Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18509:411Union Plzeň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kylián Zdeněk
Kříž Michal
 
 
Aschenbrenner Jan
Mazura Pavel
 
 
768  3010
2.Korecký Filip
Gabriel Petr
 
 
Jarab Josef
Milfort Jiří st.
 
 
437  3020
3.Kylián ZdeněkMazura Pavel-9-11-7  0321
4.Korecký FilipAschenbrenner Jan8-8-12-8 1322
5.Kříž MichalJarab Josef9-753 3132
6.Gabriel PetrMilfort Jiří st.654  3042
7.Korecký FilipMazura Pavel-88-9443252
8.Kříž MichalAschenbrenner Jan9-9-6-6 1353
9.Gabriel PetrJarab Josef98-56 3163
10.Kylián ZdeněkMilfort Jiří st.569  3073
11.Kříž MichalMazura Pavel14610  3083
12.Gabriel PetrAschenbrenner Jan-64-6-6 1384
13.Kylián ZdeněkJarab Josef5-93-853294
14.Korecký FilipMilfort Jiří st.756  30104
15.Gabriel PetrMazura Pavel         
16.Kylián ZdeněkAschenbrenner Jan         
17.Korecký FilipJarab Josef         
18.Kříž MichalMilfort Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kylián Zdeněk21Mazura Pavel12
Korecký Filip21Aschenbrenner Jan30
Kříž Michal21Jarab Josef03
Gabriel Petr21Milfort Jiří st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horažďovice,Tyršova 352Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:37649:685KST Klatovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reiser Miroslav
Sladký Antonín
 
 
Trefný Jan
Rojík Marek
 
 
-989-493210
2.Javorský Daniel
Kollros Roman
 
 
Křesák Vojtěch
Vojáček Rudolf ml.
 
 
10-48-853220
3.Javorský DanielRojík Marek-84-8-8 1321
4.Kollros RomanKřesák Vojtěch9-6-11973231
5.Reiser MiroslavVojáček Rudolf ml.-5-2-9  0332
6.Sladký AntonínTrefný Jan9-12-12-4 1333
7.Kollros RomanRojík Marek-4-4-5  0334
8.Reiser MiroslavKřesák Vojtěch9-8-65-52335
9.Sladký AntonínVojáček Rudolf ml.6-11-1-5 1336
10.Javorský DanielTrefný Jan686  3046
11.Reiser MiroslavRojík Marek-9-5-1  0347
12.Sladký AntonínKřesák Vojtěch-14368 3157
13.Javorský DanielVojáček Rudolf ml.68-10-1063267
14.Kollros RomanTrefný Jan77-9-663277
15.Sladký AntonínRojík Marek869  3087
16.Javorský DanielKřesák Vojtěch868  3097
17.Kollros RomanVojáček Rudolf ml.8-7-3-8 1398
18.Reiser MiroslavTrefný Jan6-39-8932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Javorský Daniel31Rojík Marek31
Kollros Roman22Křesák Vojtěch13
Reiser Miroslav13Vojáček Rudolf ml.31
Sladký Antonín22Trefný Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33444:500SK Jiskra Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořan Milan
Škrleta Luboš
 
 
Krejčíř Milan
Ludvík Roman
 
 
-87-8-9 1301
2.Hulín Jiří
Čada Vladimír
 
 
Bacík Zdeněk
Pangrác Jan
 
 
-47-8-5 1302
3.Hořan MilanBacík Zdeněk10-3-5-8 1303
4.Škrleta LubošKrejčíř Milan2-9-11-6 1304
5.Čada VladimírPangrác Jan8-6-9-9 1305
6.Hulín JiříLudvík Roman879  3015
7.Škrleta LubošBacík Zdeněk8-54-653225
8.Čada VladimírKrejčíř Milan6-6-9-8 1326
9.Hulín JiříPangrác Jan-8-9-5  0327
10.Hořan MilanLudvík Roman-9-58-4 1328
11.Čada VladimírBacík Zdeněk-66-9-9 1329
12.Hulín JiříKrejčíř Milan9-11910 3139
13.Hořan MilanPangrác Jan9-8-9-10 13310
14.Škrleta LubošLudvík Roman97   20  
15.Hulín JiříBacík Zdeněk         
16.Hořan MilanKrejčíř Milan         
17.Škrleta LubošPangrác Jan         
18.Čada VladimírLudvík Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hořan Milan03Bacík Zdeněk21
Škrleta Luboš11Krejčíř Milan21
Čada Vladimír03Pangrác Jan30
Hulín Jiří21Ludvík Roman11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdemyslice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Sokol ZdemysliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:33573:606TJ Sokol Kdyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franc Štěpán
Hoch Jiří
 
 
Stanček Ivo
Stodola Jan
 
 
77-6-2-92301
2.Švarc Pavel
Švarc Václav
 
 
März Miloslav
Homolka Zdeněk
 
 
-10-7-10  0302
3.Hoch JiříStodola Jan3-59-3-72303
4.Švarc VáclavStanček Ivo-11-6-9  0304
5.Hýsek TomášMärz Miloslav-3-5-5  0305
6.Franc ŠtěpánHomolka Zdeněk7-10810 3115
7.Švarc VáclavStodola Jan-3-5-3  0316
8.Hýsek TomášStanček Ivo7-6-3-11 1317
9.Franc ŠtěpánMärz Miloslav7310  3027
10.Hoch JiříHomolka Zdeněk682  3037
11.Švarc PavelStodola Jan-4-37-9 1338
12.Franc ŠtěpánStanček Ivo798  3048
13.Hoch JiříMärz Miloslav885  3058
14.Švarc VáclavHomolka Zdeněk-11-710-4 1359
15.Franc ŠtěpánStodola Jan13514  3069
16.Hoch JiříStanček Ivo348  3079
17.Švarc VáclavMärz Miloslav124-11-563289
18.Švarc PavelHomolka Zdeněk-3-57-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hoch Jiří31Stodola Jan31
Švarc Václav13Stanček Ivo22
Hýsek Tomáš02März Miloslav13
Franc Štěpán40Homolka Zdeněk22
Švarc Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:30272:383TJ Dioss Nýřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Petr
Malý Josef
 
 
Kolerus Jaroslav
Čermák Michal
 
 
-7-4-7  0301
2.Dienstbier Pavel
Umner Filip
 
 
Niedermayer Michal
Makoň Zdeněk
 
 
-11-934-152302
3.Dienstbier PavelKolerus Jaroslav996  3012
4.Umner FilipNiedermayer Michal4-65-4-32313
5.Hrubý PetrČermák Michal-5-9-7  0314
6.Malý JosefMakoň Zdeněk-6-5-3  0315
7.Umner FilipKolerus Jaroslav-6-5-6  0316
8.Hrubý PetrNiedermayer Michal-9-6-5  0317
9.Malý JosefČermák Michal-5-6-1  0318
10.Dienstbier PavelMakoň Zdeněk-2-10-6  0319
11.Hrubý PetrKolerus Jaroslav-13-9-5  03110
12.Malý JosefNiedermayer Michal         
13.Dienstbier PavelČermák Michal         
14.Umner FilipMakoň Zdeněk         
15.Malý JosefKolerus Jaroslav         
16.Dienstbier PavelNiedermayer Michal         
17.Umner FilipČermák Michal         
18.Hrubý PetrMakoň Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dienstbier Pavel11Kolerus Jaroslav21
Umner Filip02Niedermayer Michal20
Hrubý Petr03Čermák Michal20
Malý Josef02Makoň Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice AVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Dioss Nýřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:31560:551TJ Dioss Nýřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromek Miroslav
Sazama Luboš
 
 
Kabát Martin
Kliment Vladimír
 
 
-11-8-13  0301
2.Šmíd Martin
Jehlíková Petra
 
 
Kheil Lukáš
Zikmundovský Martin
 
 
7-59-8-72302
3.Sazama LubošKabát Martin-4-3-5  0303
4.Jehlíková PetraKliment Vladimír324  3013
5.Chromek MiroslavKheil Lukáš9-9-79-72314
6.Šmíd MartinZikmundovský Martin945  3024
7.Jehlíková PetraKabát Martin-8-7-8  0325
8.Chromek MiroslavKliment Vladimír9-15-94-62326
9.Šmíd MartinKheil Lukáš67-39 3136
10.Sazama LubošZikmundovský Martin577  3046
11.Chromek MiroslavKabát Martin1011-11-5-92347
12.Šmíd MartinKliment Vladimír-11-767-152348
13.Sazama LubošKheil Lukáš-8-77-9 1349
14.Jehlík MiroslavZikmundovský Martin465  3059
15.Šmíd MartinKabát Martin-8-679-1023510
16.Sazama LubošKliment Vladimír-11    01  
17.Jehlík MiroslavKheil Lukáš         
18.Chromek MiroslavZikmundovský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sazama Luboš12Kabát Martin40
Jehlíková Petra11Kliment Vladimír21
Chromek Miroslav03Kheil Lukáš21
Šmíd Martin22Zikmundovský Martin03
Jehlík Miroslav10   
Počet diváků: 4

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy