Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod BVrchní
rozhodčí:
Čada Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:21532:493TJ Slavoj Stod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hulín Jiří
Čada Vladimír
 
 
Anetta Jan
Korecký Filip
 
 
7149  3010
2.Škrleta Luboš
Súkeník Zdeněk
 
 
Kylián Zdeněk
Gabriel Petr
 
 
869  3020
3.Škrleta LubošGabriel Petr-7-911-6 1321
4.Súkeník ZdeněkAnetta Jan-94-9583231
5.Hulín JiříKorecký Filip47-86 3141
6.Čada VladimírKylián Zdeněk-5-6-8  0342
7.Súkeník ZdeněkGabriel Petr6-6-98133252
8.Hulín JiříAnetta Jan-610-6993262
9.Čada VladimírKorecký Filip13-88-953272
10.Škrleta LubošKylián Zdeněk-6896 3182
11.Hulín JiříGabriel Petr-6-541153292
12.Čada VladimírAnetta Jan6-28-11-102393
13.Škrleta LubošKorecký Filip968  30103
14.Súkeník ZdeněkKylián Zdeněk         
15.Čada VladimírGabriel Petr         
16.Škrleta LubošAnetta Jan         
17.Súkeník ZdeněkKorecký Filip         
18.Hulín JiříKylián Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škrleta Luboš21Gabriel Petr12
Súkeník Zdeněk20Anetta Jan12
Hulín Jiří30Korecký Filip03
Čada Vladimír12Kylián Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdemyslice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ ZdemysliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:32550:542KST Klatovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Pavel
Hýsek Tomáš
 
 
Sladký Antonín
Reiser Miroslav
 
 
-4-8-9  0301
2.Franc Štěpán
Hoch Jiří
 
 
Kollros Roman
Koval Jan
 
 
845  3011
3.Hoch JiříKollros Roman238  3021
4.Hýsek TomášReiser Miroslav-5-6-6  0322
5.Švarc PavelSladký Antonín-8-9-4  0323
6.Franc ŠtěpánKoval Jan-6966 3133
7.Hýsek TomášKollros Roman-9-9-8  0334
8.Švarc PavelReiser Miroslav6-5-6-12 1335
9.Franc ŠtěpánSladký Antonín8713  3045
10.Hoch JiříKoval Jan-4881 3155
11.Švarc PavelKollros Roman-8-7-6  0356
12.Franc ŠtěpánReiser Miroslav-5-96-8 1357
13.Hoch JiříSladký Antonín352  3067
14.Hýsek TomášKoval Jan-3-1510-7 1368
15.Franc ŠtěpánKollros Roman875  3078
16.Hoch JiříReiser Miroslav658  3088
17.Hýsek TomášSladký Antonín-3-7-5  0389
18.Švarc PavelKoval Jan-96-88-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoch Jiří40Kollros Roman22
Hýsek Tomáš04Reiser Miroslav31
Švarc Pavel04Sladký Antonín22
Franc Štěpán31Koval Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
Niedermayer Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9415:315TJ Dioss Nýřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolerus Jaroslav
Čermák Michal
 
 
Pangrác Jan
Pangrác Adam
 
 
-65-8-9 1301
2.Niedermayer Michal
Šimek Adam
 
 
Ludvík Roman
Bacík Zdeněk
 
 
798  3011
3.Čermák MichalPangrác Jan589  3021
4.Kolerus JaroslavPangrác Adam467  3031
5.Niedermayer MichalLudvík Roman895  3041
6.Šimek AdamBacík Zdeněk7-859 3151
7.Kolerus JaroslavPangrác Jan-97105 3161
8.Niedermayer MichalPangrác Adam7-873 3171
9.Šimek AdamLudvík Roman109-76 3181
10.Čermák MichalBacík Zdeněk5-4610 3191
11.Niedermayer MichalPangrác Jan68-123 31101
12.Šimek AdamPangrác Adam         
13.Čermák MichalLudvík Roman         
14.Kolerus JaroslavBacík Zdeněk         
15.Šimek AdamPangrác Jan         
16.Čermák MichalPangrác Adam         
17.Kolerus JaroslavLudvík Roman         
18.Niedermayer MichalBacík Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Michal20Pangrác Jan03
Kolerus Jaroslav20Pangrác Adam02
Niedermayer Michal30Ludvík Roman02
Šimek Adam20Bacík Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
Kheil Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:37496:558TJ Sokol Kdyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zikmundovský Martin
Kheil Lukáš
 
 
Stanček Ivo
Stodola Jan
 
 
-5-9-8  0301
2.Kabát Martin
Kliment Vladimír
 
 
März Miloslav
Homolka Zdeněk
 
 
575  3011
3.Zikmundovský MartinStodola Jan-5-8-8  0312
4.Kliment VladimírStanček Ivo-87-9-6 1313
5.Kabát MartinMärz Miloslav8-3-6343223
6.Kheil LukášHomolka Zdeněk10-938 3133
7.Kliment VladimírStodola Jan-6-1-7  0334
8.Kabát MartinStanček Ivo105-8-1053244
9.Kheil LukášMärz Miloslav-7-67-4 1345
10.Zikmundovský MartinHomolka Zdeněk-87-7-10 1346
11.Kabát MartinStodola Jan-7-7-3  0347
12.Kheil LukášStanček Ivo-67-8-6 1348
13.Zikmundovský MartinMärz Miloslav105-6-483258
14.Kliment VladimírHomolka Zdeněk-127-1010-132359
15.Kheil LukášStodola Jan-8-7-6  03510
16.Zikmundovský MartinStanček Ivo         
17.Kliment VladimírMärz Miloslav         
18.Kabát MartinHomolka Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zikmundovský Martin12Stodola Jan40
Kliment Vladimír03Stanček Ivo21
Kabát Martin21März Miloslav12
Kheil Lukáš13Homolka Zdeněk21
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:21549:468TJ Dobřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastuch Jan
Vohradský Marek
 
 
Jehlík Miroslav
Sazama Adam
 
 
1047  3010
2.Dienstbier Pavel
Umner Filip
 
 
Chromek Miroslav
Sazama Luboš
 
 
9-71-5-82311
3.Dienstbier PavelChromek Miroslav-46-12-4 1312
4.Vohradský MarekSazama Luboš473  3022
5.Pastuch JanSazama Adam558  3032
6.Umner FilipJehlík Miroslav-4-812-7 1333
7.Vohradský MarekChromek Miroslav465  3043
8.Pastuch JanSazama Luboš717  3053
9.Umner FilipSazama Adam965  3063
10.Dienstbier PavelJehlík Miroslav9-57-11-82364
11.Pastuch JanChromek Miroslav764  3074
12.Umner FilipSazama Luboš-3-8-10  0375
13.Dienstbier PavelSazama Adam9-8-4623285
14.Vohradský MarekJehlík Miroslav677  3095
15.Umner FilipChromek Miroslav-6-5-10  0396
16.Dienstbier PavelSazama Luboš8-1299 31106
17.Vohradský MarekSazama Adam         
18.Pastuch JanJehlík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dienstbier Pavel22Chromek Miroslav22
Vohradský Marek30Sazama Luboš13
Pastuch Jan30Sazama Adam03
Umner Filip13Jehlík Miroslav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy