Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice BVrchní
rozhodčí:
Baštář Ondřej
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Msgre.B.Staška DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:26510:517SK Jiskra Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pangrác Jan
Pangrác Adam
 
 
Sommer Václav
Jarab Josef
 
 
-5-4-6  0301
2.Ludvík Roman
Bacík Zdeněk
 
 
Aschenbrenner Jan
Baierl Tomáš
 
 
6-879 3111
3.Pangrác JanJarab Josef98-86 3121
4.Ludvík RomanBaierl Tomáš65-9-863231
5.Pangrác AdamAschenbrenner Jan-5-4-3  0332
6.Bacík ZdeněkSommer Václav8-8-7683242
7.Ludvík RomanJarab Josef86-76 3152
8.Pangrác AdamBaierl Tomáš-6-7-5  0353
9.Bacík ZdeněkAschenbrenner Jan-86-7593263
10.Pangrác JanSommer Václav11-8514 3173
11.Pangrác AdamJarab Josef-5-4-6  0374
12.Bacík ZdeněkBaierl Tomáš10-859 3184
13.Pangrác JanAschenbrenner Jan10-811-7103294
14.Ludvík RomanSommer Václav89-75 31104
15.Bacík ZdeněkJarab Josef         
16.Pangrác JanBaierl Tomáš         
17.Ludvík RomanAschenbrenner Jan         
18.Pangrác AdamSommer Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pangrác Jan30Jarab Josef12
Ludvík Roman30Baierl Tomáš12
Pangrác Adam03Aschenbrenner Jan12
Bacík Zdeněk30Sommer Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:20587:498TJ Sokol Kdyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stanček Ivo
Stodola Jan
 
 
Křesák Vojtěch
Trefný Jan
 
 
679  3010
2.März Miloslav
Homolka Zdeněk
 
 
Rojík Marek
Vojáček Rudolf ml.
 
 
846  3020
3.Stodola JanKřesák Vojtěch894  3030
4.März MiloslavRojík Marek-9-810-8 1331
5.Homolka ZdeněkTrefný Jan-9-748-62332
6.Stanček IvoVojáček Rudolf ml.-10-99-6 1333
7.März MiloslavKřesák Vojtěch-8931 3143
8.Homolka ZdeněkRojík Marek787  3053
9.Stanček IvoTrefný Jan6-7812 3163
10.Stodola JanVojáček Rudolf ml.958  3073
11.Homolka ZdeněkKřesák Vojtěch8-6-129-112374
12.Stanček IvoRojík Marek4125  3084
13.Stodola JanTrefný Jan544  3094
14.März MiloslavVojáček Rudolf ml.-510-95-32395
15.Stanček IvoKřesák Vojtěch-7-17-7 1396
16.Stodola JanRojík Marek4119  30106
17.März MiloslavTrefný Jan-37   11  
18.Homolka ZdeněkVojáček Rudolf ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stodola Jan40Křesák Vojtěch22
März Miloslav12Rojík Marek13
Homolka Zdeněk12Trefný Jan12
Stanček Ivo22Vojáček Rudolf ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15481:396Union Plzeň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Anetta Jan
Korecký Filip
 
 
Brant František
Hrubý Petr
 
 
899  3010
2.Vintr Josef
Kylián Zdeněk
 
 
Dienstbier Pavel
Helus Jaroslav
 
 
89-6-7-62311
3.Kylián ZdeněkDienstbier Pavel89-77 3121
4.Anetta JanBrant František85-7-8103231
5.Vintr JosefHelus Jaroslav9-117-793241
6.Korecký FilipHrubý Petr946  3051
7.Anetta JanDienstbier Pavel786  3061
8.Vintr JosefBrant František794  3071
9.Korecký FilipHelus Jaroslav577  3081
10.Kylián ZdeněkDolejš Pavel249  3091
11.Vintr JosefDienstbier Pavel4-9-9-9 1392
12.Korecký FilipBrant František-7-11-5  0393
13.Kylián ZdeněkHelus Jaroslav-8770 31103
14.Anetta JanDolejš Pavel76   20  
15.Korecký FilipDienstbier Pavel         
16.Kylián ZdeněkBrant František         
17.Anetta JanHelus Jaroslav         
18.Vintr JosefDolejš Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kylián Zdeněk30Dienstbier Pavel12
Anetta Jan20Brant František12
Vintr Josef21Helus Jaroslav03
Korecký Filip21Hrubý Petr01
   Dolejš Pavel01
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:24564:482KST Klatovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reiser Miroslav
Sladký Antonín
 
 
Sazama Luboš
Chromek Miroslav
 
 
774  3010
2.Javorský Daniel
Kollros Roman
 
 
Jehlík Miroslav
Sazama Adam
 
 
44-7-823220
3.Koval JanChromek Miroslav-59-9-9 1321
4.Javorský DanielSazama Luboš84-92 3131
5.Reiser MiroslavJehlík Miroslav8-56-5-42332
6.Sladký AntonínSazama Adam98-8-923242
7.Javorský DanielChromek Miroslav6-879 3152
8.Reiser MiroslavSazama Luboš-7765 3162
9.Sladký AntonínJehlík Miroslav7-15610 3172
10.Koval JanSazama Adam3-93-973282
11.Reiser MiroslavChromek Miroslav-8499 3192
12.Kollros RomanSazama Luboš-9-4-5  0393
13.Koval JanJehlík Miroslav5-9-9-10 1394
14.Javorský DanielSazama Adam98-97 31104
15.Kollros RomanChromek Miroslav         
16.Koval JanSazama Luboš         
17.Javorský DanielJehlík Miroslav         
18.Reiser MiroslavSazama Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koval Jan12Chromek Miroslav12
Javorský Daniel30Sazama Luboš12
Reiser Miroslav21Jehlík Miroslav21
Sladký Antonín20Sazama Adam03
Kollros Roman01   
Počet diváků: 6
xxx



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
Kheil Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 09. 2021 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38622:644TJ Dioss Nýřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zikmundovský Martin
Kheil Lukáš
 
 
Niedermayer Michal
Šimek Adam
 
 
8-128-6-92301
2.Kabát Martin
Kliment Vladimír
 
 
Kolerus Jaroslav
Čermák Michal
 
 
8-866 3111
3.Kabát MartinŠimek Adam337  3021
4.Kliment VladimírNiedermayer Michal4-106-873231
5.Kheil LukášKolerus Jaroslav-6-2-6  0332
6.Zikmundovský MartinČermák Michal8-8-6-4 1333
7.Kliment VladimírŠimek Adam61110  3043
8.Kheil LukášNiedermayer Michal-5-5-7  0344
9.Zikmundovský MartinKolerus Jaroslav8-7-9-14 1345
10.Kabát MartinČermák Michal-9772 3155
11.Kheil Lukᚊimek Adam7-6-8-9 1356
12.Zikmundovský MartinNiedermayer Michal10-9-5-5 1357
13.Kabát MartinKolerus Jaroslav76-7-5133267
14.Kliment VladimírČermák Michal-5-11-6  0368
15.Zikmundovský MartinŠimek Adam586  3078
16.Kabát MartinNiedermayer Michal5-67-9103288
17.Kliment VladimírKolerus Jaroslav-9-3-6  0389
18.Kheil LukášČermák Michal-8-76-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kabát Martin40Šimek Adam13
Kliment Vladimír22Niedermayer Michal22
Kheil Lukáš04Kolerus Jaroslav31
Zikmundovský Martin13Čermák Michal31
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy