Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17488:318SKUŘ Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Miloš
Mandík Petr
 
 
Pangrác Martin
Baštář Ondřej
 
 
9-781 3110
2.Korbel Petr
Peckert Daniel
 
 

 
 
WO    3020
3.Korbel PetrPangrác Martin-13-85-6 1321
4.Soukup MilošHorák Libor598  3031
5.Mandík PetrBaštář Ondřej-4-7-9  0332
6.Peckert DanielWO    3042
7.Soukup MilošPangrác Martin9-8-6883252
8.Mandík PetrHorák Libor-9-1054-32353
9.Peckert DanielBaštář Ondřej941  3063
10.Korbel PetrWO    3073
11.Mandík PetrPangrác Martin-6-9-6  0374
12.Peckert DanielHorák Libor557  3084
13.Korbel PetrBaštář Ondřej4-104-473294
14.Soukup MilošWO    30104
15.Peckert DanielPangrác Martin-9-9   02  
16.Korbel PetrHorák Libor         
17.Soukup MilošBaštář Ondřej         
18.Mandík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Korbel Petr11Pangrác Martin21
Soukup Miloš20Horák Libor12
Mandík Petr03Baštář Ondřej12
Peckert Daniel20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 08:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32701:654KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Pavel ml.
Mazura David
 
 
Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
7-6-78-82301
2.Láriš Petr
Mazura Pavel
 
 
Gabriel Karel
Kašper Petr
 
 
6-8-9763211
3.Holý Pavel ml.Michal Jan st.9-9-1-5 1312
4.Mazura PavelGabriel Karel-2-41110-62313
5.Mazura DavidKašper Petr-7-6-5  0314
6.Láriš PetrUlman Miroslav674  3024
7.Mazura PavelMichal Jan st.107-5-9-82325
8.Mazura DavidGabriel Karel64-7-1293235
9.Láriš PetrKašper Petr948  3045
10.Holý Pavel ml.Ulman Miroslav1410  3055
11.Mazura DavidMichal Jan st.7-89-7-82356
12.Láriš PetrGabriel Karel-117-9573266
13.Holý Pavel ml.Kašper Petr-10-47-11 1367
14.Mazura PavelUlman Miroslav466  3077
15.Láriš PetrMichal Jan st.777  3087
16.Holý Pavel ml.Gabriel Karel9-9-15-10 1388
17.Mazura PavelKašper Petr8-998 3198
18.Mazura DavidUlman Miroslav9-1083 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holý Pavel ml.13Michal Jan st.31
Mazura Pavel22Gabriel Karel22
Mazura David22Kašper Petr22
Láriš Petr40Ulman Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol LhůtaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:22515:487TJ Sokol Lhůta A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Lukáš
Ulbrich Ondřej
 
 
Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
1011-8-863210
2.Roch Tomáš
Protiva Jan
 
 
Nechutný Petr st.
Šípek Josef
 
 
-81-7983220
3.Protiva JanNechutný Petr st.1086  3030
4.Roch TomášNechutný Petr ml.-7-8-3  0331
5.Protiva LukášNechutný Marek-677-653241
6.Ulbrich OndřejŠípek Josef555  3051
7.Roch TomášNechutný Petr st.-5-10-7  0352
8.Protiva LukášNechutný Petr ml.9-7-65113262
9.Ulbrich OndřejNechutný Marek88-10-9-52363
10.Protiva JanŠípek Josef869  3073
11.Hadrava Jaroslav ml.Nechutný Petr st.-8-9-7  0374
12.Ulbrich OndřejNechutný Petr ml.7108  3084
13.Protiva JanNechutný Marek11-4-5673294
14.Roch Tomᚊípek Josef1089  30104
15.Ulbrich OndřejNechutný Petr st.         
16.Protiva JanNechutný Petr ml.         
17.Roch TomášNechutný Marek         
18.Hadrava Jaroslav ml.Šípek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Protiva Jan30Nechutný Petr st.21
Roch Tomáš12Nechutný Petr ml.12
Protiva Lukáš20Nechutný Marek12
Ulbrich Ondřej21Šípek Josef03
Hadrava Jaroslav ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skořická 84, MirošovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 08:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:36486:574TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Marek
Lopata Vladimír
 
 
Jůza Jaroslav
Bělohlávek Luděk
 
 
9-5-8973210
2.Boura Lukáš
Dostál Ondřej
 
 
Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
-810-5-7 1311
3.Lopata VladimírJícha Pavel2-4-1213-62312
4.Dostál OndřejLehner Vladimír-79-7-7 1313
5.Boura LukášBělohlávek Luděk-1312-91193223
6.Vyskočil MarekJůza Jaroslav-6-12-7  0324
7.Dostál OndřejJícha Pavel-18-8-1 1325
8.Boura LukášLehner Vladimír-3-76-3 1326
9.Vyskočil MarekBělohlávek Luděk-97-7963236
10.Lopata VladimírJůza Jaroslav-6-710-7 1337
11.Boura LukášJícha Pavel-10-68-5 1338
12.Vyskočil MarekLehner Vladimír-864-8-82339
13.Lopata VladimírBělohlávek Luděk5-1-97-723310
14.Dostál OndřejJůza JaroslavWO    03  
15.Vyskočil MarekJícha Pavel         
16.Lopata VladimírLehner Vladimír         
17.Dostál OndřejBělohlávek Luděk         
18.Boura LukášJůza Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lopata Vladimír03Jícha Pavel30
Dostál Ondřej02Lehner Vladimír30
Boura Lukáš12Bělohlávek Luděk12
Vyskočil Marek12Jůza Jaroslav20
Počet diváků: 2
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:30558:461nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krivda František
Noha Miroslav
 
 
Macháček Radek
Pachner Jan
 
 
-75-88-82301
2.Holík Jiří
Pitra František
 
 

 
 
000  3011
3.Noha MiroslavPachner Jan-25105 3121
4.Holík JiříMacháček Radek-11-7-5  0322
5.Pitra FrantišekMezera Petr-10-4-4  0323
6.Krivda František000  3033
7.Holík JiříPachner Jan-4-7-7  0334
8.Pitra FrantišekMacháček Radek-3-7-2  0335
9.Krivda FrantišekMezera Petr9-788 3145
10.Noha Miroslav000  3055
11.Pitra FrantišekPachner Jan-79-7-8 1356
12.Krivda FrantišekMacháček Radek-7-7-7  0357
13.Noha MiroslavMezera Petr9-894 3167
14.Holík Jiří000  3077
15.Krivda FrantišekPachner Jan-9-10-3  0378
16.Noha MiroslavMacháček Radek8511  3088
17.Holík JiříMezera Petr8-10-95-82389
18.Pitra František000  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Noha Miroslav40Pachner Jan31
Holík Jiří13Macháček Radek31
Pitra František13Mezera Petr22
Krivda František2204
Počet diváků: 41523



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
Reitšpies Luděk
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7402:298TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bultas Miroslav
Šperl Jakub
 
 
Kysela Martin
Kysela Filip
 
 
756  3010
2.Vohradský Marek
Vladyka Jakub
 
 
Čákorová Tereza
Čákora Ladislav ml.
 
 
9-7-6-8 1311
3.Šperl JakubČákora Ladislav ml.667  3021
4.Vladyka JakubČákorová Tereza6-4146 3131
5.Bultas MiroslavČákora Ladislav753  3041
6.Vohradský MarekKysela Martin979  3051
7.Vladyka JakubČákora Ladislav ml.-39-9663261
8.Roubíček JanČákorová Tereza-103176 3171
9.Vohradský MarekKysela Filip869  3081
10.Šperl JakubKysela Martin1098  3091
11.Roubíček JanČákora Ladislav ml.173  30101
12.Vohradský MarekČákorová Tereza         
13.Šperl JakubKysela Filip         
14.Vladyka JakubKysela Martin         
15.Vohradský MarekČákora Ladislav ml.         
16.Šperl JakubČákorová Tereza         
17.Vladyka JakubKysela Filip         
18.Roubíček JanKysela Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šperl Jakub20Čákora Ladislav ml.03
Vladyka Jakub20Čákorová Tereza02
Bultas Miroslav10Čákora Ladislav01
Vohradský Marek20Kysela Martin02
Roubíček Jan20Kysela Filip01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Smutná Daniela
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31619:614TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyleta Michal ml.
Jánský Marek
 
 
Mašek Petr
Havlíček Stanislav
 
 
9-878 3110
2.Kuncl Denis
Pechman Petr
 
 
Vycudilík Jan
Auterský Václav
 
 
-7869 3120
3.Jánský MarekMašek Petr-7-6-7  0321
4.Kuncl DenisAuterský Václav9-6-8-9 1322
5.Pechman PetrVycudilík Jan-6-10-8  0323
6.Vyleta Michal ml.Nguyen Hai Kim879  3033
7.Kuncl DenisMašek Petr-7-8-6  0334
8.Pechman PetrAuterský Václav-49-8-8 1335
9.Vyleta Michal ml.Vycudilík Jan8-798 3145
10.Jánský MarekNguyen Hai Kim768  3055
11.Pechman PetrMašek Petr-7-5-6  0356
12.Vyleta Michal ml.Auterský Václav8-7910 3166
13.Jánský MarekVycudilík Jan-987-10-92367
14.Kuncl DenisNguyen Hai Kim476  3077
15.Vyleta Michal ml.Mašek Petr8-987 3187
16.Jánský MarekAuterský Václav910-10-893297
17.Kuncl DenisVycudilík Jan-79-8-7 1398
18.Pechman PetrNguyen Hai Kim565  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jánský Marek22Mašek Petr31
Kuncl Denis13Auterský Václav22
Pechman Petr13Vycudilík Jan31
Vyleta Michal ml.40Nguyen Hai Kim04
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy