Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 13:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:33577:608Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Pavel ml.
Sommer Patrik
 
 
Pachner Jan
Macháček Radek
 
 
-4-691293210
2.Mazura Pavel
Láriš Petr
 
 
Mezera Petr
Kypta Michal
 
 
416  3020
3.Holý Pavel ml.Pachner Jan-6-10-4  0321
4.Mazura PavelMacháček Radek-8-109-5 1322
5.Sommer PatrikKypta Michal9911  3032
6.Láriš PetrMezera Petr-5429 3142
7.Mazura PavelPachner Jan-98-3-5 1343
8.Sommer PatrikMacháček Radek-7-7-3  0344
9.Láriš PetrKypta Michal8137  3054
10.Holý Pavel ml.Mezera Petr-766-8-62355
11.Sommer PatrikPachner Jan886  3065
12.Láriš PetrMacháček Radek58-8-10-112366
13.Jarab JosefKypta Michal-8-99-5 1367
14.Mazura PavelMezera Petr-1210-10-9 1368
15.Láriš PetrPachner Jan8914  3078
16.Jarab JosefMacháček Radek-5-7-3  0379
17.Mazura PavelKypta Michal8-7-5-10 13710
18.Sommer PatrikMezera Petr-11    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holý Pavel ml.02Pachner Jan22
Mazura Pavel04Macháček Radek40
Sommer Patrik21Kypta Michal22
Láriš Petr31Mezera Petr21
Jarab Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Čákora Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10440:322SKUŘ Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Petr
Peckert Daniel
 
 
Dietl Luboš
Čákora Ladislav ml.
 
 
7-1065 3110
2.Mandík Petr
Soukup Miloš
 
 
Čákora Ladislav
Čákorová Tereza
 
 
-107-68-72311
3.Peckert DanielČákora Ladislav787  3021
4.Korbel PetrDietl Luboš6711  3031
5.Soukup MilošČákorová Tereza-9958 3141
6.Mandík PetrČákora Ladislav ml.3-97-1073251
7.Korbel PetrČákora Ladislav-98611 3161
8.Soukup MilošDietl Luboš687  3071
9.Mandík PetrČákorová Tereza10-568 3181
10.Peckert DanielČákora Ladislav ml.-8597 3191
11.Soukup MilošČákora LadislavWO    30101
12.Mandík PetrDietl Luboš         
13.Peckert DanielČákorová Tereza         
14.Korbel PetrČákora Ladislav ml.         
15.Mandík PetrČákora Ladislav         
16.Peckert DanielDietl Luboš         
17.Korbel PetrČákorová Tereza         
18.Soukup MilošČákora Ladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peckert Daniel20Čákora Ladislav02
Korbel Petr20Dietl Luboš02
Soukup Miloš20Čákorová Tereza02
Mandík Petr20Čákora Ladislav ml.02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Benešova 281, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35687:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Karel
Kašper Petr
 
 
Jánský Marek
Vyleta Michal ml.
 
 
79-7-10-92301
2.Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
Hoang Tony
Tran Duc Martin Lam
 
 
7115  3011
3.Gabriel KarelVyleta Michal ml.10-49-9-102312
4.Ulman MiroslavJánský Marek-6-12-9  0313
5.Kašper PetrHoang Tony97-89 3123
6.Michal Jan st.Tran Duc Martin Lam555  3033
7.Ulman MiroslavVyleta Michal ml.-5-5-2  0334
8.Kašper PetrJánský Marek38-8-9-52335
9.Michal Jan st.Hoang Tony877  3045
10.Gabriel KarelTran Duc Martin Lam-81268 3155
11.Kašper PetrVyleta Michal ml.-78-311-122356
12.Michal Jan st.Jánský Marek89-58 3166
13.Gabriel KarelHoang Tony8-7-106-82367
14.Ulman MiroslavTran Duc Martin Lam-5-4-8  0368
15.Michal Jan st.Vyleta Michal ml.34-4-813278
16.Gabriel KarelJánský Marek-836-943288
17.Ulman MiroslavHoang Tony-71088 3198
18.Kašper PetrTran Duc Martin Lam6-88-4-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gabriel Karel22Vyleta Michal ml.31
Ulman Miroslav13Jánský Marek22
Kašper Petr13Hoang Tony13
Michal Jan st.40Tran Duc Martin Lam22
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Krejčíř Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zš msgre StaškaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33506:542TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pangrác Martin
Baštář Ondřej
 
 
Mašek Petr
Vycudilík Jan
 
 
9-88-8-72301
2.Horák Libor
Marešová Zdeňka ml.
 
 
Havlíček Stanislav
Auterský Václav
 
 
-3-66-8 1302
3.Marešová Zdeňka ml.Mašek Petr-8-6-8  0303
4.Baštář OndřejVycudilík Jan-7-58-8 1304
5.Horák LiborAuterský Václav-96-9-8 1305
6.Pangrác MartinHofman Petr-85178 3115
7.Baštář OndřejMašek Petr-7-9-7  0316
8.Horák LiborVycudilík Jan-108-14-10 1317
9.Pangrác MartinAuterský Václav459  3027
10.Marešová Zdeňka ml.Hofman Petr-97128 3137
11.Horák LiborMašek Petr7-3-9-5 1338
12.Pangrác MartinVycudilík Jan792  3048
13.Marešová Zdeňka ml.Auterský Václav-55811 3158
14.Baštář OndřejHofman Petr-10-8-4  0359
15.Pangrác MartinMašek Petr-10-10-5  03510
16.Marešová Zdeňka ml.Vycudilík Jan         
17.Baštář OndřejAuterský Václav         
18.Horák LiborHofman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marešová Zdeňka ml.21Mašek Petr40
Baštář Ondřej03Vycudilík Jan21
Horák Libor03Auterský Václav12
Pangrác Martin31Hofman Petr12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skořická 84, MirošovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1020:35465:529TJ Sokol Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Marek
Vyskočil Martin
 
 
Krieger Ladislav
Noha Miroslav
 
 
988  3010
2.Boura Lukáš
Murlová Dana
 
 
Pitra František
Krivda František
 
 
-10-7-12  0311
3.Vyskočil MartinPitra František-6-88-8 1312
4.Murlová DanaKrivda František-79-7-8 1313
5.Boura LukášNoha Miroslav826  3023
6.Vyskočil MarekKrieger Ladislav-6-10-8  0324
7.Murlová DanaPitra František-6-8-7  0325
8.Boura LukášKrivda František-69-49103235
9.Vyskočil MarekNoha Miroslav4-365 3145
10.Vyskočil MartinKrieger Ladislav-8-9-10  0346
11.Boura LukášPitra František74-7-493256
12.Vyskočil MarekKrivda František-10-9-7  0357
13.Vyskočil MartinNoha Miroslav-4-3-9  0358
14.Murlová DanaKrieger Ladislav-3-7-6  0359
15.Vyskočil MarekPitra František466  3069
16.Vyskočil MartinKrivda František-7-2-8  03610
17.Murlová DanaNoha Miroslav         
18.Boura LukášKrieger Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyskočil Martin04Pitra František22
Murlová Dana03Krivda František31
Boura Lukáš30Noha Miroslav12
Vyskočil Marek22Krieger Ladislav30
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál hostince Pod Maršálem, 332 01 LhůtaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:37584:614TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Lukáš
Ulbrich Ondřej
 
 
Vladyka Jakub
Šperl Jakub
 
 
-6989 3110
2.Čech Roman
Protiva Jan
 
 
Helus Jaroslav
Roubíček Jan
 
 
345  3020
3.Protiva Lukᚊperl Jakub-811-99-72321
4.Roch TomášRoubíček Jan-104-3-7 1322
5.Protiva JanVladyka Jakub-10-7-6  0323
6.Čech RomanHelus Jaroslav5-1165 3133
7.Roch Tomᚊperl Jakub11-8-5-7 1334
8.Protiva JanRoubíček Jan-10-5-9  0335
9.Čech RomanVladyka Jakub78-9-2-92336
10.Protiva LukášHelus Jaroslav105-96 3146
11.Ulbrich OndřejŠperl Jakub-9-5-9  0347
12.Čech RomanRoubíček Jan48-7-7-82348
13.Protiva LukášVladyka Jakub910-5-4113258
14.Roch TomášHelus Jaroslav59-7-9113268
15.Čech RomanŠperl Jakub0-5-7-6 1369
16.Protiva LukášRoubíček Jan-7-118-3 13610
17.Roch TomášVladyka Jakub-9    01  
18.Ulbrich OndřejHelus Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Protiva Lukáš22Šperl Jakub40
Roch Tomáš12Roubíček Jan40
Protiva Jan02Vladyka Jakub21
Čech Roman13Helus Jaroslav03
Ulbrich Ondřej01   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy