Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kralovice AVrchní
rozhodčí:
Frank Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KraloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1338:180TJ Sokol Kralovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habl Jakub
Skyba Antonín
 
 
Krejčí Antonín
Haišman Jaroslav
 
 
989  3010
2.Šrámek Martin
Csukás Karol
 
 

 
 
WO    3020
3.Habl JakubKrejčí Antonín898  3030
4.Šrámek MartinHaišman Jaroslav899  3040
5.Skyba AntonínVasilečko Michal789  3050
6.Csukás KarolWO    3060
7.Šrámek MartinKrejčí Antonín789  3070
8.Skyba AntonínHaišman Jaroslav567  3080
9.Csukás KarolVasilečko Michal9-889 3190
10.Habl JakubWO    30100
11.Skyba AntonínKrejčí Antonín         
12.Csukás KarolHaišman Jaroslav         
13.Habl JakubVasilečko Michal         
14.Šrámek Martin         
15.Csukás KarolKrejčí Antonín         
16.Habl JakubHaišman Jaroslav         
17.Šrámek MartinVasilečko Michal         
18.Skyba Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Habl Jakub10Krejčí Antonín02
Šrámek Martin20Haišman Jaroslav02
Skyba Antonín20Vasilečko Michal02
Csukás Karol10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Město Zbiroh AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Město ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31587:615TJ Město Zbiroh A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
Kubovský Jiří
Chalupecký Zdeněk
 
 
679  3010
2.Jerling Jaroslav
Kotva David
 
 
Adam Ondřej
Kalavský Marcel
 
 
-4-1-2  0311
3.Jerling JaroslavAdam Ondřej-5-5-5  0312
4.Kotva PavelKalavský Marcel7-99-593222
5.Kovanda JiříKubovský Jiří-88910 3132
6.Kotva DavidChalupecký Zdeněk275  3042
7.Kotva PavelAdam Ondřej-98-9-7 1343
8.Kovanda JiříKalavský Marcel-8158-1093253
9.Kotva DavidKubovský Jiří788  3063
10.Jerling JaroslavChalupecký Zdeněk-87-6963273
11.Kovanda JiříAdam Ondřej-897-693283
12.Kotva DavidKalavský Marcel-7-888-62384
13.Jerling JaroslavKubovský Jiří88-7-9-92385
14.Kotva PavelChalupecký Zdeněk546  3095
15.Kotva DavidAdam Ondřej-2-75-7 1396
16.Jerling JaroslavKalavský MarcelWO    0397
17.Kotva PavelKubovský Jiří-7797 31107
18.Kovanda JiříChalupecký Zdeněk326  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jerling Jaroslav12Adam Ondřej31
Kotva Pavel31Kalavský Marcel12
Kovanda Jiří30Kubovský Jiří13
Kotva David22Chalupecký Zdeněk03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nevid AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SK NevidRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:41663:746TJ Sokol Klabava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějka Martin
Pezlar Roman
 
 
Vild Jan
Kubík Libor
 
 
-9-6-3  0301
2.Nálevka Jaroslav
Šiška Petr
 
 
Hájek Milan
Toman Josef
 
 
8-9127 3111
3.Pezlar RomanToman Josef-9-8-2  0312
4.Nálevka JaroslavKubík Libor-89-8-10 1313
5.Šiška PetrVild Jan8-1210-5143223
6.Matějka MartinHájek Milan-98-49-52324
7.Nálevka JaroslavToman Josef-8910-893234
8.Šiška PetrKubík Libor-910-8-4 1335
9.Matějka MartinVild Jan-86-8-10 1336
10.Pezlar RomanHájek Milan-9-5-2  0337
11.Šiška PetrToman Josef-891214 3147
12.Matějka MartinKubík Libor989  3057
13.Pezlar RomanVild Jan-9-9-2  0358
14.Nálevka JaroslavHájek Milan-9108-493268
15.Matějka MartinToman Josef-9-891283278
16.Pezlar RomanKubík Libor-9-58-6 1379
17.Nálevka JaroslavVild Jan9-10126 3189
18.Šiška PetrHájek Milan-98-5-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pezlar Roman04Toman Josef13
Nálevka Jaroslav31Kubík Libor31
Šiška Petr22Vild Jan22
Matějka Martin22Hájek Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hrádek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nezvěstice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u RokycanRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:40553:614TJ Sokol Nezvěstice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mudra Jan
Hobl Pavel
 
 
Šilhánek Martin
Zoubele Slavomír ml.
 
 
99-99 3110
2.Krákora Tomáš
Soukup Lukáš
 
 
Hach Václav
Hodek Martin
 
 
-10-105-4 1311
3.Mudra JanŠilhánek Martin-4-4-3  0312
4.Soukup LukášHach Václav-12WOWO  0313
5.Janík LadislavHodek Martin10-8-68113223
6.Hobl PavelZoubele Slavomír ml.9-466 3133
7.Krákora Tomᚊilhánek Martin916-38 3143
8.Janík LadislavHach Václav-4-10-5  0344
9.Hobl PavelHodek Martin-14-8-7 1345
10.Mudra JanZoubele Slavomír ml.6-8-7763255
11.Janík LadislavŠilhánek Martin-4-7-5  0356
12.Hobl PavelHach Václav-9-8-6  0357
13.Mudra JanHodek Martin7-571 3167
14.Krákora TomášZoubele Slavomír ml.-9-9-4  0368
15.Hobl PavelŠilhánek Martin52-7-983278
16.Mudra JanHach Václav-5-8-8  0379
17.Krákora TomášHodek Martin765  3089
18.Janík LadislavZoubele Slavomír ml.-9-5-13  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mudra Jan22Šilhánek Martin22
Soukup Lukáš01Hach Václav40
Janík Ladislav13Hodek Martin13
Hobl Pavel22Zoubele Slavomír ml.22
Krákora Tomáš21   
Počet diváků: 7022



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skomelno 93Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16470:394TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Petr ml.
Ruckauf Michal
 
 
Ungr Jan II.
Lysák Stanislav
 
 
397  3010
2.Šmíd Josef
Hofman Martin
 
 
Poch Pavel
Dvořák Jaroslav
 
 
-10-778-42311
3.Ruckauf MichalLysák Stanislav98-9-683221
4.Šmíd JosefPoch Pavel4310  3031
5.Hofman MartinDvořák Jaroslav16-746 3141
6.Hofman Petr ml.Ungr Jan II.3-976 3151
7.Šmíd JosefLysák Stanislav494  3061
8.Hofman MartinPoch Pavel4-685 3171
9.Hofman Petr ml.Dvořák Jaroslav63-8-7-12372
10.Ruckauf MichalUngr Jan II.-4984 3182
11.Hofman MartinLysák Stanislav533  3092
12.Hofman Petr ml.Poch PavelWO    0393
13.Ruckauf MichalDvořák Jaroslav95-910 31103
14.Šmíd JosefUngr Jan II.-48-3-4 13  
15.Hofman Petr ml.Lysák Stanislav         
16.Ruckauf MichalPoch Pavel         
17.Šmíd JosefDvořák Jaroslav         
18.Hofman MartinUngr Jan II.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ruckauf Michal30Lysák Stanislav03
Šmíd Josef20Poch Pavel02
Hofman Martin30Dvořák Jaroslav12
Hofman Petr ml.11Ungr Jan II.02
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy