Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22542:493TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Václav
Kuncl Denis
 
 
Čákora Ladislav
Kysela Martin
 
 
-810-10-5 1301
2.Jánský Marek
Vyleta Michal ml.
 
 
Dietl Luboš
Čákora Ladislav ml.
 
 
799  3011
3.Vyleta Michal ml.Kysela Martin586  3021
4.Kuncl DenisDietl Luboš10-10-5633231
5.Fencl VáclavČákora Ladislav129-710 3141
6.Jánský MarekČákora Ladislav ml.312-81 3151
7.Kuncl DenisKysela Martin8-97-6-92352
8.Fencl VáclavDietl Luboš105-95 3162
9.Jánský MarekČákora Ladislav-10-9-8  0363
10.Vyleta Michal ml.Čákora Ladislav ml.9-99-953273
11.Fencl VáclavKysela Martin-2-11-3  0374
12.Jánský MarekDietl Luboš-10796 3184
13.Vyleta Michal ml.Čákora Ladislav-86-4893294
14.Kuncl DenisČákora Ladislav ml.598  30104
15.Jánský MarekKysela Martin         
16.Vyleta Michal ml.Dietl Luboš         
17.Kuncl DenisČákora Ladislav         
18.Fencl VáclavČákora Ladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyleta Michal ml.30Kysela Martin21
Kuncl Denis21Dietl Luboš03
Fencl Václav21Čákora Ladislav12
Jánský Marek21Čákora Ladislav ml.03
Počet diváků: 5
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:30432:501Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vycudilík Jan
Hofman Petr
 
 
Mezera Petr
Kypta Michal
 
 
2-5-5-8 1301
2.Havlíček Stanislav
Mašek Petr
 
 
Macháček Radek
Panzer Tomáš
 
 
-68-510-62302
3.Vycudilík JanKypta Michal-13-2-13  0303
4.Hofman PetrMacháček Radek-2-14-2  0304
5.Havlíček StanislavPanzer Tomáš-7-1078-52305
6.Mašek PetrMezera Petr968  3015
7.Hofman PetrKypta Michal68-8-8-72316
8.Havlíček StanislavMacháček Radek-7-7915-72317
9.Mašek PetrPanzer Tomáš968  3027
10.Vycudilík JanMezera Petr-10-810-7 1328
11.Havlíček StanislavKypta Michal-9-4-9  0329
12.Mašek PetrMacháček Radek9810  3039
13.Vycudilík JanPanzer Tomáš-9-4-7  03310
14.Hofman PetrMezera Petr         
15.Mašek PetrKypta Michal         
16.Vycudilík JanMacháček Radek         
17.Hofman PetrPanzer Tomáš         
18.Havlíček StanislavMezera Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vycudilík Jan03Kypta Michal30
Hofman Petr02Macháček Radek21
Havlíček Stanislav03Panzer Tomáš21
Mašek Petr30Mezera Petr11
Počet diváků: 5
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ul. 263Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33422:510TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Noha Miroslav
Krieger Ladislav
 
 
Habl Jakub
Sýkora David
 
 
896  3010
2.Pour Pavel
Krivda Daniel
 
 
Jůza Jaroslav
Vintr Josef
 
 
-7-5-4  0311
3.Krivda DanielHabl Jakub-7-32-3 1312
4.Noha MiroslavVintr Josef778  3022
5.Krieger LadislavSýkora David-73210 3132
6.Pour PavelJůza Jaroslav-6-4-5  0333
7.Noha MiroslavHabl Jakub5-49-8-92334
8.Krieger LadislavVintr Josef-36712 3144
9.Pour PavelSýkora David-4-39-5 1345
10.Krivda DanielJůza Jaroslav-3-8-2  0346
11.Krieger LadislavHabl Jakub5-8-71-92347
12.Pour PavelVintr Josef-11-8-3  0348
13.Krivda FrantišekSýkora David1010-49 3158
14.Noha MiroslavJůza Jaroslav-7-8-3  0359
15.Pour PavelHabl Jakub-6-6-5  03510
16.Krivda FrantišekVintr Josef         
17.Noha MiroslavSýkora David         
18.Krieger LadislavJůza Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krivda Daniel02Habl Jakub40
Noha Miroslav12Vintr Josef12
Krieger Ladislav21Sýkora David12
Pour Pavel04Jůza Jaroslav30
Krivda František10   
Počet diváků: 41523



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:5365:243TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vladyka Jakub
Vohradský Marek
 
 
Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
956  3010
2.Roubíček Jan
Šperl Jakub
 
 
Nechutný Petr st.
Janda Pavel
 
 
854  3020
3.Šperl JakubNechutný Petr st.484  3030
4.Vladyka JakubJanda Pavel2-749 3140
5.Roubíček JanNechutný Petr ml.778  3050
6.Vohradský MarekNechutný Marek-1-23-5 1351
7.Vladyka JakubNechutný Petr st.4116  3061
8.Roubíček JanJanda Pavel777  3071
9.Vohradský MarekNechutný Petr ml.859  3081
10.Šperl JakubNechutný Marek4-718 3191
11.Roubíček JanNechutný Petr st.648  30101
12.Vohradský MarekJanda Pavel         
13.Šperl JakubNechutný Petr ml.         
14.Vladyka JakubNechutný Marek         
15.Vohradský MarekNechutný Petr st.         
16.Šperl JakubJanda Pavel         
17.Vladyka JakubNechutný Petr ml.         
18.Roubíček JanNechutný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šperl Jakub20Nechutný Petr st.03
Vladyka Jakub20Janda Pavel02
Roubíček Jan30Nechutný Petr ml.02
Vohradský Marek11Nechutný Marek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
Horský Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hostinec Pod MaršálemRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 13:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:25545:512TJ Sokol Lhůta A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Lukáš
Roch Tomáš
 
 
Gabriel Karel
Michal Jan st.
 
 
-227-873210
2.Čech Roman
Protiva Jan
 
 
Kašper Petr
Ulman Miroslav
 
 
-7-66713220
3.Roch TomášMichal Jan st.-6-5-6  0321
4.Protiva LukášKašper Petr74-5-8103231
5.Čech RomanGabriel Karel810-10-873241
6.Protiva JanUlman Miroslav-109-4-6 1342
7.Protiva LukášMichal Jan st.974  3052
8.Čech RomanKašper Petr85-89 3162
9.Protiva JanGabriel Karel7-413-493272
10.Roch TomášUlman Miroslav2131  3082
11.Čech RomanMichal Jan st.11-7910 3192
12.Protiva JanKašper Petr-8-85-10 1393
13.Roch TomášGabriel Karel-86-5-7 1394
14.Protiva LukášUlman Miroslav9-984 31104
15.Protiva JanMichal Jan st.         
16.Roch TomášKašper Petr         
17.Protiva LukášGabriel Karel         
18.Čech RomanUlman Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Roch Tomáš12Michal Jan st.12
Protiva Lukáš30Kašper Petr12
Čech Roman30Gabriel Karel12
Protiva Jan12Ulman Miroslav12
Počet diváků: 20150



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
Lopata Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skořická 84, MirošovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:32345:440SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Marek
Lopata Vladimír
 
 
Pangrác Martin
Baštář Ondřej
 
 
-12-7-5  0301
2.Babický Josef
Murlová Dana
 
 
Mareš Daniel
Horák Libor
 
 
-9-8-4  0302
3.Vyskočil MarekPangrác Martin-5-8-7  0303
4.Babický JosefHorák Libor77-8-4-62304
5.Murlová DanaBaštář Ondřej-3-1210-6 1305
6.Lopata VladimírMareš Daniel873  3015
7.Babický JosefPangrác Martin-8-4-8  0316
8.Murlová DanaHorák Libor-8-6-7  0317
9.Lopata VladimírBaštář Ondřej-10-5-8  0318
10.Vyskočil MarekMareš Daniel7-76-13123228
11.Murlová DanaPangrác Martin-7-5-8  0329
12.Lopata VladimírHorák Libor-109-6-7 13210
13.Vyskočil MarekBaštář Ondřej-7-9-5  03  
14.Babický JosefMareš Daniel         
15.Lopata VladimírPangrác Martin         
16.Vyskočil MarekHorák Libor         
17.Babický JosefBaštář Ondřej         
18.Murlová DanaMareš Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vyskočil Marek11Pangrác Martin30
Babický Josef02Horák Libor30
Murlová Dana03Baštář Ondřej20
Lopata Vladimír12Mareš Daniel02
Počet diváků: 1
Zápas č.13 se odehrál dříve než 12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy