Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod BVrchní
rozhodčí:
Čada Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7382:302TJ Slavoj Stod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čada Vladimír
Súkeník Zdeněk
 
 
Aschenbrenner Jan
Rovňan Richard
 
 
-101048 3110
2.Kodirov Khudoyberdi
Škrleta Luboš
 
 
Jarab Josef
Baierl Tomáš
 
 
976  3020
3.Škrleta LubošAschenbrenner Jan-7811-393230
4.Čada VladimírJarab Josef99-4-673240
5.Súkeník ZdeněkBaierl Tomáš758  3050
6.Kodirov KhudoyberdiRovňan Richard463  3060
7.Čada VladimírAschenbrenner Jan-61099 3170
8.Súkeník ZdeněkJarab Josef8-9106 3180
9.Kodirov KhudoyberdiBaierl Tomáš1169  3090
10.Škrleta LubošRovňan Richard457  30100
11.Súkeník ZdeněkAschenbrenner Jan         
12.Kodirov KhudoyberdiJarab Josef         
13.Škrleta LubošBaierl Tomáš         
14.Čada VladimírRovňan Richard         
15.Kodirov KhudoyberdiAschenbrenner Jan         
16.Škrleta LubošJarab Josef         
17.Čada VladimírBaierl Tomáš         
18.Súkeník ZdeněkRovňan Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škrleta Luboš20Aschenbrenner Jan02
Čada Vladimír20Jarab Josef02
Súkeník Zdeněk20Baierl Tomáš02
Kodirov Khudoyberdi20Rovňan Richard02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdemyslice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdemylice 64Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:631:25553:530TJ Zdemyslice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franc Štěpán
Hoch Jiří
 
 
Trefný Jan
Rojík Marek
 
 
8-878 3110
2.Švarc Pavel
Švarc Václav
 
 
Křesák Vojtěch
Vojáček Rudolf ml.
 
 
-129-67143220
3.Franc ŠtěpánKřesák Vojtěch1099  3030
4.Švarc VáclavRojík Marek-5-5-6  0331
5.Švarc PavelTrefný Jan-7-8-9  0332
6.Hoch JiříVojáček Rudolf ml.1371  3042
7.Švarc VáclavKřesák Vojtěch-4-7-9  0343
8.Švarc PavelRojík Marek-8-712-6 1344
9.Hoch JiříTrefný Jan67-68 3154
10.Franc ŠtěpánVojáček Rudolf ml.8105  3064
11.Švarc PavelKřesák Vojtěch-6-8-10  0365
12.Hoch JiříRojík Marek713-910 3175
13.Franc ŠtěpánTrefný Jan210-88 3185
14.Švarc VáclavVojáček Rudolf ml.-9-8-9  0386
15.Hoch JiříKřesák Vojtěch476  3096
16.Franc ŠtěpánRojík Marek7-1288 31106
17.Švarc VáclavTrefný Jan         
18.Švarc PavelVojáček Rudolf ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Franc Štěpán40Křesák Vojtěch22
Švarc Václav03Rojík Marek22
Švarc Pavel03Trefný Jan12
Hoch Jiří40Vojáček Rudolf ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30238:381TJ Dioss Nýřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Petr
Kylián Zdeněk
 
 
Kolerus Jaroslav
Čermák Michal
 
 
8-6-410-102301
2.
 
 

 
 
         
3.Gabriel PetrKolerus Jaroslav-9-8-5  0302
4.Korecký FilipNiedermayer Michal-15-105-62303
5.Kylián ZdeněkČermák Michal-5-6-7  0304
6.         
7.Korecký FilipKolerus Jaroslav-99-6-7 1305
8.Kylián ZdeněkNiedermayer Michal-947-9-102306
9.Čermák MichalWO    0307
10.Gabriel PetrWO    3017
11.Kylián ZdeněkKolerus JaroslavWO    0318
12.Niedermayer MichalWO    0319
13.Gabriel PetrČermák MichalWO    03110
14.Korecký Filip         
15.Kolerus Jaroslav         
16.Gabriel PetrNiedermayer MichalWO    03  
17.Korecký FilipČermák MichalWO    03  
18.Kylián Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Gabriel Petr01Kolerus Jaroslav20
Korecký Filip02Niedermayer Michal20
Kylián Zdeněk02Čermák Michal10
WO14WO41



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dioss Nýřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:12483:321KST Klatovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehlík Miroslav
Kollros Roman
 
 
Kheil Lukáš
Zikmundovský Martin
 
 
3-786 3110
2.Sladký Antonín
Koval Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Koval JanKheil Lukáš586  3030
4.Kollros RomanKliment Vladimír11-6-74-152331
5.Jehlík MiroslavZikmundovský Martin-6-76-8 1332
6.Sladký AntonínWO    3042
7.Kollros RomanKheil Lukáš108-99 3152
8.Jehlík MiroslavKliment Vladimír647  3062
9.Sladký AntonínZikmundovský Martin-7879 3172
10.Koval JanWO    3082
11.Jehlík MiroslavKheil Lukáš887  3092
12.Sladký AntonínKliment Vladimír7-8-79-82393
13.Koval JanZikmundovský Martin568  30103
14.Kollros Roman         
15.Sladký AntonínKheil Lukáš         
16.Koval JanKliment Vladimír         
17.Kollros RomanZikmundovský Martin         
18.Jehlík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koval Jan20Kheil Lukáš03
Kollros Roman11Kliment Vladimír21
Jehlík Miroslav21Zikmundovský Martin12
Sladký Antonín11   
WO30WO03
Počet diváků: 6
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice BVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Msgre.B.Staška DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37678:675nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pangrác Jan
Bacík Zdeněk
 
 
Stodola Jan
Stanček Ivo
 
 
-78-8-7 1301
2.Krejčíř Milan
Ludvík Roman
 
 
März Miloslav
Homolka Zdeněk
 
 
5-868 3111
3.Krejčíř MilanStodola Jan-910-8-7 1312
4.Ludvík RomanStanček Ivo-8-8-9  0313
5.Pangrác JanMärz Miloslav987  3023
6.Bacík ZdeněkHomolka Zdeněk9-86-7-112324
7.Ludvík RomanStodola Jan9-86-7-92325
8.Pangrác JanStanček Ivo-8-7-5  0326
9.Bacík ZdeněkMärz Miloslav98-78 3136
10.Krejčíř MilanHomolka Zdeněk869  3046
11.Pangrác JanStodola Jan-98-9-4 1347
12.Bacík ZdeněkStanček Ivo8-9-7583257
13.Krejčíř MilanMärz Miloslav658  3067
14.Ludvík RomanHomolka Zdeněk8-98-783277
15.Bacík ZdeněkStodola Jan-9-8-7  0378
16.Krejčíř MilanStanček Ivo8-8-8793288
17.Ludvík RomanMärz Miloslav8-7-9-8 1389
18.Pangrác JanHomolka Zdeněk10-85-983299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčíř Milan31Stodola Jan40
Ludvík Roman13Stanček Ivo22
Pangrác Jan22März Miloslav13
Bacík Zdeněk22Homolka Zdeněk13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy