Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Krejčíř Milan
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zš msgre StaškaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:23603:551SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pangrác Martin
Baštář Ondřej
 
 
Mazura David
Holý Pavel ml.
 
 
1069  3010
2.Horák Libor
Mareš Daniel
 
 
Láriš Petr
Sommer Patrik
 
 
-3-69-6 1311
3.Baštář OndřejLáriš Petr66-118 3121
4.Mareš DanielSommer Patrik8-6-79-52322
5.Horák LiborMazura David86-8-9-82323
6.Pangrác MartinHolý Pavel ml.5812  3033
7.Mareš DanielLáriš Petr-9-89-9 1334
8.Horák LiborSommer Patrik-89107 3144
9.Pangrác MartinMazura David539  3054
10.Baštář OndřejHolý Pavel ml.739  3064
11.Horák LiborLáriš Petr98-107 3174
12.Pangrác MartinSommer Patrik659  3084
13.Baštář OndřejMazura David-8-78-7 1385
14.Mareš DanielHolý Pavel ml.-557-5-92386
15.Pangrác MartinLáriš Petr-799-553296
16.Pangrác JanSommer Patrik9126  30106
17.Mareš DanielMazura David7    10  
18.Horák LiborHolý Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baštář Ondřej21Láriš Petr13
Mareš Daniel03Sommer Patrik13
Horák Libor21Mazura David21
Pangrác Martin40Holý Pavel ml.12
Pangrác Jan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Látka Jan
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Benešova 281, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32375:443SKUŘ Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašper Petr
Ulman Miroslav
 
 
Korbel Petr
Peckert Daniel
 
 
-87-9-9 1301
2.Gabriel Karel
Michal Jan st.
 
 
Mandík Petr
Soukup Miloš
 
 
-53-89-52302
3.Gabriel KarelPeckert Daniel-9-7-4  0303
4.Ulman MiroslavKorbel Petr-6-4-9  0304
5.Kašper PetrSoukup Miloš-855-373214
6.Michal Jan st.Mandík Petr-8-97-6 1315
7.Ulman MiroslavPeckert Daniel-6-9-2  0316
8.Kašper PetrKorbel Petr-811-1110-92317
9.Michal Jan st.Soukup Miloš-710-92-122318
10.Gabriel KarelMandík Petr8-9-10-10 1319
11.Kašper PetrPeckert Daniel-9-7-4  03110
12.Michal Jan st.Korbel Petr         
13.Gabriel KarelSoukup Miloš         
14.Ulman MiroslavMandík Petr         
15.Michal Jan st.Peckert Daniel         
16.Gabriel KarelKorbel Petr         
17.Ulman MiroslavSoukup Miloš         
18.Kašper PetrMandík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gabriel Karel02Peckert Daniel30
Ulman Miroslav02Korbel Petr20
Kašper Petr12Soukup Miloš11
Michal Jan st.02Mandík Petr20
Počet diváků: 3
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá AVrchní
rozhodčí:
Nechutný Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6390:283TJ Sokol Horní Bělá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechutný Petr ml.
Nechutný Marek
 
 
Boura Lukáš
Dostál Ondřej
 
 
776  3010
2.Janda Pavel
Nechutný Petr st.
 
 
Vyskočil Marek
Lopata Vladimír
 
 
959  3020
3.Nechutný Petr st.Lopata Vladimír346  3030
4.Janda PavelVyskočil Marek396  3040
5.Nechutný Petr ml.Boura Lukáš-108-10953250
6.Nechutný MarekDostál Ondřej869  3060
7.Janda PavelLopata Vladimír12-8136 3170
8.Nechutný Petr ml.Vyskočil Marek98-9-983280
9.Nechutný MarekBoura Lukáš-7896 3190
10.Nechutný Petr st.Dostál Ondřej755  30100
11.Nechutný Petr ml.Lopata Vladimír         
12.Nechutný MarekVyskočil Marek         
13.Nechutný Petr st.Boura Lukáš         
14.Janda PavelDostál Ondřej         
15.Nechutný MarekLopata Vladimír         
16.Nechutný Petr st.Vyskočil Marek         
17.Janda PavelBoura Lukáš         
18.Nechutný Petr ml.Dostál Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechutný Petr st.20Lopata Vladimír02
Janda Pavel20Vyskočil Marek02
Nechutný Petr ml.20Boura Lukáš02
Nechutný Marek20Dostál Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:33446:508TJ Sokol Lhůta A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůza Jaroslav
Jícha Pavel
 
 
Ulbrich Ondřej
Protiva Lukáš
 
 
-8-9-12  0301
2.Bělohlávek Luděk
Somolík Miloš
 
 
Čech Roman
Protiva Jan
 
 
11-8-6-7 1302
3.Somolík MilošUlbrich Ondřej4-1-3-8 1303
4.Jůza JaroslavProtiva Lukáš576  3013
5.Bělohlávek LuděkČech Roman8-4-5-6 1314
6.Jícha PavelRoch Tomáš-7765 3124
7.Jůza JaroslavUlbrich Ondřej6-6-9493234
8.Bělohlávek LuděkProtiva Lukáš-11-7-6  0335
9.Jícha PavelČech Roman778  3045
10.Somolík MilošRoch Tomáš-1-5-8  0346
11.Bělohlávek LuděkUlbrich Ondřej-9-5-6  0347
12.Jícha PavelProtiva Lukáš9-9-12-8 1348
13.Somolík MilošČech Roman9-2-4-10 1349
14.Jůza JaroslavRoch Tomáš648  3059
15.Jícha PavelUlbrich Ondřej-7-7-8  03510
16.Somolík MilošProtiva Lukáš         
17.Jůza JaroslavČech Roman         
18.Bělohlávek LuděkRoch Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Somolík Miloš03Ulbrich Ondřej31
Jůza Jaroslav30Protiva Lukáš21
Bělohlávek Luděk03Čech Roman21
Jícha Pavel22Roch Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Sedláček Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34351:372TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Radek
Pachner Jan
 
 
Roubíček Jan
Šperl Jakub
 
 
-55-6-6 1301
2.
 
 
Vohradský Marek
Vladyka Jakub
 
 
WOWOWO  0302
3.Pachner JanRoubíček Jan-86-6-8 1303
4.Panzer TomášVladyka Jakub64-99 3113
5.Vohradský MarekWOWOWO  0314
6.Macháček RadekŠperl Jakub-6678 3124
7.Panzer TomášRoubíček Jan-68-2-9 1325
8.Vladyka JakubWOWOWO  0326
9.Macháček RadekVohradský Marek776  3036
10.Pachner JanŠperl Jakub6-8-5883246
11.Roubíček JanWOWOWO  0347
12.Macháček RadekVladyka Jakub9-8-7-10 1348
13.Pachner JanVohradský Marek-8-9109-72349
14.Panzer Tomᚊperl Jakub-7-8-4  03410
15.Macháček RadekRoubíček Jan         
16.Pachner JanVladyka Jakub         
17.Panzer TomášVohradský Marek         
18.Šperl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pachner Jan12Roubíček Jan20
Panzer Tomáš12Vladyka Jakub11
Macháček Radek21Vohradský Marek11
   Šperl Jakub12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Čákora Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30611:599SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kysela Martin
Čákora Ladislav ml.
 
 
Rolník Tomáš
Krivda František
 
 
998  3010
2.Kunst Petr
Horek Daniel
 
 
Noha Miroslav
Krieger Ladislav
 
 
9711  3020
3.Kunst PetrNoha Miroslav84-87 3130
4.Horek DanielKrieger Ladislav6-10-5-4 1331
5.Čákora Ladislav ml.Krivda František116-12-893241
6.Kysela MartinRolník Tomáš9104  3051
7.Horek DanielNoha Miroslav-8-9-7  0352
8.Čákora Ladislav ml.Krieger Ladislav-13-6-13  0353
9.Kysela MartinKrivda František579  3063
10.Kunst PetrRolník Tomáš-94810 3173
11.Čákora Ladislav ml.Noha Miroslav-47-9-8 1374
12.Kysela MartinKrieger Ladislav8-5-4-6 1375
13.Kunst PetrKrivda František-6-37693285
14.Horek DanielRolník Tomáš-68-6-4 1386
15.Kysela MartinNoha Miroslav75-56 3196
16.Kunst PetrKrieger Ladislav63-4-8-52397
17.Horek DanielKrivda František6-76-7332107
18.Čákora Ladislav ml.Rolník Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kunst Petr31Noha Miroslav22
Horek Daniel13Krieger Ladislav40
Čákora Ladislav ml.12Krivda František04
Kysela Martin31Rolník Tomáš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy