Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Bělá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní BěláRozhodčí:Nechutný Petr st.
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34436:508SKUŘ Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nový Jaroslav
Nechutný Petr ml.
 
 
Korbel Petr
Peckert Daniel
 
 
99-6-6-32301
2.Nechutný Petr st.
Janda Pavel
 
 
Mandík Petr
Soukup Miloš
 
 
1458  3011
3.Nechutný Petr ml.Peckert Daniel8-3-4-7 1312
4.Janda PavelKorbel Petr6-10-714-42313
5.Pešík RadekSoukup Miloš-6-7-9  0314
6.Nechutný Petr st.Mandík Petr-8-99873224
7.Janda PavelPeckert Daniel-109-6-5 1325
8.Pešík RadekKorbel Petr-5-4-11  0326
9.Nechutný Petr st.Soukup Miloš3-94-863236
10.Nechutný Petr ml.Mandík Petr-11-8-8  0337
11.Pešík RadekPeckert Daniel-8-8-8  0338
12.Nechutný Petr st.Korbel Petr-65-7-10 1339
13.Nechutný Petr ml.Soukup Miloš-5-83-5 13310
14.Janda PavelMandík Petr         
15.Nechutný Petr st.Peckert Daniel         
16.Nechutný Petr ml.Korbel Petr         
17.Janda PavelSoukup Miloš         
18.Pešík RadekMandík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nechutný Petr ml.03Peckert Daniel30
Janda Pavel02Korbel Petr30
Pešík Radek03Soukup Miloš21
Nechutný Petr st.21Mandík Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:732:28564:551TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůza Jaroslav
Lorenc Tomáš
 
 
Láriš Petr
Sommer Patrik
 
 
-4-7-8  0301
2.Pták Luboš
Jícha Pavel
 
 
Holý Pavel ml.
Mazura David
 
 
6-55-553211
3.Somolík MilošLáriš Petr-14-4-5  0312
4.Jůza JaroslavSommer Patrik684  3022
5.Jícha PavelMazura David796  3032
6.Pták LubošHolý Pavel ml.-611613 3142
7.Jůza JaroslavLáriš Petr-7-995113252
8.Jícha PavelSommer Patrik272  3062
9.Pták LubošMazura David8-10-10-6 1363
10.Lorenc TomášHolý Pavel ml.-10-4-6  0364
11.Jícha PavelLáriš Petr10115  3074
12.Pták LubošSommer Patrik-5776 3184
13.Lorenc TomášMazura David-7-8-6  0385
14.Jůza JaroslavHolý Pavel ml.-121258 3195
15.Pták LubošLáriš Petr-11-39-6 1396
16.Lorenc TomášSommer Patrik-7-8-5  0397
17.Jůza JaroslavMazura David668  30107
18.Jícha PavelHolý Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Somolík Miloš01Láriš Petr22
Jůza Jaroslav40Sommer Patrik13
Jícha Pavel30Mazura David22
Pták Luboš22Holý Pavel ml.12
Lorenc Tomáš03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Sedláček Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:32677:654Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Radek
Pachner Jan
 
 
Pangrác Martin
Baštář Ondřej
 
 
5-656 3110
2.Mezera Petr
Uhlíř Marek
 
 
Marešová Zdeňka ml.
Mareš Daniel
 
 
-98-512-72311
3.Mezera PetrPangrác Martin10-8-6-7 1312
4.Pachner JanMarešová Zdeňka ml.512-84 3122
5.Uhlíř MarekBaštář Ondřej-6-12-8  0323
6.Macháček RadekMareš Daniel5-10-6823233
7.Pachner JanPangrác Martin8-799 3143
8.Uhlíř MarekMarešová Zdeňka ml.666  3053
9.Macháček RadekBaštář Ondřej11-57-11-72354
10.Mezera PetrMareš Daniel-89-98-72355
11.Uhlíř MarekPangrác Martin-3-79883265
12.Macháček RadekMarešová Zdeňka ml.863  3075
13.Mezera PetrBaštář Ondřej8-7-9-9 1376
14.Pachner JanMareš Daniel9-1088 3186
15.Macháček RadekPangrác Martin79-5-773296
16.Mezera PetrMarešová Zdeňka ml.9-6-4-9 1397
17.Pachner JanBaštář Ondřej13-786 31107
18.Uhlíř MarekMareš Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mezera Petr04Pangrác Martin13
Pachner Jan40Marešová Zdeňka ml.13
Uhlíř Marek21Baštář Ondřej31
Macháček Radek31Mareš Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Čákora Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19518:420SKUŘ Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kysela Martin
Čákora Ladislav
 
 
Kašper Petr
Ulman Miroslav
 
 
510-93 3110
2.Dietl Luboš
Kunst Petr
 
 
Gabriel Karel
Michal Jan st.
 
 
94-43 3120
3.Čákora LadislavMichal Jan st.78-124 3130
4.Dietl LubošKašper Petr3-3-9-8 1331
5.Kunst PetrGabriel Karel511-10-483241
6.Kysela MartinUlman Miroslav885  3051
7.Dietl LubošMichal Jan st.-11-6-6  0352
8.Kunst PetrKašper Petr6-869 3162
9.Kysela MartinGabriel Karel7-846 3172
10.Čákora LadislavUlman Miroslav8108  3082
11.Kunst PetrMichal Jan st.-106-3-10 1383
12.Kysela MartinKašper PetrWO    3093
13.Čákora LadislavGabriel Karel-96-11-10 1394
14.Dietl LubošUlman Miroslav878  30104
15.Kysela MartinMichal Jan st.         
16.Čákora LadislavKašper Petr         
17.Dietl LubošGabriel Karel         
18.Kunst PetrUlman Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čákora Ladislav21Michal Jan st.21
Dietl Luboš12Kašper Petr11
Kunst Petr21Gabriel Karel12
Kysela Martin20Ulman Miroslav03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1013:32282:435TJ Sokol Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyleta Michal ml.
Kuncl Denis
 
 
Krieger Ladislav
Noha Miroslav
 
 
99-85 3110
2.
 
 
Rolník Tomáš
Bočan Miroslav
 
 
-0-0-0  0311
3.Vyleta Michal ml.Krieger Ladislav-7-8-1  0312
4.Kuncl DenisNoha Miroslav-7-4-5  0313
5.Fencl VáclavRolník Tomáš-6589 3123
6.Krivda František-0-0-0  0324
7.Kuncl DenisKrieger Ladislav-9-4-10  0325
8.Fencl VáclavNoha Miroslav-7-6-8  0326
9.Rolník Tomáš-0-0-0  0327
10.Vyleta Michal ml.Krivda František365  3037
11.Fencl VáclavKrieger Ladislav-5-6-9  0338
12.Noha Miroslav-0-0-0  0339
13.Vyleta Michal ml.Bočan Miroslav545  3049
14.Kuncl DenisKrivda František4-10-13-6 13410
15.Krieger Ladislav         
16.Vyleta Michal ml.Noha Miroslav         
17.Kuncl DenisBočan Miroslav         
18.Fencl VáclavKrivda František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyleta Michal ml.21Krieger Ladislav30
Kuncl Denis03Noha Miroslav30
Fencl Václav12Rolník Tomáš11
03Krivda František21
   Bočan Miroslav01
2



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:31363:464TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vycudilík Jan
Auterský Václav
 
 
Šperl Jakub
Bultas Miroslav
 
 
9-5-2-5 1301
2.Havlíček Stanislav
Panský Miroslav
 
 
Vohradský Marek
Vladyka Jakub
 
 
869  3011
3.Havlíček StanislavŠperl Jakub-6-89-7 1312
4.Auterský VáclavVladyka Jakub-8-7-3  0313
5.Panský MiroslavVohradský Marek6-11-6-1 1314
6.Vycudilík JanBultas Miroslav-8-111-10 1315
7.Auterský VáclavŠperl Jakub-7-19-6 1316
8.Panský MiroslavVladyka Jakub39-3-8-92317
9.Vycudilík JanVohradský Marek-94610 3127
10.Havlíček StanislavBultas Miroslav-4-9-8  0328
11.Panský MiroslavŠperl Jakub11-5-7-6 1329
12.Vycudilík JanVladyka Jakub9-7-6-10 13210
13.Havlíček StanislavVohradský Marek-7-6-6  03  
14.Auterský VáclavBultas Miroslav         
15.Vycudilík JanŠperl Jakub         
16.Havlíček StanislavVladyka Jakub         
17.Auterský VáclavVohradský Marek         
18.Panský MiroslavBultas Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlíček Stanislav02Šperl Jakub30
Auterský Václav02Vladyka Jakub30
Panský Miroslav03Vohradský Marek11
Vycudilík Jan12Bultas Miroslav20
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skořická 84, MirošovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:34485:553TJ Sokol Lhůta A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babický Josef
Boura Lukáš
 
 
Protiva Lukáš
Roch Tomáš
 
 
-5-109-13 1301
2.Vyskočil Marek
Lopata Vladimír
 
 
Čech Roman
Protiva Jan
 
 
6-63-8-42302
3.Lopata VladimírČech Roman999  3012
4.Babický JosefProtiva Lukáš9-6-7993222
5.Boura LukášProtiva Jan6-7-95-142323
6.Vyskočil MarekRoch Tomáš-7-9912-112324
7.Babický JosefČech Roman-2-2-2  0325
8.Boura LukášProtiva Lukáš-4-11-5  0326
9.Vyskočil MarekProtiva Jan-787-1283236
10.Lopata VladimírRoch Tomáš-8811-2-92337
11.Boura LukášČech Roman-8-10-10  0338
12.Vyskočil MarekProtiva Lukáš-9-8-7  0339
13.Lopata VladimírProtiva Jan6-97-9-1023310
14.Babický JosefRoch Tomáš         
15.Vyskočil MarekČech Roman         
16.Lopata VladimírProtiva Lukáš         
17.Babický JosefProtiva Jan         
18.Boura LukášRoch Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lopata Vladimír12Čech Roman21
Babický Josef11Protiva Lukáš21
Boura Lukáš03Protiva Jan21
Vyskočil Marek12Roch Tomáš20
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy