Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
Niedermayer Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25597:533TJ Dioss Nýřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolerus Jaroslav
Čermák Michal
 
 
Křesák Vojtěch
Vojáček Rudolf ml.
 
 
8-79-1083210
2.Niedermayer Michal
Šimek Adam
 
 
Trefný Jan
Rojík Marek
 
 
-121098 3120
3.Čermák MichalKřesák Vojtěch11-8-9993230
4.Kolerus JaroslavRojík Marek-10-964-92331
5.Šimek AdamVojáček Rudolf ml.-75-9-8 1332
6.Niedermayer MichalTrefný Jan768  3042
7.Kolerus JaroslavKřesák Vojtěch-5-8-6  0343
8.Šimek AdamRojík Marek3-53-8-92344
9.Niedermayer MichalVojáček Rudolf ml.-7717 3154
10.Čermák MichalTrefný Jan104-76 3164
11.Šimek AdamKřesák Vojtěch1367  3074
12.Niedermayer MichalRojík Marek-65-4-7 1375
13.Čermák MichalVojáček Rudolf ml.7-1190 3185
14.Kolerus JaroslavTrefný Jan69-78 3195
15.Niedermayer MichalKřesák Vojtěch6-598 31105
16.Čermák MichalRojík Marek-2-8   02  
17.Kolerus JaroslavVojáček Rudolf ml.         
18.Šimek AdamTrefný Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čermák Michal30Křesák Vojtěch13
Kolerus Jaroslav12Rojík Marek30
Šimek Adam12Vojáček Rudolf ml.12
Niedermayer Michal31Trefný Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
Niedermayer Ondřej
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18524:469TJ Dioss Nýřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kabát Martin
Kliment Vladimír
 
 
Růžička Radek
Rovňan Richard
 
 
857  3010
2.Gabriel Roman
Zikmundovský Martin
 
 
Láriš Petr st.
Vítovec Miroslav
 
 
5-10-810-62311
3.Zikmundovský MartinRůžička Radek-10-68-9 1312
4.Kliment VladimírRovňan Richard7-5108 3122
5.Kabát MartinLáriš Petr st.675  3032
6.Gabriel RomanVítovec Miroslav10-85-783242
7.Kliment VladimírRůžička Radek810-88 3152
8.Kabát MartinRovňan Richard9-1085 3162
9.Gabriel RomanLáriš Petr st.108-86 3172
10.Zikmundovský MartinVítovec Miroslav-31089 3182
11.Kabát MartinRůžička Radek1010-610 3192
12.Gabriel RomanRovňan Richard8-10-9-8 1393
13.Zikmundovský MartinLáriš Petr st.78-105 31103
14.Kliment VladimírVítovec Miroslav         
15.Gabriel RomanRůžička Radek         
16.Zikmundovský MartinRovňan Richard         
17.Kliment VladimírLáriš Petr st.         
18.Kabát MartinVítovec Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zikmundovský Martin21Růžička Radek12
Kliment Vladimír20Rovňan Richard12
Kabát Martin30Láriš Petr st.03
Gabriel Roman21Vítovec Miroslav02
Počet diváků: 1060



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice BVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre. B. StaškaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6389:287SK Jiskra Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčíř Milan
Ludvík Roman
 
 
Sazama Luboš
Sazama Adam
 
 
6-7106 3110
2.Pangrác Jan
Marešová Zdeňka ml.
 
 
Jehlík Miroslav
Jehlíková Petra
 
 
767  3020
3.Krejčíř MilanSazama Luboš7-988 3130
4.Marešová Zdeňka ml.Jehlík Miroslav-8599 3140
5.Pangrác JanJehlíková Petra566  3050
6.Bacík ZdeněkSazama Adam625  3060
7.Marešová Zdeňka ml.Sazama Luboš7813  3070
8.Pangrác JanJehlík Miroslav695  3080
9.Bacík ZdeněkJehlíková Petra-5-97-2 1381
10.Krejčíř MilanSazama Adam9103  3091
11.Ludvík RomanSazama Luboš8117  30101
12.Bacík ZdeněkJehlík Miroslav598  30  
13.Krejčíř MilanJehlíková Petra         
14.Marešová Zdeňka ml.Sazama Adam         
15.Bacík ZdeněkSazama Luboš         
16.Krejčíř MilanJehlík Miroslav         
17.Marešová Zdeňka ml.Jehlíková Petra         
18.Ludvík RomanSazama Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčíř Milan20Sazama Luboš03
Marešová Zdeňka ml.20Jehlík Miroslav02
Pangrác Jan20Jehlíková Petra11
Bacík Zdeněk11Sazama Adam02
Ludvík Roman10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně AVrchní
rozhodčí:
Stanček Ivo
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30641:596TJ Sokol Kdyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stanček Ivo
Stodola Jan
 
 
Pastuch Jan
Helus Jaroslav
 
 
687  3010
2.März Miloslav
Homolka Zdeněk
 
 
Vohradský Marek
Dolejš Pavel
 
 
-498-9-42311
3.Stodola JanVohradský Marek-783-10-72312
4.Homolka ZdeněkHelus Jaroslav6-76-573222
5.März MiloslavPastuch Jan9-7-7-9 1323
6.Stanček IvoDolejš Pavel312-6-783233
7.Homolka ZdeněkVohradský Marek3-9-13-10 1334
8.März MiloslavHelus Jaroslav7107  3044
9.Stanček IvoPastuch Jan-10-6-5  0345
10.Stodola JanDolejš Pavel523  3055
11.März MiloslavVohradský Marek-7-10-7  0356
12.Stanček IvoHelus Jaroslav387  3066
13.Stodola JanPastuch Jan108-97 3176
14.Homolka ZdeněkDolejš Pavel97-92 3186
15.Stanček IvoVohradský Marek-4-6-5  0387
16.Stodola JanHelus Jaroslav849  3097
17.Homolka ZdeněkPastuch Jan-75-65-42398
18.März MiloslavDolejš Pavel9119  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stodola Jan31Vohradský Marek40
Homolka Zdeněk22Helus Jaroslav04
März Miloslav22Pastuch Jan31
Stanček Ivo22Dolejš Pavel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy