Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7395:274Union Plzeň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kylián Zdeněk
Kříž Michal
 
 
Pangrác Adam
Pangrác Jan
 
 
563  3010
2.Korecký Filip
Anetta Jan
 
 
Bacík Zdeněk
Ludvík Roman
 
 
8-1194 3120
3.Kylián ZdeněkBacík Zdeněk653  3030
4.Korecký FilipPangrác Jan-5126-983240
5.Anetta JanPangrác Adam5103  3050
6.Kříž MichalLudvík Roman4610  3060
7.Korecký FilipBacík Zdeněk-5-129683270
8.Anetta JanPangrác Jan-5826 3180
9.Kříž MichalPangrác Adam-7942 3190
10.Kylián ZdeněkLudvík Roman6415  30100
11.Anetta JanBacík Zdeněk         
12.Kříž MichalPangrác Jan         
13.Kylián ZdeněkPangrác Adam         
14.Korecký FilipLudvík Roman         
15.Kříž MichalBacík Zdeněk         
16.Kylián ZdeněkPangrác Jan         
17.Korecký FilipPangrác Adam         
18.Anetta JanLudvík Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kylián Zdeněk20Bacík Zdeněk02
Korecký Filip20Pangrác Jan02
Anetta Jan20Pangrác Adam02
Kříž Michal20Ludvík Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30263:382TJ Sokol Kdyně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kollros Roman
Koval Jan
 
 
Stanček Ivo
Stodola Jan
 
 
-2-2-8  0301
2.Reiser Miroslav
Sladký Antonín
 
 
März Miloslav
Homolka Zdeněk
 
 
-9-9-3  0302
3.Kollros RomanStodola Jan-39-5-7 1303
4.Koval JanStanček Ivo-55-9-3 1304
5.Reiser MiroslavMärz Miloslav-8-99-9 1305
6.Sladký AntonínHomolka Zdeněk9-6-10-7 1306
7.Koval JanStodola Jan-5-7-3  0307
8.Reiser MiroslavStanček Ivo-410-7-9 1308
9.Sladký AntonínMärz Miloslav-66-6-5 1309
10.Kollros RomanHomolka Zdeněk-10-10-10  03010
11.Reiser MiroslavStodola Jan         
12.Sladký AntonínStanček Ivo         
13.Kollros RomanMärz Miloslav         
14.Koval JanHomolka Zdeněk         
15.Sladký AntonínStodola Jan         
16.Kollros RomanStanček Ivo         
17.Koval JanMärz Miloslav         
18.Reiser MiroslavHomolka Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kollros Roman02Stodola Jan20
Koval Jan02Stanček Ivo20
Reiser Miroslav02März Miloslav20
Sladký Antonín02Homolka Zdeněk20
Počet diváků: 3
xxx



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slavoj StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18530:435TJ Slavoj Stod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hulín Jiří
Čada Vladimír
 
 
Dienstbier Pavel
Umner Filip
 
 
9-8910 3110
2.Súkeník Zdeněk
Škrleta Luboš
 
 
Dolejš Pavel
Hrubý Petr
 
 
9-10-99-72311
3.Hulín JiříDienstbier Pavel584  3021
4.Škrleta LubošUmner Filip5-9910 3131
5.Súkeník ZdeněkDolejš Pavel12-9-75-122332
6.Čada VladimírHrubý Petr68-9-9113242
7.Škrleta LubošDienstbier Pavel-7-99  12  
8.Súkeník ZdeněkUmner Filip366  3052
9.Čada VladimírDolejš Pavel-6-8-9  0353
10.Hulín JiříHrubý Petr47-87 3163
11.Súkeník ZdeněkDienstbier Pavel-896-853273
12.Čada VladimírUmner Filip448  3083
13.Hulín JiříDolejš Pavel96-48 3193
14.Škrleta LubošHrubý Petr-9552 31103
15.Čada VladimírDienstbier Pavel         
16.Hulín JiříUmner Filip         
17.Škrleta LubošDolejš Pavel         
18.Súkeník ZdeněkHrubý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hulín Jiří30Dienstbier Pavel02
Škrleta Luboš20Umner Filip03
Súkeník Zdeněk21Dolejš Pavel21
Čada Vladimír21Hrubý Petr03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zdemyslice AVrchní
rozhodčí:
Švarc Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Zdemyslice 64Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:31599:593TJ Zdemyslice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Sazama Adam
Jehlík Miroslav
 
 
1059  3010
2.Švarc Pavel
Švarc Václav
 
 
Sazama Luboš
Chromek Miroslav
 
 
9-713-463220
3.Hoch JiříChromek Miroslav-94-8763230
4.Švarc VáclavJehlík Miroslav-8-6-8  0331
5.Hýsek TomášSazama Luboš9-10-8-10 1332
6.Franc ŠtěpánSazama Adam8811  3042
7.Švarc VáclavChromek Miroslav-8-5-7  0343
8.Hýsek TomášJehlík Miroslav-7-6-5  0344
9.Franc ŠtěpánSazama Luboš569  3054
10.Hoch JiříSazama Adam-56-8-10 1355
11.Švarc PavelChromek Miroslav-8-10-4  0356
12.Franc ŠtěpánJehlík Miroslav-868-983266
13.Hoch JiříSazama Luboš445  3076
14.Švarc VáclavSazama Adam8-7-11-5 1377
15.Franc ŠtěpánChromek Miroslav7109  3087
16.Hoch JiříJehlík Miroslav959  3097
17.Švarc VáclavSazama Luboš-4-8-5  0398
18.Švarc PavelSazama Adam76-910 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hoch Jiří31Chromek Miroslav22
Švarc Václav04Jehlík Miroslav22
Hýsek Tomáš02Sazama Luboš22
Franc Štěpán40Sazama Adam22
Švarc Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:31365:448TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarab Josef
Mazura Pavel
 
 
Rojík Marek
Trefný Jan
 
 
-9-7-4  0301
2.Leipelt Lukáš
Baierl Tomáš
 
 
Tůma Zdeněk
Křesák Vojtěch
 
 
-9-7-4  0302
3.Jarab JosefKřesák Vojtěch-8-710-11 1303
4.Baierl TomášRojík Marek10-8-1-9 1304
5.Leipelt LukášTůma Zdeněk-8-98-8 1305
6.Mazura PavelTrefný Jan-4573 3115
7.Baierl TomášKřesák Vojtěch-91-7-7 1316
8.Leipelt LukášRojík Marek-6-5-8  0317
9.Mazura PavelTůma Zdeněk-109-69-52318
10.Jarab JosefTrefný Jan-311-78-42319
11.Leipelt LukášKřesák Vojtěch10-109-5-1223110
12.Mazura PavelRojík Marek685  30  
13.Jarab JosefTůma Zdeněk-108   11  
14.Baierl TomášTrefný Jan         
15.Mazura PavelKřesák Vojtěch         
16.Jarab JosefRojík Marek         
17.Baierl TomášTůma Zdeněk         
18.Leipelt LukášTrefný Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jarab Josef02Křesák Vojtěch30
Baierl Tomáš02Rojík Marek20
Leipelt Lukáš03Tůma Zdeněk20
Mazura Pavel11Trefný Jan11
Počet diváků: 69519

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy