Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:30346:435TJ Sokol Kdyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Michal
Farajzl Filip
 
 
Stanček Ivo
Stodola Jan
 
 
-7-57-5 1301
2.Anetta Jan
Korecký Filip
 
 
März Miloslav
Homolka Zdeněk
 
 
81010  3011
3.Farajzl FilipStodola Jan-11-3-4  0312
4.Anetta JanStanček Ivo6-9-98-62313
5.Korecký FilipMärz Miloslav-10-8-10  0314
6.Kříž MichalHomolka Zdeněk-4-39-11 1315
7.Anetta JanStodola Jan8-9-6-5 1316
8.Korecký FilipStanček Ivo-7-979-112317
9.Kříž MichalMärz Miloslav-57-8-5 1318
10.Farajzl FilipHomolka Zdeněk-88-8-4 1319
11.Korecký FilipStodola Jan-7-9-6  03110
12.Kříž MichalStanček Ivo         
13.Farajzl FilipMärz Miloslav         
14.Anetta JanHomolka Zdeněk         
15.Kříž MichalStodola Jan         
16.Farajzl FilipStanček Ivo         
17.Anetta JanMärz Miloslav         
18.Korecký FilipHomolka Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Farajzl Filip02Stodola Jan30
Anetta Jan02Stanček Ivo20
Korecký Filip03März Miloslav20
Kříž Michal02Homolka Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8407:287KST Klatovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reiser Miroslav
Sladký Antonín
 
 
Pangrác Jan
Pangrác Adam
 
 
575  3010
2.Kollros Roman
Koval Jan
 
 
Bacík Zdeněk
Nguyen Libor
 
 
8-9-7-6 1311
3.Reiser MiroslavPangrác Jan-81064 3121
4.Sladký AntonínBacík Zdeněk599  3031
5.Kollros RomanNguyen Libor464  3041
6.Koval JanPangrác Adam553  3051
7.Sladký AntonínPangrác Jan10-7-8973261
8.Kollros RomanBacík Zdeněk611-96 3171
9.Koval JanNguyen Libor564  3081
10.Reiser MiroslavPangrác Adam644  3091
11.Kollros RomanPangrác Jan-8989 31101
12.Koval JanBacík Zdeněk         
13.Reiser MiroslavNguyen Libor         
14.Sladký AntonínPangrác Adam         
15.Koval JanPangrác Jan         
16.Reiser MiroslavBacík Zdeněk         
17.Sladký AntonínNguyen Libor         
18.Kollros RomanPangrác Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Reiser Miroslav20Pangrác Jan03
Sladký Antonín20Bacík Zdeněk02
Kollros Roman30Nguyen Libor02
Koval Jan20Pangrác Adam02
Počet diváků: 2
xxx



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod BVrchní
rozhodčí:
Čada Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21552:488TJ Slavoj Stod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hulín Jiří
Čada Vladimír
 
 
Sazama Luboš
Chromek Miroslav
 
 
696  3010
2.Súkeník Zdeněk
Škrleta Luboš
 
 
Jehlíková Petra
Sazama Adam
 
 
-8-9-8  0311
3.Hulín JiříChromek Miroslav-8769 3121
4.Škrleta LubošJehlík Miroslav118-9-5-82322
5.Súkeník ZdeněkJehlíková Petra159-94 3132
6.Čada VladimírSazama Adam67-94 3142
7.Škrleta LubošChromek Miroslav-7-8-8  0343
8.Súkeník ZdeněkJehlík Miroslav-6-869-92344
9.Čada VladimírJehlíková Petra74-1013 3154
10.Hulín JiříSazama Adam736  3064
11.Súkeník ZdeněkChromek Miroslav86-3-9103274
12.Čada VladimírJehlík Miroslav78-1012 3184
13.Hulín JiříSazama Luboš988  3094
14.Škrleta LubošSazama Adam57-7-4532104
15.Čada VladimírChromek Miroslav         
16.Hulín JiříJehlík Miroslav         
17.Škrleta LubošSazama Luboš         
18.Súkeník ZdeněkSazama Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hulín Jiří30Chromek Miroslav12
Škrleta Luboš12Jehlík Miroslav21
Súkeník Zdeněk21Jehlíková Petra02
Čada Vladimír30Sazama Adam03
   Sazama Luboš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdemyslice AVrchní
rozhodčí:
Švarc Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Zdemyslice 64Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9415:248TJ Zdemyslice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Pavel
Švarc Václav
 
 
Dienstbier Pavel
Umner Filip
 
 
7-96-6-52301
2.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Hrubý Petr
Dolejš Pavel
 
 
8105  3011
3.Hoch JiříDienstbier Pavel754  3021
4.Švarc VáclavUmner Filip-9-2-7  0322
5.Hýsek TomášDolejš Pavel24-79 3132
6.Franc ŠtěpánHrubý Petr586  3042
7.Švarc VáclavDienstbier PavelWO    3052
8.Hýsek TomášUmner Filip-87-9833262
9.Franc ŠtěpánDolejš Pavel277  3072
10.Hoch JiříHrubý Petr474  3082
11.Hýsek TomášDienstbier PavelWO    3092
12.Franc ŠtěpánUmner Filip554  30102
13.Hoch JiříDolejš Pavel         
14.Švarc VáclavHrubý Petr         
15.Franc ŠtěpánDienstbier Pavel         
16.Hoch JiříUmner Filip         
17.Švarc VáclavDolejš Pavel         
18.Hýsek TomášHrubý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoch Jiří20Dienstbier Pavel01
Švarc Václav01Umner Filip12
Hýsek Tomáš20Dolejš Pavel02
Franc Štěpán30Hrubý Petr02
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy