Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19495:476Union Plzeň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Petr
Korecký Filip
 
 
Vojáček Rudolf ml.
Křesák Vojtěch
 
 
-4574 3110
2.Vintr Josef
Sýkora David
 
 
Trefný Jan
Rojík Marek
 
 
-12-7-6  0311
3.Gabriel PetrRojík Marek-8-55-8 1312
4.Sýkora DavidKřesák Vojtěch-5-971093222
5.Korecký FilipVojáček Rudolf ml.885  3032
6.Vintr JosefTrefný Jan9-979 3142
7.Sýkora DavidRojík Marek-4-586-42343
8.Korecký FilipKřesák Vojtěch10108  3053
9.Vintr JosefVojáček Rudolf ml.-69-2693263
10.Gabriel PetrTrefný Jan-109910 3173
11.Korecký FilipRojík Marek599  3083
12.Vintr JosefKřesák Vojtěch569  3093
13.Gabriel PetrVojáček Rudolf ml.-5-8-5  0394
14.Sýkora DavidTrefný Jan91410  30104
15.Vintr JosefRojík Marek         
16.Gabriel PetrKřesák Vojtěch         
17.Sýkora DavidVojáček Rudolf ml.         
18.Korecký FilipTrefný Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gabriel Petr12Rojík Marek21
Sýkora David21Křesák Vojtěch03
Korecký Filip30Vojáček Rudolf ml.12
Vintr Josef30Trefný Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:27618:523KST Klatovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reiser Miroslav
Sladký Antonín
 
 
Mazura Pavel
Jarab Josef
 
 
8-7-8-10 1301
2.Javorský Daniel
Kollros Roman
 
 
Aschenbrenner Jan
Rovňan Richard
 
 
454  3011
3.Reiser MiroslavAschenbrenner Jan-8-7-3  0312
4.Sladký AntonínMazura Pavel96-12-1153222
5.Javorský DanielJarab Josef768  3032
6.Kollros RomanRovňan Richard156  3042
7.Sladký AntonínAschenbrenner Jan-7-7-3  0343
8.Javorský DanielMazura Pavel9-7-9-9 1344
9.Kollros RomanJarab Josef6-6910 3154
10.Reiser MiroslavRovňan Richard833  3064
11.Javorský DanielAschenbrenner Jan413  3074
12.Kollros RomanMazura Pavel963  3084
13.Reiser MiroslavJarab Josef10-44-4-42385
14.Sladký AntonínRovňan Richard761  3095
15.Kollros RomanAschenbrenner Jan4-4-9-9 1396
16.Reiser MiroslavMazura Pavel9-9-7-9 1397
17.Sladký AntonínJarab Josef9-74-8-102398
18.Javorský DanielRovňan Richard485  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Reiser Miroslav13Aschenbrenner Jan31
Sladký Antonín22Mazura Pavel22
Javorský Daniel31Jarab Josef22
Kollros Roman31Rovňan Richard04
Počet diváků: 5
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod BVrchní
rozhodčí:
Čada Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:31372:444TJ Sokol Kdyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořan Milan
Škrleta Luboš
 
 
Stanček Ivo
Stodola Jan
 
 
-8-9-8  0301
2.Hulín Jiří
Čada Vladimír
 
 
März Miloslav
Homolka Zdeněk
 
 
-3462 3111
3.Hořan MilanStodola Jan8-9-6-6 1312
4.Škrleta LubošStanček Ivo-3-10-13  0313
5.Čada VladimírMärz Miloslav9-9-7-8 1314
6.Hulín JiříHomolka Zdeněk7-8-99-52315
7.Škrleta LubošStodola Jan-8-4-5  0316
8.Čada VladimírStanček Ivo8-9-5-7 1317
9.Hulín JiříMärz Miloslav577  3027
10.Hořan MilanHomolka Zdeněk-8-611-5 1328
11.Čada VladimírStodola Jan-10-7-6  0329
12.Hulín JiříStanček Ivo-9-814-4 13210
13.Hořan MilanMärz Miloslav-8-91011-1023  
14.Škrleta LubošHomolka Zdeněk         
15.Hulín JiříStodola Jan         
16.Hořan MilanStanček Ivo         
17.Škrleta LubošMärz Miloslav         
18.Čada VladimírHomolka Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořan Milan02Stodola Jan30
Škrleta Luboš02Stanček Ivo30
Čada Vladimír03März Miloslav11
Hulín Jiří12Homolka Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdemyslice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Sokol ZdemysliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:16533:423TJ Zdemyslice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franc Štěpán
Hoch Jiří
 
 
Pangrác Adam
Pangrác Jan
 
 
544  3010
2.Švarc Pavel
Švarc Václav
 
 
Krejčíř Milan
Bacík Zdeněk
 
 
-8510-6-102311
3.Hoch JiříBacík Zdeněk8-9103 3121
4.Švarc VáclavPangrác Jan10-6-86-112322
5.Hýsek TomášKrejčíř Milan9-7-1010-62323
6.Franc ŠtěpánPangrác Adam423  3033
7.Švarc VáclavBacík Zdeněk8-6109 3143
8.Hýsek TomášPangrác Jan10-68-6113253
9.Franc ŠtěpánKrejčíř Milan1065  3063
10.Hoch JiříPangrác Adam354  3073
11.Švarc PavelBacík Zdeněk-8106-1083283
12.Franc ŠtěpánPangrác Jan6-1053 3193
13.Hoch JiříKrejčíř Milan678  30103
14.Švarc VáclavPangrác Adam         
15.Franc ŠtěpánBacík Zdeněk         
16.Hoch JiříPangrác Jan         
17.Švarc VáclavKrejčíř Milan         
18.Švarc PavelPangrác Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoch Jiří30Bacík Zdeněk03
Švarc Václav11Pangrác Jan12
Hýsek Tomáš11Krejčíř Milan12
Franc Štěpán30Pangrác Adam02
Švarc Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dioss Nýřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33423:500TJ Dioss Nýřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbanec Matěj
Hrubý Petr
 
 
Kabát Martin
Kliment Vladimír
 
 
-78-2-7 1301
2.Dienstbier Pavel
Umner Filip
 
 
Kheil Lukáš
Zikmundovský Martin
 
 
11-8-12-9 1302
3.Urbanec MatějKabát Martin-5-66-6 1303
4.Hrubý PetrKliment Vladimír-11-11-5  0304
5.Dienstbier PavelKheil Lukáš-57-10573214
6.Umner FilipZikmundovský Martin-3-8-10  0315
7.Hrubý PetrKabát Martin-810-6-2 1316
8.Dienstbier PavelKliment Vladimír11-10-73-102317
9.Umner FilipKheil Lukáš875  3027
10.Urbanec MatějZikmundovský Martin-3-5-2  0328
11.Dienstbier PavelKabát Martin9-12-8-8 1329
12.Umner FilipKliment Vladimír4-12108 3139
13.Urbanec MatějKheil Lukáš-4-9-10  03310
14.Hrubý PetrZikmundovský Martin         
15.Umner FilipKabát Martin         
16.Urbanec MatějKliment Vladimír         
17.Hrubý PetrKheil Lukáš         
18.Dienstbier PavelZikmundovský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Urbanec Matěj03Kabát Martin30
Hrubý Petr02Kliment Vladimír21
Dienstbier Pavel12Kheil Lukáš12
Umner Filip21Zikmundovský Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice AVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:25527:504TJ Sokol Pocinovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehlíková Petra
Jehlík Miroslav
 
 
Niedermayer Michal
Kolerus Jaroslav
 
 
8-910-983210
2.Sazama Luboš
Chromek Miroslav
 
 
Čermák Michal
Makoň Zdeněk
 
 
-5935 3120
3.Šmíd MartinKolerus Jaroslav-8587 3130
4.Chromek MiroslavNiedermayer Michal9-10-5-8 1331
5.Jehlík MiroslavČermák Michal119-9-993241
6.Jehlíková PetraMakoň Zdeněk766  3051
7.Chromek MiroslavKolerus Jaroslav-4-4-3  0352
8.Jehlík MiroslavNiedermayer Michal-9-89863262
9.Jehlíková PetraČermák Michal876  3072
10.Šmíd MartinMakoň Zdeněk-7-5-8  0373
11.Jehlík MiroslavKolerus Jaroslav-5-6-8  0374
12.Jehlíková PetraNiedermayer Michal10-1156 3184
13.Šmíd MartinČermák Michal38-108 3194
14.Sazama LubošMakoň Zdeněk-8-5-9  0395
15.Jehlíková PetraKolerus Jaroslav948  30105
16.Šmíd MartinNiedermayer Michal-9-11   02  
17.Sazama LubošČermák Michal         
18.Jehlík MiroslavMakoň Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmíd Martin21Kolerus Jaroslav22
Chromek Miroslav02Niedermayer Michal12
Jehlík Miroslav21Čermák Michal03
Jehlíková Petra40Makoň Zdeněk21
Sazama Luboš01   
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy