Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:31407:456SKUŘ Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jánský Marek
Vyleta Michal ml.
 
 
Mandík Petr
Soukup Miloš
 
 
415-88 3110
2.Kuncl Denis
Pechman Petr
 
 
Korbel Petr
Peckert Daniel
 
 
9-8-7-6 1311
3.Vyleta Michal ml.Peckert Daniel7-10-8-7 1312
4.Kuncl DenisKorbel Petr-8-7-10  0313
5.Pechman PetrSoukup Miloš-9-10-6  0314
6.Jánský MarekMandík Petr-912-12-12 1315
7.Kuncl DenisPeckert Daniel-9-8-5  0316
8.Pechman PetrKorbel Petr-57-6-5 1317
9.Jánský MarekSoukup Miloš8-9-11-3 1318
10.Vyleta Michal ml.Mandík Petr455  3028
11.Pechman PetrPeckert Daniel-839-3-92329
12.Jánský MarekKorbel Petr-98-9-8 13210
13.Vyleta Michal ml.Soukup Miloš-109   11  
14.Kuncl DenisMandík Petr         
15.Jánský MarekPeckert Daniel         
16.Vyleta Michal ml.Korbel Petr         
17.Kuncl DenisSoukup Miloš         
18.Pechman PetrMandík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyleta Michal ml.11Peckert Daniel30
Kuncl Denis02Korbel Petr30
Pechman Petr03Soukup Miloš20
Jánský Marek03Mandík Petr11
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:34638:629KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Auterský Václav
Hofman Petr
 
 
Láriš Petr
Mazura Pavel
 
 
108-7-4-122301
2.Mašek Petr
Vycudilík Jan
 
 
Holý Pavel ml.
Sommer Patrik
 
 
397  3011
3.Mašek PetrLáriš Petr59-10-683221
4.Vycudilík JanHolý Pavel ml.465  3031
5.Auterský VáclavSommer Patrik-67-4-8 1332
6.Hofman PetrMazura Pavel-7-1111-6 1333
7.Vycudilík JanLáriš Petr96-6-5123243
8.Auterský VáclavHolý Pavel ml.92-5-7-92344
9.Hofman PetrSommer Patrik-106-9-6 1345
10.Mašek PetrMazura Pavel1375  3055
11.Auterský VáclavLáriš Petr7-78-8-72356
12.Hofman PetrHolý Pavel ml.-8-986-32357
13.Mašek PetrSommer Patrik786  3067
14.Vycudilík JanMazura Pavel-10-711-8 1368
15.Hofman PetrLáriš Petr-8-9-5  0369
16.Mašek PetrHolý Pavel ml.675  3079
17.Vycudilík JanSommer Patrik7-8-9-8 13710
18.Auterský VáclavMazura Pavel9    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mašek Petr40Láriš Petr22
Vycudilík Jan22Holý Pavel ml.22
Auterský Václav03Sommer Patrik31
Hofman Petr04Mazura Pavel21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:300:0TJ Sokol Lhůta A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Protiva Lukáš
Ulbrich Ondřej
 
 
WOWOWO  0301
2.
 
 
Protiva Jan
Roch Tomáš
 
 
WOWOWO  0302
3.Ulbrich OndřejWOWOWO  0303
4.Protiva JanWOWOWO  0304
5.Roch TomášWOWOWO  0305
6.Protiva LukášWOWOWO  0306
7.Ulbrich OndřejWOWOWO  0307
8.Protiva JanWOWOWO  0308
9.Roch TomášWOWOWO  0309
10.Protiva LukášWOWOWO  03010
11.Ulbrich Ondřej         
12.Protiva Jan         
13.Roch Tomáš         
14.Protiva Lukáš         
15.Ulbrich Ondřej         
16.Protiva Jan         
17.Roch Tomáš         
18.Protiva Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO010WO100



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Čákora Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19517:442SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kysela Martin
Čákora Ladislav
 
 
Babický Josef
Murlová Dana
 
 
786  3010
2.Dietl Luboš
Čákora Ladislav ml.
 
 
Vyskočil Marek
Lopata Vladimír
 
 
-8-88-6 1311
3.Čákora LadislavVyskočil Marek8-7-611-92312
4.Čákora Ladislav ml.Lopata Vladimír-8-8-7  0313
5.Dietl LubošBabický Josef862  3023
6.Kysela MartinMurlová Dana564  3033
7.Čákora Ladislav ml.Vyskočil Marek-48-1-3 1334
8.Dietl LubošLopata Vladimír63-108 3144
9.Kysela MartinBabický Josef10-833 3154
10.Čákora LadislavMurlová Dana3810  3064
11.Dietl LubošVyskočil Marek8-6-7-6 1365
12.Kysela MartinLopata Vladimír558  3075
13.Čákora LadislavBabický Josef-8884 3185
14.Čákora Ladislav ml.Murlová Dana967  3095
15.Kysela MartinVyskočil Marek94-710 31105
16.Čákora LadislavLopata Vladimír106   20  
17.Čákora Ladislav ml.Babický Josef         
18.Dietl LubošMurlová Dana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čákora Ladislav21Vyskočil Marek31
Čákora Ladislav ml.12Lopata Vladimír12
Dietl Luboš21Babický Josef03
Kysela Martin40Murlová Dana03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34612:621nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
Pangrác Martin
Baštář Ondřej
 
 
798  3010
2.Janda Pavel
Nechutný Petr st.
 
 
Horák Libor
Mareš Daniel
 
 
55-88 3120
3.Nechutný Petr st.Pangrác Martin-6-7-9  0321
4.Janda PavelHorák Libor-6-5-5  0322
5.Nechutný Petr ml.Baštář Ondřej8-814-5103232
6.Nechutný MarekMareš Daniel797  3042
7.Janda PavelPangrác Martin-4-8-9  0343
8.Nechutný Petr ml.Horák Libor6-4-9-5 1344
9.Nechutný MarekBaštář Ondřej658  3054
10.Nechutný Petr st.Mareš Daniel7510  3064
11.Nechutný Petr ml.Pangrác Martin-986-783274
12.Nechutný MarekHorák Libor-8710-10-32375
13.Nechutný Petr st.Baštář Ondřej7-67-7-82376
14.Janda PavelMareš Daniel-36-11-2 1377
15.Nechutný MarekPangrác Martin-7-8-3  0378
16.Nechutný Petr st.Horák Libor4-8-8-10 1379
17.Janda PavelBaštář Ondřej52-78 3189
18.Nechutný Petr ml.Mareš Daniel96-76 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechutný Petr st.13Pangrác Martin31
Janda Pavel13Horák Libor40
Nechutný Petr ml.31Baštář Ondřej13
Nechutný Marek22Mareš Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOKOLOVNA BŘASYRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:25562:520TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vintr Josef
Sýkora David
 
 
Látka Jan
Michal Jan st.
 
 
-8-9-9  0301
2.Lehner Vladimír
Jícha Pavel
 
 
Kašper Petr
Gabriel Karel
 
 
-9-9-9  0302
3.Vintr JosefMichal Jan st.89-4-8-82303
4.Jícha PavelKašper Petr46-413 3113
5.Sýkora DavidGabriel Karel-2-86853223
6.Lehner VladimírLátka Jan358  3033
7.Jícha PavelMichal Jan st.977  3043
8.Sýkora DavidKašper Petr11-5-69-32344
9.Lehner VladimírGabriel Karel-12-119343254
10.Vintr JosefLátka Jan-36-7633264
11.Sýkora DavidMichal Jan st.-1-691063274
12.Lehner VladimírKašper Petr-85-9193284
13.Vintr JosefGabriel Karel710-911 3194
14.Jícha PavelLátka Jan119-93 31104
15.Lehner VladimírMichal Jan st.         
16.Vintr JosefKašper Petr         
17.Jícha PavelGabriel Karel         
18.Sýkora DavidLátka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vintr Josef21Michal Jan st.12
Jícha Pavel30Kašper Petr12
Sýkora David21Gabriel Karel03
Lehner Vladimír30Látka Jan03
Počet diváků: 6920



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
Reitšpies Luděk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10448:333TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bultas Miroslav
Šperl Jakub
 
 
Krieger Ladislav
Noha Miroslav
 
 
466  3010
2.Vohradský Marek
Vladyka Jakub
 
 
Pitra František
Rolník Tomáš
 
 
1094  3020
3.Bultas MiroslavNoha Miroslav-123128 3130
4.Šperl JakubKrieger Ladislav36-75 3140
5.Vohradský MarekPitra František6-677 3150
6.Vladyka JakubRolník Tomáš875  3060
7.Šperl JakubNoha Miroslav78-7-10-92361
8.Vohradský MarekKrieger Ladislav8-7-9-4 1362
9.Vladyka JakubPitra František7410  3072
10.Bultas MiroslavRolník Tomáš1061  3082
11.Vohradský MarekNoha Miroslav556  3092
12.Vladyka JakubKrieger Ladislav9-898 31102
13.Bultas MiroslavPitra František685  30  
14.Šperl JakubRolník Tomáš         
15.Vladyka JakubNoha Miroslav         
16.Bultas MiroslavKrieger Ladislav         
17.Šperl JakubPitra František         
18.Vohradský MarekRolník Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bultas Miroslav20Noha Miroslav12
Šperl Jakub11Krieger Ladislav12
Vohradský Marek21Pitra František02
Vladyka Jakub30Rolník Tomáš02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy