Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nevid AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kralovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD NevidRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32451:488TJ Sokol Kralovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čada Zdeněk
Matějka Martin
 
 
Habl Jakub
Csukás Karol
 
 
865  3010
2.Nálevka Jaroslav
Šiška Petr
 
 
Skyba Martin
Šrámek Martin
 
 
15-1010-6-102311
3.Šiška PetrHabl Jakub-7-8-7  0312
4.Nálevka JaroslavSkyba Martin-5-10-7  0313
5.Matějka MartinŠrámek Martin7-610-7-102314
6.Čada ZdeněkCsukás Karol532  3024
7.Nálevka JaroslavHabl Jakub-6-7-4  0325
8.Matějka MartinSkyba Martin8-8-5-8 1326
9.Čada ZdeněkŠrámek Martin-8-8516103236
10.Šiška PetrCsukás Karol634  3046
11.Matějka MartinHabl Jakub-7-5-7  0347
12.Čada ZdeněkSkyba Martin-9-7-9  0348
13.Šiška PetrŠrámek Martin-6-68-8 1349
14.Nálevka JaroslavCsukás Karol-10-9-7  03410
15.Čada ZdeněkHabl Jakub         
16.Šiška PetrSkyba Martin         
17.Nálevka JaroslavŠrámek Martin         
18.Matějka MartinCsukás Karol         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šiška Petr12Habl Jakub30
Nálevka Jaroslav03Skyba Martin30
Matějka Martin03Šrámek Martin21
Čada Zdeněk21Csukás Karol12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hrádek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u RokycanRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:18530:404TJ Hrádek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobl Pavel
Mudra Jan
 
 
Kotva David
Kotva Petr
 
 
338  3010
2.Krákora Tomáš
Soukup Lukáš
 
 
Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
-6978 3120
3.Krákora TomášKotva Petr524  3030
4.Hobl PavelKotva Pavel988  3040
5.Soukup LukášKovanda Jiří-11-62-9 1341
6.Mudra JanKotva David-7-115-9 1342
7.Hobl PavelKotva Petr655  3052
8.Soukup LukášKotva Pavel6-10-75-122353
9.Mudra JanKovanda Jiří-28-2-9 1354
10.Krákora TomášKotva David-10-9-9  0355
11.Soukup LukášKotva Petr465  3065
12.Mudra JanKotva Pavel773  3075
13.Krákora TomášKovanda Jiří-8768 3185
14.Hobl PavelKotva David5-843 3195
15.Mudra JanKotva Petr565  30105
16.Krákora TomášKotva Pavel         
17.Hobl PavelKovanda Jiří         
18.Soukup LukášKotva David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krákora Tomáš21Kotva Petr04
Hobl Pavel30Kotva Pavel12
Soukup Lukáš12Kovanda Jiří21
Mudra Jan22Kotva David21
Počet diváků: 7022



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
Smutná Daniela
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15494:338TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoang Tony
Egermaier Jakub
 
 
Malík Roman
Krejčí Antonín
 
 
1037  3010
2.
Havránek Petr
 
 

 
 
         
3.Hoang TonyMalík Roman810-81 3120
4.Egermaier JakubKrejčí Antonín8-11-91023230
5.Havránek PetrHaišman Jaroslav8-12511 3140
6.Auterský VáclavWO    3050
7.Egermaier JakubMalík Roman68-3-8-112351
8.Havránek PetrKrejčí Antonín-6-58-6 1352
9.Auterský VáclavHaišman Jaroslav7-647 3162
10.Hoang TonyWO    3072
11.Havránek PetrMalík Roman-7-59-7 1373
12.Auterský VáclavKrejčí Antonín5-1158 3183
13.Hoang TonyHaišman Jaroslav536  3093
14.Egermaier JakubWO    30103
15.Auterský VáclavMalík Roman8    10  
16.Hoang TonyKrejčí Antonín         
17.Egermaier JakubHaišman Jaroslav         
18.Havránek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hoang Tony20Malík Roman21
Egermaier Jakub11Krejčí Antonín12
Havránek Petr12Haišman Jaroslav03
Auterský Václav20   
WO30WO03
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 390Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:26522:515TJ Slavoj Stod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šleis Petr
Konrady Vladimír
 
 
Kalavský Marcel
Kubovský Jiří
 
 
-3-5-2  0301
2.März Tomáš
Rauner Václav
 
 
Hošťálek Josef
Sýkora František
 
 
854  3011
3.März TomášKalavský Marcel89-77 3121
4.Konrady VladimírHošťálek Josef-4-12-7  0322
5.Šleis PetrSýkora František108-12-2-52323
6.Rauner VáclavKubovský Jiří69-44 3133
7.Konrady VladimírKalavský Marcel-5-7-3  0334
8.Šleis PetrHošťálek Josef8-9-9683244
9.Rauner VáclavSýkora František6-968 3154
10.März TomášKubovský Jiří35-59 3164
11.Šleis PetrKalavský Marcel-4-5-9  0365
12.Rauner VáclavHošťálek Josef85-1010 3175
13.März TomášSýkora František484  3085
14.Konrady VladimírKubovský Jiří-7-5-8  0386
15.Rauner VáclavKalavský Marcel8-8106 3196
16.März TomášHošťálek Josef1057  30106
17.Konrady VladimírSýkora František         
18.Šleis PetrKubovský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
März Tomáš40Kalavský Marcel22
Konrady Vladimír03Hošťálek Josef13
Šleis Petr12Sýkora František12
Rauner Václav40Kubovský Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nezvěstice AVrchní
rozhodčí:
Hach Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NezvěsticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18519:473TJ Sokol Nezvěstice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhánek Martin
Zoubele Slavomír ml.
 
 
Kubík Libor
Vild Jan
 
 
1076  3010
2.Hach Václav
Hodek Martin
 
 
Hájek Milan
Toman Josef
 
 
-149-6763220
3.Hach VáclavToman Josef177  3030
4.Zoubele Slavomír ml.Kubík Libor9-137-6-82331
5.Hodek MartinVild Jan7-8916 3141
6.Šilhánek MartinHájek Milan-7-810673251
7.Zoubele Slavomír ml.Toman Josef-79-3-8 1352
8.Hodek MartinKubík Libor-9-64-4 1353
9.Šilhánek MartinVild Jan68-58 3163
10.Hach VáclavHájek Milan-81086 3173
11.Hodek MartinToman Josef-31068 3183
12.Šilhánek MartinKubík Libor899  3093
13.Hach VáclavVild Jan119-96 31103
14.Zoubele Slavomír ml.Hájek Milan         
15.Šilhánek MartinToman Josef         
16.Hach VáclavKubík Libor         
17.Zoubele Slavomír ml.Vild Jan         
18.Hodek MartinHájek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hach Václav30Toman Josef12
Zoubele Slavomír ml.02Kubík Libor21
Hodek Martin21Vild Jan03
Šilhánek Martin30Hájek Milan02
---

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy