Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36502:556SKUŘ Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Vycudilík Jan
 
 
Soukup Miloš
Mandík Petr
 
 
8-986 3110
2.Hofman Petr
Auterský Václav
 
 
Korbel Petr
Peckert Daniel
 
 
-65-7-6 1311
3.Vycudilík JanPeckert Daniel-8-7-12  0312
4.Auterský VáclavKorbel Petr-10-7-9  0313
5.Hofman PetrSoukup Miloš-11-66-4 1314
6.Mašek PetrMandík Petr42-95 3124
7.Auterský VáclavPeckert Daniel-9-9-8  0325
8.Hofman PetrKorbel Petr-912-7-7 1326
9.Mašek PetrSoukup Miloš11-7-5-9 1327
10.Vycudilík JanMandík Petr-5795 3137
11.Hofman PetrPeckert Daniel-28-9-5 1338
12.Mašek PetrKorbel Petr-57-10-5 1339
13.Vycudilík JanSoukup Miloš48-39 3149
14.Auterský VáclavMandík Petr-5-53893259
15.Mašek PetrPeckert Daniel-37-6-11 13510
16.Vycudilík JanKorbel Petr         
17.Auterský VáclavSoukup Miloš         
18.Hofman PetrMandík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vycudilík Jan21Peckert Daniel40
Auterský Václav12Korbel Petr30
Hofman Petr03Soukup Miloš21
Mašek Petr13Mandík Petr03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:31535:542KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jánský Marek
Vyleta Michal ml.
 
 
Láriš Petr
Mazura Pavel
 
 
-88-88-152301
2.Hoang Tony
Kuncl Denis
 
 
Holý Pavel ml.
Sommer Patrik
 
 
410-11-7-72302
3.Jánský MarekSommer Patrik10-1010-8-102303
4.Kuncl DenisMazura Pavel-9-17-8  0304
5.Hoang TonyHolý Pavel ml.-710-77-52305
6.Vyleta Michal ml.Láriš Petr9412  3015
7.Kuncl DenisSommer Patrik7-10-10-7 1316
8.Hoang TonyMazura Pavel1053  3026
9.Vyleta Michal ml.Holý Pavel ml.69-94 3136
10.Jánský MarekLáriš Petr-3-10-8  0337
11.Hoang TonySommer Patrik-5-58-9 1338
12.Vyleta Michal ml.Mazura Pavel474  3048
13.Jánský MarekHolý Pavel ml.7-7-813-102349
14.Kuncl DenisLáriš Petr-5-8-8  03410
15.Vyleta Michal ml.Sommer Patrik86-3  21  
16.Jánský MarekMazura Pavel         
17.Kuncl DenisHolý Pavel ml.         
18.Hoang TonyLáriš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jánský Marek03Sommer Patrik30
Kuncl Denis03Mazura Pavel12
Hoang Tony12Holý Pavel ml.21
Vyleta Michal ml.30Láriš Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:35425:519TJ Sokol Lhůta A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kysela Martin
Čákora Ladislav
 
 
Čech Roman
Protiva Jan
 
 
-8-6-5  0301
2.Dietl Luboš
Čákora Ladislav ml.
 
 
Ulbrich Ondřej
Roch Tomáš
 
 
-10-6-4  0302
3.Čákora LadislavUlbrich Ondřej-6-3-7  0303
4.Čákora Ladislav ml.Čech Roman-12-13-1  0304
5.Dietl LubošRoch Tomáš-7-7-8  0305
6.Kysela MartinProtiva Jan11-4-125-72306
7.Čákora Ladislav ml.Ulbrich Ondřej11-20-111173216
8.Dietl LubošČech Roman-78107 3126
9.Kysela MartinRoch Tomáš-78-96103236
10.Čákora LadislavProtiva Jan-6-10-5  0337
11.Dietl LubošUlbrich Ondřej-9-8-6  0338
12.Kysela MartinČech Roman7-7-8-9 1339
13.Čákora LadislavRoch Tomáš-77-10-9 13310
14.Čákora Ladislav ml.Protiva Jan         
15.Kysela MartinUlbrich Ondřej         
16.Čákora LadislavČech Roman         
17.Čákora Ladislav ml.Roch Tomáš         
18.Dietl LubošProtiva Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čákora Ladislav03Ulbrich Ondřej21
Čákora Ladislav ml.11Čech Roman21
Dietl Luboš12Roch Tomáš21
Kysela Martin12Protiva Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30212:271TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoň Antonín
Uhlíř Marek
 
 
Vyskočil Marek
Lopata Vladimír
 
 
5-6-7-9 1301
2.
 
 
Babický Josef
Boura Lukáš
 
 
WOWOWO  0302
3.Duchoň AntonínVyskočil Marek-78-9-8 1303
4.Uhlíř MarekLopata Vladimír97-6-8-72304
5.Trnka JosefBabický Josef-5-7-8  0305
6.Boura LukášWOWOWO  0306
7.Uhlíř MarekVyskočil Marek-5-85-7 1307
8.Trnka JosefLopata Vladimír-3-6-9  0308
9.Babický JosefWOWOWO  0309
10.Duchoň AntonínBoura Lukáš6-7-8-6 13010
11.Trnka JosefVyskočil Marek         
12.Lopata Vladimír         
13.Duchoň AntonínBabický Josef         
14.Uhlíř MarekBoura Lukáš         
15.Vyskočil Marek         
16.Duchoň AntonínLopata Vladimír         
17.Uhlíř MarekBabický Josef         
18.Trnka JosefBoura Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Duchoň Antonín02Vyskočil Marek20
Uhlíř Marek02Lopata Vladimír20
Trnka Josef02Babický Josef10
   Boura Lukáš10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOKOLOVNA BŘASYRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21528:497TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Horák Libor
Mareš Daniel
 
 
85-104 3110
2.Somolík Miloš
Pták Luboš
 
 
Pangrác Martin
Baštář Ondřej
 
 
9-7-8-5 1311
3.Somolík MilošBaštář Ondřej8-6-10-5 1312
4.Jícha PavelMareš Daniel98-98 3122
5.Pták LubošPangrác Martin-7-610-9 1323
6.Lehner VladimírNguyen Libor876  3033
7.Jícha PavelBaštář Ondřej996  3043
8.Pták LubošMareš Daniel10-8109 3153
9.Lehner VladimírPangrác Martin-99-71183263
10.Somolík MilošNguyen Libor-697-983273
11.Pták LubošBaštář Ondřej-6118-1073283
12.Lehner VladimírMareš Daniel8910  3093
13.Somolík MilošPangrác Martin-5-6-9  0394
14.Jícha PavelNguyen Libor654  30104
15.Lehner VladimírBaštář Ondřej         
16.Somolík MilošMareš Daniel         
17.Jícha PavelPangrác Martin         
18.Pták LubošNguyen Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Somolík Miloš12Baštář Ondřej12
Jícha Pavel30Mareš Daniel03
Pták Luboš21Pangrác Martin21
Lehner Vladimír30Nguyen Libor03
Počet diváků: 6920



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá AVrchní
rozhodčí:
Nechutný Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:11469:343TJ Sokol Horní Bělá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
Látka Jan
Michal Jan st.
 
 
-8686 3110
2.Janda Pavel
Nechutný Petr st.
 
 
Gabriel Karel
Kašper Petr
 
 
681  3020
3.Nechutný Petr st.Michal Jan st.-5711-4-112321
4.Janda PavelGabriel Karel-8476 3131
5.Nechutný Petr ml.Kašper Petr3-1336 3141
6.Nechutný MarekLátka Jan525  3051
7.Janda PavelMichal Jan st.9-7-46-82352
8.Nechutný Petr ml.Gabriel Karel85-95 3162
9.Nechutný MarekKašper Petr94-84 3172
10.Nechutný Petr st.Látka Jan388  3082
11.Nechutný Petr ml.Michal Jan st.469  3092
12.Nechutný MarekGabriel Karel9178  30102
13.Nechutný Petr st.Kašper Petr-9    01  
14.Janda PavelLátka Jan         
15.Nechutný MarekMichal Jan st.         
16.Nechutný Petr st.Gabriel Karel         
17.Janda PavelKašper Petr         
18.Nechutný Petr ml.Látka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechutný Petr st.11Michal Jan st.21
Janda Pavel11Gabriel Karel03
Nechutný Petr ml.30Kašper Petr02
Nechutný Marek30Látka Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy