Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zdemyslice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:30 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:34510:563TJ Zdemyslice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leipelt Lukáš
Baierl Tomáš
 
 
Švarc Václav
Švarc Pavel
 
 
8127  3010
2.Jarab Josef
Mazura Pavel
 
 
Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
-6-7-7  0311
3.Baierl TomášFranc Štěpán-10-7-4  0312
4.Leipelt LukášHoch Jiří-3-4-10  0313
5.Jarab JosefHýsek Tomáš7810  3023
6.Mazura PavelŠvarc Pavel986  3033
7.Leipelt LukášFranc Štěpán-10-6-4  0334
8.Jarab JosefHoch Jiří-9-810-4 1335
9.Mazura PavelHýsek Tomáš4-1063 3145
10.Baierl Tomᚊvarc Pavel2-9-8983255
11.Jarab JosefFranc Štěpán-5-8-8  0356
12.Mazura PavelHoch Jiří-4-710-3 1357
13.Baierl TomášHýsek Tomáš28-93 3167
14.Leipelt Lukᚊvarc Pavel-99-118-82368
15.Mazura PavelFranc Štěpán-61412-8-52369
16.Baierl TomášHoch Jiří-2-7-6  03610
17.Leipelt LukášHýsek Tomáš         
18.Jarab JosefŠvarc Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baierl Tomáš22Franc Štěpán40
Leipelt Lukáš03Hoch Jiří40
Jarab Josef12Hýsek Tomáš03
Mazura Pavel22Švarc Pavel12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horažďovice,Tyršova 352Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16466:428TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rojík Marek
Trefný Jan
 
 
Čada Vladimír
Hulín Jiří
 
 
-97-8963210
2.Křesák Vojtěch
Vojáček Rudolf ml.
 
 
Škrleta Luboš
Súkeník Zdeněk
 
 
7824  3020
3.Vojáček Rudolf ml.Hulín Jiří9-999 3130
4.Trefný JanSúkeník Zdeněk-5-5-4  0331
5.Rojík MarekČada Vladimír-47-3763241
6.Křesák VojtěchŠkrleta Luboš999  3051
7.Trefný JanHulín Jiří-68-6-7 1352
8.Rojík MarekSúkeník Zdeněk8128  3062
9.Křesák VojtěchČada Vladimír86-55 3172
10.Vojáček Rudolf ml.Škrleta Luboš-7-97883282
11.Rojík MarekHulín Jiří448  3092
12.Křesák VojtěchSúkeník Zdeněk8-11-95832102
13.Vojáček Rudolf ml.Čada Vladimír         
14.Trefný JanŠkrleta Luboš         
15.Křesák VojtěchHulín Jiří         
16.Vojáček Rudolf ml.Súkeník Zdeněk         
17.Trefný JanČada Vladimír         
18.Rojík MarekŠkrleta Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojáček Rudolf ml.20Hulín Jiří12
Trefný Jan02Súkeník Zdeněk12
Rojík Marek30Čada Vladimír02
Křesák Vojtěch30Škrleta Luboš02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NýřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17486:397TJ Dioss Nýřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niedermayer Michal
Čermák Michal
 
 
Sladký Antonín
Reiser Miroslav
 
 
-10-5-7  0301
2.Šimek Adam
Makoň Zdeněk ml.
 
 
Kollros Roman
Koval Jan
 
 
9-6-7673211
3.Čermák MichalKoval Jan-8846 3121
4.Makoň Zdeněk ml.Reiser Miroslav-3783 3131
5.Šimek AdamKollros Roman9-99-9-72332
6.Niedermayer MichalSladký Antonín78-9-883242
7.Makoň Zdeněk ml.Koval Jan4113  3052
8.Šimek AdamReiser Miroslav1014  3062
9.Niedermayer MichalKollros Roman-6715-6123272
10.Čermák MichalSladký Antonín663  3082
11.Šimek AdamKoval Jan37-55 3192
12.Niedermayer MichalReiser Miroslav5-9-81732102
13.Čermák MichalKollros Roman-88-79 22  
14.Makoň Zdeněk ml.Sladký Antonín         
15.Niedermayer MichalKoval Jan         
16.Čermák MichalReiser Miroslav         
17.Makoň Zdeněk ml.Kollros Roman         
18.Šimek AdamSladký Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Michal20Koval Jan03
Makoň Zdeněk ml.20Reiser Miroslav03
Šimek Adam21Kollros Roman11
Niedermayer Michal30Sladký Antonín02
Počet diváků: 1060



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NýřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:39685:689nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kheil Lukáš
Zikmundovský Martin
 
 
Anetta Jan
Korecký Filip
 
 
678  3010
2.Kabát Martin
Kliment Vladimír
 
 
Kříž Michal
Kylián Zdeněk
 
 
-1010-101553220
3.Kheil LukášKříž Michal754  3030
4.Zikmundovský MartinAnetta Jan-10-7-6  0331
5.Kabát MartinKylián Zdeněk-879-993241
6.Kliment VladimírKorecký Filip101-9-12103251
7.Zikmundovský MartinKříž Michal7-14-79-82352
8.Kabát MartinAnetta Jan69-62 3162
9.Kliment VladimírKylián Zdeněk-105-78-72363
10.Kheil LukášKorecký Filip-4-67-3 1364
11.Kabát MartinKříž Michal4-558 3174
12.Kliment VladimírAnetta Jan-9-7-4  0375
13.Kheil LukášKylián Zdeněk-786-843285
14.Zikmundovský MartinKorecký Filip-7-67-6 1386
15.Kliment VladimírKříž Michal-65-8853296
16.Kheil LukášAnetta Jan-4-510-8 1397
17.Zikmundovský MartinKylián Zdeněk-4-7-8  0398
18.Kabát MartinKorecký Filip9-7-10-11 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kheil Lukáš22Kříž Michal13
Zikmundovský Martin04Anetta Jan31
Kabát Martin31Kylián Zdeněk22
Kliment Vladimír22Korecký Filip31
Počet diváků: 1060

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy