Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kralovice AVrchní
rozhodčí:
Frank Jiří
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KraloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:33435:487ST DDM Stříbro A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habl Jakub
Kolena Jakub
 
 
Kubovský Jiří
Chalupecký Zdeněk
 
 
9-8-6993210
2.Skyba Antonín
Šrámek Martin
 
 
Kalavský Marcel
Adam Ondřej
 
 
4-697 3120
3.Habl JakubAdam Ondřej-853-3-52321
4.Skyba AntonínKalavský Marcel-3-4-4  0322
5.Kolena JakubKubovský Jiří-11-4-9  0323
6.Šrámek MartinChalupecký Zdeněk234  3033
7.Skyba AntonínAdam Ondřej-7-6-4  0334
8.Kolena JakubKalavský Marcel-3-5-5  0335
9.Šrámek MartinKubovský Jiří-7-15-4  0336
10.Habl JakubChalupecký Zdeněk1136  3046
11.Kolena JakubAdam Ondřej-8-7-6  0347
12.Šrámek MartinKalavský Marcel-8-9-8  0348
13.Habl JakubKubovský Jiří-97-7-10 1349
14.Skyba AntonínChalupecký Zdeněk546  3059
15.Šrámek MartinAdam Ondřej-8-99-8 13510
16.Habl JakubKalavský Marcel         
17.Skyba AntonínKubovský Jiří         
18.Kolena JakubChalupecký Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Habl Jakub12Adam Ondřej40
Skyba Antonín12Kalavský Marcel30
Kolena Jakub03Kubovský Jiří30
Šrámek Martin13Chalupecký Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Město Zbiroh AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Město ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22567:436TJ Město Zbiroh A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
Krejčí Antonín
Vasilečko Michal
 
 
-10-87-11 1301
2.Jerling Jaroslav
Kotva David
 
 

 
 
WO    3011
3.Jerling JaroslavKrejčí Antonín8-12-7973221
4.Kotva PavelHaišman Jaroslav-11-67-9 1322
5.Kovanda JiříVasilečko Michal10-6107 3132
6.Kotva DavidWO    3042
7.Kotva PavelKrejčí Antonín6-6-58123252
8.Kovanda JiříHaišman Jaroslav78-7-9113262
9.Kotva DavidVasilečko Michal6-1168 3172
10.Jerling JaroslavWO    3082
11.Kovanda JiříKrejčí Antonín-6910-7113292
12.Kotva DavidHaišman Jaroslav4-11-6-8 1393
13.Jerling JaroslavVasilečko Michal-7-99-11 1394
14.Kotva PavelWO    30104
15.Kotva DavidKrejčí Antonín         
16.Jerling JaroslavHaišman Jaroslav         
17.Kotva PavelVasilečko Michal         
18.Kovanda Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jerling Jaroslav11Krejčí Antonín03
Kotva Pavel11Haišman Jaroslav21
Kovanda Jiří30Vasilečko Michal12
Kotva David11   
WO40WO04
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nevid AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nezvěstice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SK NevidRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:36558:616TJ Sokol Nezvěstice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pezlar Roman
Matějka Martin
 
 
Hach Václav
Hodek Martin
 
 
-8-5-2  0301
2.Nálevka Jaroslav
Šiška Petr
 
 
Šilhánek Martin
Zoubele Slavomír ml.
 
 
9-887 3111
3.Pezlar RomanŠilhánek Martin-8-4-5  0312
4.Nálevka JaroslavHach Václav-89-7-5 1313
5.Šiška PetrHodek Martin-95-7-7 1314
6.Matějka MartinZoubele Slavomír ml.892  3024
7.Nálevka JaroslavŠilhánek Martin8-8-912103234
8.Šiška PetrHach Václav-8-8-7  0335
9.Matějka MartinHodek Martin-8-8910-82336
10.Pezlar RomanZoubele Slavomír ml.-8-9-5  0337
11.Šiška PetrŠilhánek Martin-98-8-18 1338
12.Matějka MartinHach Václav-989-15143248
13.Pezlar RomanHodek Martin-915-8-5 1349
14.Nálevka JaroslavZoubele Slavomír ml.9-8515 3159
15.Matějka MartinŠilhánek Martin-888-8-923510
16.Pezlar RomanHach Václav-8-7-2  03  
17.Nálevka JaroslavHodek Martin         
18.Šiška PetrZoubele Slavomír ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pezlar Roman03Šilhánek Martin31
Nálevka Jaroslav21Hach Václav21
Šiška Petr03Hodek Martin30
Matějka Martin22Zoubele Slavomír ml.12
Počet diváků: 13831



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hrádek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u RokycanRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34636:628nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobl Pavel
Mudra Jan
 
 
Hájek Milan
Šauer David
 
 
-12-10-5  0301
2.Krákora Tomáš
Janík Ladislav
 
 
Kubík Libor
Vild Jan
 
 
688  3011
3.Mudra JanHájek Milan-8-947-52312
4.Krákora TomášKubík Libor897  3022
5.Janík LadislavVild Jan457  3032
6.Hobl PavelŠauer David697  3042
7.Krákora TomášHájek Milan-9935 3152
8.Janík LadislavKubík Libor-10911-8103262
9.Hobl PavelVild Jan-6-861023272
10.Mudra JanŠauer David7-4-7-10 1373
11.Janík LadislavHájek Milan-5-6-4  0374
12.Hobl PavelKubík Libor-813-5893284
13.Mudra JanVild Jan-2-13-6  0385
14.Krákora Tomᚊauer David-5-6-9  0386
15.Hobl PavelHájek Milan11-6-67-72387
16.Mudra JanKubík Libor-68-93-52388
17.Krákora TomášVild Jan182  3098
18.Janík LadislavŠauer David6-5-7-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mudra Jan04Hájek Milan31
Krákora Tomáš31Kubík Libor13
Janík Ladislav22Vild Jan13
Hobl Pavel31Šauer David31
Počet diváků: 7022

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy