Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně AVrchní
rozhodčí:
Stanček Ivo
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9429:251TJ Sokol Kdyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stanček Ivo
Stodola Jan
 
 
Kříž Michal
Kylián Zdeněk
 
 
-810-9823210
2.März Miloslav
Homolka Zdeněk
 
 

 
 
WO    3020
3.Stodola JanKylián Zdeněk352  3030
4.Homolka ZdeněkKorecký Filip-789-6-72331
5.März MiloslavKříž Michal-96-85143241
6.Stanček IvoWO    3051
7.Homolka ZdeněkKylián Zdeněk933  3061
8.März MiloslavKorecký Filip9910  3071
9.Stanček IvoKříž Michal758  3081
10.Stodola JanWO    3091
11.März MiloslavKylián Zdeněk6-6-105532101
12.Stanček IvoKorecký Filip         
13.Stodola JanKříž Michal         
14.Homolka Zdeněk         
15.Stanček IvoKylián Zdeněk         
16.Stodola JanKorecký Filip         
17.Homolka ZdeněkKříž Michal         
18.März Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stodola Jan10Kylián Zdeněk03
Homolka Zdeněk11Korecký Filip11
März Miloslav30Kříž Michal02
Stanček Ivo10   
WO30WO03
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice BVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Msgre.B.Staška DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:00:00:0nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.
 
 

 
 
         
3.         
4.         
5.         
6.         
7.         
8.         
9.         
10.         
11.         
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         
19.Krejčíř Milan         
20.         
21.         
22.Krejčíř Milan         
23.         
24.         
25.Krejčíř Milan         
26.         
27.         
28.Krejčíř Milan         
29.         
30.         
31.Krejčíř Milan         
32.Bacík Zdeněk         
33.         
34.Krejčíř Milan         
35.Bacík Zdeněk         
36.         
37.Krejčíř Milan         
38.Pangrác Adam         
39.         
40.Krejčíř Milan         
41.Bacík Zdeněk         
42.         
43.Krejčíř Milan         
44.Bacík Zdeněk         
45.Pangrác Adam         
46.Krejčíř Milan         
47.Pangrác Adam         
48.Pangrác Jan         
49.Krejčíř Milan         
50.Bacík Zdeněk         
51.Pangrác Jan         
52.Krejčíř Milan         
53.Bacík Zdeněk         
54.Pangrác Adam         
55.Krejčíř Milan         
56.Pangrác Adam         
57.Pangrác Jan         
58.Krejčíř Milan         
59.Bacík Zdeněk         
60.Pangrác Jan         
61.Krejčíř Milan         
62.Bacík Zdeněk         
63.Pangrác Adam         
64.Krejčíř Milan         
65.Pangrác Adam         
66.Pangrác Jan         
67.Krejčíř Milan         
68.Bacík Zdeněk         
69.Pangrác Jan         
70.Krejčíř Milan         
71.Bacík Zdeněk         
72.Pangrác Adam         
73.Krejčíř Milan         
74.Pangrác AdamKollros Roman         
75.Pangrác Jan         
76.Krejčíř Milan         
77.Bacík Zdeněk         
78.Pangrác JanKollros Roman         
79.Krejčíř Milan         
80.Bacík Zdeněk         
81.Pangrác Adam         
82.Krejčíř Milan         
83.Pangrác AdamKollros Roman         
84.Pangrác JanSladký Antonín         
85.Krejčíř Milan         
86.Bacík Zdeněk         
87.Pangrác JanKollros Roman         
88.Krejčíř MilanSladký Antonín         
89.Bacík Zdeněk         
90.Pangrác Adam         
91.Krejčíř Milan         
92.Pangrác AdamKollros Roman         
93.Pangrác JanSladký Antonín         
94.Krejčíř MilanReiser Miroslav         
95.Bacík Zdeněk         
96.Pangrác JanKollros Roman         
97.Krejčíř MilanSladký Antonín         
98.Bacík ZdeněkReiser Miroslav         
99.Pangrác Adam         
100.Krejčíř MilanNovák Milan ml.         
101.Pangrác AdamKollros Roman         
102.Pangrác JanSladký Antonín         
103.Krejčíř MilanReiser Miroslav         
104.Bacík ZdeněkNovák Milan ml.         
105.Pangrác JanKollros Roman         
106.Krejčíř MilanSladký Antonín         
107.Bacík ZdeněkReiser Miroslav         
108.Pangrác AdamNovák Milan ml.         
109.Krejčíř MilanNovák Milan ml.         
110.Pangrác AdamKollros Roman         
111.Pangrác JanSladký Antonín         
112.Krejčíř MilanReiser Miroslav         
113.Bacík ZdeněkNovák Milan ml.         
114.Pangrác JanKollros Roman         
115.Krejčíř MilanSladký Antonín         
116.Bacík ZdeněkReiser Miroslav         
117.Pangrác AdamNovák Milan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice AVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18504:431TJ Sokol Pocinovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazama Luboš
Chromek Miroslav
 
 
Súkeník Zdeněk
Čada Vladimír
 
 
-613-6-11 1301
2.Jehlík Miroslav
Jehlíková Petra
 
 
Škrleta Luboš
Kodirov Khudoyberdi
 
 
51010  3011
3.Sazama LubošSúkeník Zdeněk797  3021
4.Šmíd MartinČada Vladimír1041  3031
5.Chromek MiroslavKodirov Khudoyberdi98-86 3141
6.Jehlík MiroslavŠkrleta Luboš6-887 3151
7.Šmíd MartinSúkeník Zdeněk-12-94793261
8.Chromek MiroslavČada Vladimír6-87-863271
9.Jehlík MiroslavKodirov Khudoyberdi9-65-453281
10.Sazama LubošŠkrleta Luboš-10-9-9  0382
11.Chromek MiroslavSúkeník Zdeněk-8-36-9 1383
12.Jehlík MiroslavČada Vladimír585  3093
13.Sazama LubošKodirov Khudoyberdi-11959 31103
14.Šmíd MartinŠkrleta Luboš136-84 31  
15.Jehlík MiroslavSúkeník Zdeněk         
16.Sazama LubošČada Vladimír         
17.Šmíd MartinKodirov Khudoyberdi         
18.Chromek MiroslavŠkrleta Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sazama Luboš21Súkeník Zdeněk12
Šmíd Martin20Čada Vladimír03
Chromek Miroslav21Kodirov Khudoyberdi03
Jehlík Miroslav30Škrleta Luboš11
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdemyslice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29665:558TJ Dobřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejš Pavel
Vohradský Marek
 
 
Švarc Václav
Švarc Pavel
 
 
-73-5743210
2.Pastuch Jan
Dienstbier Pavel
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
-43-810-112311
3.Pastuch JanFranc Štěpán-7104-11-82312
4.Dolejš PavelHoch Jiří-8-4-10  0313
5.Dienstbier PavelŠvarc Václav9104  3023
6.Vohradský MarekHýsek Tomáš364  3033
7.Dolejš PavelFranc Štěpán-5-9-14  0334
8.Dienstbier PavelHoch Jiří-4-11-8  0335
9.Vohradský MarekŠvarc Václav192  3045
10.Pastuch JanHýsek Tomáš332  3055
11.Dienstbier PavelFranc Štěpán-5-810-6 1356
12.Vohradský MarekHoch Jiří152  3066
13.Pastuch JanŠvarc Václav835  3076
14.Dolejš PavelHýsek Tomáš553  3086
15.Vohradský MarekFranc Štěpán8-86-4-92387
16.Pastuch JanHoch Jiří-910-105-112388
17.Dolejš PavelŠvarc Václav8-7711 3198
18.Dienstbier PavelHýsek Tomáš6-127-6932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pastuch Jan22Franc Štěpán40
Dolejš Pavel22Hoch Jiří31
Dienstbier Pavel22Švarc Václav04
Vohradský Marek31Hýsek Tomáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy