Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Čákora Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22536:475SKUŘ Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandík Petr
Soukup Miloš
 
 
Nechutný Marek
Nechutný Petr ml.
 
 
-558-863210
2.Korbel Petr
Peckert Daniel
 
 
Nechutný Petr st.
Janda Pavel
 
 
-13-8-8  0311
3.Korbel PetrNechutný Petr st.-1011-6-8 1312
4.Soukup MilošJanda Pavel597  3022
5.Mandík PetrNechutný Petr ml.6612  3032
6.Peckert DanielNechutný Marek4-557 3142
7.Soukup MilošNechutný Petr st.28-910 3152
8.Mandík PetrJanda Pavel-75-7-8 1353
9.Peckert DanielNechutný Petr ml.59-410 3163
10.Korbel PetrNechutný Marek465  3073
11.Mandík PetrNechutný Petr st.-10-9-6  0374
12.Peckert DanielJanda Pavel599  3084
13.Korbel PetrNechutný Petr ml.-81166 3194
14.Soukup MilošNechutný Marek-10-10-6  0395
15.Peckert DanielNechutný Petr st.-98610 31105
16.Korbel PetrJanda Pavel65   20  
17.Soukup MilošNechutný Petr ml.         
18.Mandík PetrNechutný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korbel Petr21Nechutný Petr st.22
Soukup Miloš21Janda Pavel12
Mandík Petr12Nechutný Petr ml.03
Peckert Daniel40Nechutný Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:8352:249KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazura David
Holý Pavel ml.
 
 
Lorenc Tomáš
Sedlecký Josef
 
 
948  3010
2.Láriš Petr
 
 
Somolík Miloš
 
 
         
3.Holý Pavel ml.Somolík Miloš8114  3020
4.Sedlecký JosefWO    0321
5.Mazura DavidLorenc Tomáš465  3031
6.Láriš PetrWO    3041
7.Somolík MilošWO    0342
8.Mazura DavidSedlecký Josef8-943 3152
9.Láriš PetrLorenc Tomáš11912  3062
10.Holý Pavel ml.WO    3072
11.Mazura DavidSomolík Miloš495  3082
12.Láriš PetrSedlecký Josef897  3092
13.Holý Pavel ml.Lorenc Tomáš4-654 31102
14.         
15.Láriš PetrSomolík Miloš         
16.Holý Pavel ml.Sedlecký Josef         
17.Lorenc Tomáš         
18.Mazura David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Holý Pavel ml.20Somolík Miloš02
Mazura David30Sedlecký Josef02
Láriš Petr20Lorenc Tomáš03
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre. B. Staška 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13469:391SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Daniel
Baštář Ondřej
 
 
Pachner Jan
Kylián Zdeněk
 
 
-84-12-7 1301
2.Pangrác Martin
Horák Libor
 
 
Kypta Michal
Duchoň Antonín
 
 
8-98-1263211
3.Baštář OndřejPachner Jan898  3021
4.Mareš DanielDuchoň Antonín-5969 3131
5.Horák LiborKypta Michal744  3041
6.Pangrác MartinKylián Zdeněk1098  3051
7.Mareš DanielPachner Jan11-7-6-9 1352
8.Horák LiborDuchoň Antonín-71049 3162
9.Pangrác MartinKypta Michal5-797 3172
10.Baštář OndřejKylián Zdeněk9416  3082
11.Horák LiborPachner Jan7-7-9893292
12.Pangrác MartinDuchoň Antonín1034  30102
13.Baštář OndřejKypta Michal5    10  
14.Mareš DanielKylián Zdeněk         
15.Pangrác MartinPachner Jan         
16.Baštář OndřejDuchoň Antonín         
17.Mareš DanielKypta Michal         
18.Horák LiborKylián Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baštář Ondřej20Pachner Jan12
Mareš Daniel11Duchoň Antonín03
Horák Libor30Kypta Michal02
Pangrác Martin30Kylián Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Látka Jan
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Benešova 281, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:29640:590TJ Sokol Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Karel
Kašper Petr
 
 
Kysela Martin
Čákora Ladislav
 
 
9-6-91053210
2.Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
Kunst Petr
Dietl Luboš
 
 
8106  3020
3.Gabriel KarelKysela Martin747  3030
4.Ulman MiroslavDietl Luboš5-6-58103240
5.Kašper PetrČákora Ladislav-4-56-7 1341
6.Michal Jan st.Kunst Petr-10984 3151
7.Ulman MiroslavKysela Martin-68-53-42352
8.Kašper PetrDietl Luboš5-10-9-8 1353
9.Michal Jan st.Čákora Ladislav-9359 3163
10.Gabriel KarelKunst Petr-128911 3173
11.Kašper PetrKysela Martin6-9-810-92374
12.Michal Jan st.Dietl Luboš53-9-963284
13.Gabriel KarelČákora Ladislav-47-4-10 1385
14.Ulman MiroslavKunst Petr-8-69-9 1386
15.Michal Jan st.Kysela Martin-5867 3196
16.Gabriel KarelDietl Luboš79-113 31106
17.Ulman MiroslavČákora Ladislav7-9   11  
18.Kašper PetrKunst Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gabriel Karel31Kysela Martin22
Ulman Miroslav12Dietl Luboš13
Kašper Petr03Čákora Ladislav21
Michal Jan st.40Kunst Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ul. 263Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33661:618nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Martin
Krivda František
 
 
Kuncl Denis
Hoang Tony
 
 
910-9-10-92301
2.Krieger Ladislav
Noha Miroslav
 
 
Jánský Marek
Vyleta Michal ml.
 
 
7-698 3111
3.Noha MiroslavVyleta Michal ml.7-4-47-82312
4.Chvátal MartinJánský Marek-9-9-9  0313
5.Krivda FrantišekHoang Tony5-86-3-82314
6.Krieger LadislavKuncl Denis85-88 3124
7.Chvátal MartinVyleta Michal ml.-10-8-4  0325
8.Krivda FrantišekJánský Marek-1097-7-42326
9.Krieger LadislavHoang Tony857  3036
10.Noha MiroslavKuncl Denis722  3046
11.Krivda FrantišekVyleta Michal ml.-10-6-8  0347
12.Krieger LadislavJánský Marek-8-12-6  0348
13.Noha MiroslavHoang Tony6310  3058
14.Chvátal MartinKuncl Denis-91044 3168
15.Krieger LadislavVyleta Michal ml.-67-89103278
16.Noha MiroslavJánský Marek-3879 3188
17.Chvátal MartinHoang Tony851  3098
18.Krivda FrantišekKuncl Denis-11-727-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Noha Miroslav31Vyleta Michal ml.31
Chvátal Martin22Jánský Marek31
Krivda František04Hoang Tony13
Krieger Ladislav31Kuncl Denis13
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9400:284TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roubíček Jan
Vohradský Jiří
 
 
Mašek Petr
Vycudilík Jan
 
 
-76107 3110
2.Vladyka Jakub
Šperl Jakub
 
 
Auterský Václav
Hofman Petr
 
 
666  3020
3.Šperl JakubMašek Petr7-7107 3130
4.Vohradský JiříVycudilík Jan-7-28-5 1331
5.Vladyka JakubAuterský Václav235  3041
6.Roubíček JanHofman Petr-7744 3151
7.Vohradský JiříMašek Petr-8-8-5  0352
8.Vladyka JakubVycudilík Jan3108  3062
9.Roubíček JanAuterský Václav466  3072
10.Šperl JakubHofman Petr194  3082
11.Vladyka JakubMašek Petr757  3092
12.Roubíček JanVycudilík Jan665  30102
13.Šperl JakubAuterský Václav         
14.Vohradský JiříHofman Petr         
15.Roubíček JanMašek Petr         
16.Šperl JakubVycudilík Jan         
17.Vohradský JiříAuterský Václav         
18.Vladyka JakubHofman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šperl Jakub20Mašek Petr12
Vohradský Jiří02Vycudilík Jan12
Vladyka Jakub30Auterský Václav02
Roubíček Jan30Hofman Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec pod MaršálemRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
09:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12461:340TJ Sokol Lhůta A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Lukáš
Ulbrich Ondřej
 
 
Babický Josef
Boura Lukáš
 
 
479  3010
2.Protiva Jan
Čech Roman
 
 
Vyskočil Marek
Lopata Vladimír
 
 
373  3020
3.Roch TomášVyskočil Marek-10369 3130
4.Protiva LukášLopata Vladimír1278  3040
5.Čech RomanBoura Lukáš446  3050
6.Ulbrich OndřejBabický Josef357  3060
7.Protiva LukášVyskočil Marek-9-35543270
8.Čech RomanLopata Vladimír84-10-12-72371
9.Ulbrich OndřejBoura Lukáš976  3081
10.Roch TomášBabický Josef12-4-9-7 1382
11.Protiva JanVyskočil Marek87-1-973292
12.Ulbrich OndřejLopata Vladimír-11453 31102
13.Roch TomášBoura Lukáš-84   11  
14.Protiva LukášBabický Josef         
15.Ulbrich OndřejVyskočil Marek         
16.Roch TomášLopata Vladimír         
17.Protiva LukášBoura Lukáš         
18.Protiva JanBabický Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Roch Tomáš11Vyskočil Marek03
Protiva Lukáš20Lopata Vladimír12
Čech Roman11Boura Lukáš02
Ulbrich Ondřej30Babický Josef11
Protiva Jan10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy