Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Čákora Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19510:455SKUŘ Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Miloš
Mandík Petr
 
 
Mašek Petr
Vycudilík Jan
 
 
3-68-1273210
2.Korbel Petr
Městka Petr
 
 
Auterský Václav
Hofman Petr
 
 
973  3020
3.Soukup MilošMašek Petr-3-79-9 1321
4.Městka PetrVycudilík Jan-8-77-2 1322
5.Mandík PetrAuterský Václav-79109 3132
6.Korbel PetrHofman Petr7119  3042
7.Městka PetrMašek Petr5-2-7-8 1343
8.Mandík PetrVycudilík Jan-98-41083253
9.Korbel PetrAuterský Václav-87-8643263
10.Soukup MilošHofman Petr1378  3073
11.Mandík PetrMašek Petr-1229-1063283
12.Korbel PetrVycudilík Jan-91045 3193
13.Soukup MilošAuterský Václav838  30103
14.Městka PetrHofman Petr994  30  
15.Korbel PetrMašek Petr         
16.Soukup MilošVycudilík Jan         
17.Městka PetrAuterský Václav         
18.Mandík PetrHofman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukup Miloš21Mašek Petr21
Městka Petr02Vycudilík Jan12
Mandík Petr30Auterský Václav03
Korbel Petr30Hofman Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 13:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:17548:440KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Láriš Petr
Mazura Pavel
 
 
Kuncl Denis
Vyleta Michal ml.
 
 
257  3010
2.Holý Pavel ml.
Mazura David
 
 
Pechman Petr
Fencl Václav
 
 
-76-119-82311
3.Holý Pavel ml.Vyleta Michal ml.-8-1599-22312
4.Mazura PavelKuncl Denis861  3022
5.Mazura DavidPechman Petr-7913-5113232
6.Láriš PetrFencl Václav593  3042
7.Mazura PavelVyleta Michal ml.93-6-993252
8.Mazura DavidKuncl Denis574  3062
9.Láriš PetrPechman Petr69-92 3172
10.Holý Pavel ml.Fencl Václav739  3082
11.Mazura DavidVyleta Michal ml.9-7-7-7 1383
12.Láriš PetrKuncl Denis314  3093
13.Holý Pavel ml.Pechman Petr9-97-7-92394
14.Mazura PavelFencl Václav10107  30104
15.Láriš PetrVyleta Michal ml.         
16.Holý Pavel ml.Kuncl Denis         
17.Mazura PavelPechman Petr         
18.Mazura DavidFencl Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holý Pavel ml.12Vyleta Michal ml.21
Mazura Pavel30Kuncl Denis03
Mazura David21Pechman Petr12
Láriš Petr30Fencl Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec pod Maršálem LhůtaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:11489:294TJ Sokol Lhůta A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Lukáš
Ulbrich Ondřej
 
 
Kysela Martin
Čákora Ladislav ml.
 
 
-863-7-92301
2.Čech Roman
Protiva Jan
 
 

 
 
WO    3011
3.Protiva LukášKysela Martin839  3021
4.Protiva JanČákora Ladislav ml.690  3031
5.Čech RomanČákorová Tereza-8577 3141
6.Ulbrich OndřejWO    3051
7.Protiva JanKysela Martin-82-6-11 1352
8.Čech RomanČákora Ladislav ml.81214  3062
9.Ulbrich OndřejČákorová Tereza265  3072
10.Protiva LukášWO    3082
11.Čech RomanKysela Martin6139  3092
12.Ulbrich OndřejČákora Ladislav ml.310-11-7-92393
13.Protiva LukášČákorová Tereza4-784 31103
14.Protiva Jan         
15.Ulbrich OndřejKysela Martin         
16.Protiva LukášČákora Ladislav ml.         
17.Protiva JanČákorová Tereza         
18.Čech Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Protiva Lukáš20Kysela Martin12
Protiva Jan11Čákora Ladislav ml.12
Čech Roman30Čákorová Tereza03
Ulbrich Ondřej11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skořická 84, MirošovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3354:193TJ Sokol Mirošov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Marek
Lopata Vladimír
 
 
Macháček Radek
Uhlíř Marek
 
 
1067  3010
2.Boura Lukáš
Dostál Ondřej
 
 

 
 
WO    3020
3.Lopata VladimírMacháček Radek1067  3030
4.Vyskočil MarekUhlíř Marek599  3040
5.Boura LukášTrnka Josef1265  3050
6.Dostál OndřejWO    3060
7.Vyskočil MarekMacháček Radek87-49 3170
8.Boura LukášUhlíř Marek10-765 3180
9.Dostál OndřejTrnka Josef-67610 3190
10.Lopata VladimírWO    30100
11.Boura LukášMacháček Radek         
12.Dostál OndřejUhlíř Marek         
13.Lopata VladimírTrnka Josef         
14.Vyskočil Marek         
15.Dostál OndřejMacháček Radek         
16.Lopata VladimírUhlíř Marek         
17.Vyskočil MarekTrnka Josef         
18.Boura Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lopata Vladimír10Macháček Radek02
Vyskočil Marek20Uhlíř Marek02
Boura Lukáš20Trnka Josef02
Dostál Ondřej10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Krejčíř Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre StaškaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22543:490SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pangrác Martin
Baštář Ondřej
 
 
Somolík Miloš
Sedlecký Josef
 
 
68-49 3110
2.Horák Libor
Mareš Daniel
 
 
Lehner Vladimír
Pták Luboš
 
 
7-610-9-82311
3.Baštář OndřejSedlecký Josef857  3021
4.Mareš DanielSomolík Miloš9-6-11-8 1322
5.Horák LiborPták Luboš-78-9-10 1323
6.Pangrác MartinLehner Vladimír6-8-6833233
7.Mareš DanielSedlecký Josef-8874 3143
8.Horák LiborSomolík Miloš778  3053
9.Pangrác MartinPták Luboš-4538 3163
10.Baštář OndřejLehner Vladimír-6-7-9  0364
11.Horák LiborSedlecký Josef85-910 3174
12.Pangrác MartinSomolík Miloš875  3084
13.Baštář OndřejPták Luboš6-8-79103294
14.Mareš DanielLehner Vladimír-87-710932104
15.Pangrác MartinSedlecký Josef         
16.Baštář OndřejSomolík Miloš         
17.Mareš DanielPták Luboš         
18.Horák LiborLehner Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baštář Ondřej21Sedlecký Josef03
Mareš Daniel21Somolík Miloš12
Horák Libor21Pták Luboš12
Pangrác Martin30Lehner Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Látka Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Benešova 281, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:29646:545TJ Sokol Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašper Petr
Ulman Miroslav
 
 
Nechutný Marek
Nechutný Petr ml.
 
 
-8-8-11  0301
2.Michal Jan st.
Gabriel Karel
 
 
Janda Pavel
Nechutný Petr st.
 
 
-68811 3111
3.Gabriel KarelNechutný Petr st.9-8-6-7 1312
4.Ulman MiroslavJanda Pavel14-63-7-62313
5.Kašper PetrNechutný Petr ml.137-6-10-82314
6.Michal Jan st.Nechutný Marek-898-11-62315
7.Ulman MiroslavNechutný Petr st.-77-9873225
8.Kašper PetrJanda Pavel-8-95783235
9.Michal Jan st.Nechutný Petr ml.8-3-10-4 1336
10.Gabriel KarelNechutný Marek-768-7113246
11.Kašper PetrNechutný Petr st.93-5-5123256
12.Michal Jan st.Janda Pavel493  3066
13.Gabriel KarelNechutný Petr ml.3-9-7753276
14.Ulman MiroslavNechutný MarekWO    3086
15.Michal Jan st.Nechutný Petr st.WO    3096
16.Gabriel KarelJanda PavelWO    30106
17.Ulman MiroslavNechutný Petr ml.         
18.Kašper PetrNechutný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gabriel Karel21Nechutný Petr st.12
Ulman Miroslav11Janda Pavel12
Kašper Petr21Nechutný Petr ml.21
Michal Jan st.12Nechutný Marek11
WO30WO03
Počet diváků: 4
Bez připomínek.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy