166  3061
8.Jícha PavelRolník Tomáš4-829 3171
9.Lehner VladimírKrieger Ladislav6-6-7543281
10.Vintr JosefNoha Miroslav-8589 3191
11.Jícha PavelUčík Rudolf715  30101
12.Lehner VladimírRolník Tomáš         
13.Vintr JosefKrieger Ladislav         
14.Jůza JaroslavNoha Miroslav         
15.Lehner VladimírUčík Rudolf         
16.Vintr JosefRolník Tomáš         
17.Jůza JaroslavKrieger Ladislav         
18.Jícha PavelNoha Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vintr Josef20Učík Rudolf03
Jůza Jaroslav20Rolník Tomáš02
Jícha Pavel30Krieger Ladislav02
Lehner Vladimír11Noha Miroslav11
Počet diváků: 6920



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Sokol Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:34440:499TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
Roubíček Jan
Šperl Jakub
 
 
-7-9-7  0301
2.Nechutný Petr st.
Janda Pavel
 
 
Vladyka Jakub
Vohradský Marek
 
 
-7-4-6  0302
3.Nechutný Petr st.Roubíček Jan-9-8-9  0303
4.Janda PavelVladyka Jakub759  3013
5.Nechutný Petr ml.Vohradský Marek65-76 3123
6.Nechutný MarekŠperl Jakub-7-9-8  0324
7.Janda PavelRoubíček Jan-8-7-5  0325
8.Nechutný Petr ml.Vladyka Jakub-5-98-8 1326
9.Nechutný MarekVohradský Marek69-76 3136
10.Nechutný Petr st.Šperl Jakub-10-4-9  0337
11.Nechutný Petr ml.Roubíček Jan-6-76-3 1338
12.Nechutný MarekVladyka Jakub879  3048
13.Nechutný Petr st.Vohradský Marek810-10-683258
14.Janda PavelŠperl Jakub-8-7-9  0359
15.Nechutný MarekRoubíček Jan-9-9-9  03510
16.Nechutný Petr st.Vladyka Jakub-9-9-12  03  
17.Janda PavelVohradský Marek         
18.Nechutný Petr ml.Šperl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nechutný Petr st.12Roubíček Jan40
Janda Pavel12Vladyka Jakub12
Nechutný Petr ml.12Vohradský Marek03
Nechutný Marek22Šperl Jakub30
Počet diváků: 19799



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Látka Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Benešova 281, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:33356:466TJ Sokol Lhůta A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Karel
Látka Jan
 
 
Ulbrich Ondřej
Protiva Lukáš
 
 
-9-5-7  0301
2.Michal Jan st.
Kašper Petr
 
 
Čech Roman
Protiva Jan
 
 
-8-9-6  0302
3.Michal Jan st.Protiva Lukáš99-710 3112
4.Látka JanČech Roman-5-4-7  0313
5.Kašper PetrUlbrich Ondřej-8-5-10  0314
6.Gabriel KarelRoch Tomáš-498-6-82315
7.Látka JanProtiva Lukáš-8-10-8  0316
8.Kašper PetrČech Roman99-3-6-82317
9.Gabriel KarelUlbrich Ondřej8-14-5-2 1318
10.Michal Jan st.Roch Tomáš87-4-313228
11.Kašper PetrProtiva Lukáš-7-9-7  0329
12.Gabriel KarelČech Roman-59-9-7 13210
13.Michal Jan st.Ulbrich Ondřej-11-98  12  
14.Látka JanRoch Tomáš         
15.Gabriel KarelProtiva Lukáš         
16.Michal Jan st.Čech Roman         
17.Látka JanUlbrich Ondřej         
18.Kašper PetrRoch Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Michal Jan st.20Protiva Lukáš21
Látka Jan02Čech Roman30
Kašper Petr03Ulbrich Ondřej20
Gabriel Karel03Roch Tomáš11
Počet diváků: 3
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Krejčíř Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zš msgre StaškaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12426:335SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pangrác Martin
Baštář Ondřej
 
 
Babický Josef
Boura Lukáš
 
 
-10978 3110
2.Pangrác Jan
Horák Libor
 
 
Lopata Vladimír
Vyskočil Marek
 
 
-97-7-7 1311
3.Baštář OndřejVyskočil Marek999  3021
4.Pangrác JanBoura Lukáš886  3031
5.Horák LiborLopata Vladimír794  3041
6.Pangrác MartinBabický Josef486  3051
7.Pangrác JanVyskočil Marek-23-5-9 1352
8.Horák LiborBoura Lukáš-94-4-9 1353
9.Pangrác MartinLopata Vladimír3-823 3163
10.Baštář OndřejBabický Josef4WOWO  3073
11.Horák LiborVyskočil Marek8-579 3183
12.Pangrác MartinBoura Lukáš577  3093
13.Baštář OndřejLopata Vladimír1057  30103
14.Pangrác JanBabický Josef         
15.Pangrác MartinVyskočil Marek         
16.Baštář OndřejBoura Lukáš         
17.Pangrác JanLopata Vladimír         
18.Horák LiborBabický Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baštář Ondřej30Vyskočil Marek12
Pangrác Jan11Boura Lukáš12
Horák Libor21Lopata Vladimír03
Pangrác Martin30Babický Josef02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy