Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kralovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skomelno 93Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37653:680nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Habl Jakub
Skyba Martin
 
 
8-7-8-13 1301
2.Šmíd Josef
Hofman Martin
 
 
Šrámek Martin
Skyba Antonín
 
 
-71089 3111
3.Šmíd JosefHabl Jakub12-9-5-11 1312
4.Ruckauf MichalSkyba Martin7-9-5883222
5.Hofman MartinŠrámek Martin-9-4-7  0323
6.Hofman Petr ml.Skyba Antonín10510  3033
7.Ruckauf MichalHabl Jakub-179211 3143
8.Hofman MartinSkyba Martin-9-7-5  0344
9.Hofman Petr ml.Šrámek Martin-8106-983254
10.Šmíd JosefSkyba Antonín65-76 3164
11.Hofman MartinHabl Jakub-7-6-10  0365
12.Hofman Petr ml.Skyba Martin-5-2-6  0366
13.Šmíd JosefŠrámek Martin8-4-6753276
14.Ruckauf MichalSkyba Antonín96-88 3186
15.Hofman Petr ml.Habl Jakub-6-68-4 1387
16.Šmíd JosefSkyba Martin-78-119-82388
17.Ruckauf MichalŠrámek Martin286  3098
18.Hofman MartinSkyba Antonín59-7-4-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmíd Josef22Habl Jakub31
Ruckauf Michal40Skyba Martin31
Hofman Martin04Šrámek Martin13
Hofman Petr ml.22Skyba Antonín13
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně AVrchní
rozhodčí:
Ježek Otakar
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LD TěněRozhodčí:Dobrý Václav
Datum dle rozpisu08. 01. 2022 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31586:591nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Poch Pavel
 
 
Kotva Pavel
Kovanda Jiří
 
 
-9-7-3  0301
2.Lysák Stanislav
Dobrý Václav
 
 
Jerling Jaroslav
Kotva David
 
 
-81189 3111
3.Lysák StanislavKotva David-8-8-6  0312
4.Poch PavelKotva Pavel-4-119-9 1313
5.Dobrý VáclavJerling Jaroslav757  3023
6.Dvořák JaroslavKovanda Jiří-79-8-6 1324
7.Poch PavelKotva David810-64 3134
8.Dobrý VáclavKotva Pavel7122  3044
9.Dvořák JaroslavJerling Jaroslav-5-7-4  0345
10.Lysák StanislavKovanda Jiří9-2-5-6 1346
11.Dobrý VáclavKotva David478  3056
12.Dvořák JaroslavKotva Pavel1088  3066
13.Lysák StanislavJerling Jaroslav-66-4-5 1367
14.Poch PavelKovanda Jiří-67-9-3 1368
15.Dvořák JaroslavKotva David847  3078
16.Lysák StanislavKotva Pavel9-6210 3188
17.Poch PavelJerling Jaroslav-10847 3198
18.Dobrý VáclavKovanda Jiří-7-948-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lysák Stanislav13Kotva David13
Poch Pavel22Kotva Pavel13
Dobrý Václav31Jerling Jaroslav22
Dvořák Jaroslav22Kovanda Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7402:299TJ Sokol Klabava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Josef
Hájek Milan
 
 
Tran Duc Martin Lam
Egermaier Jakub
 
 
10108  3010
2.Kubík Libor
Vild Jan
 
 
Klimeš Daniel
Lang David
 
 
849  3020
3.Toman JosefTran Duc Martin Lam-6577 3130
4.Hájek MilanEgermaier Jakub-4288 3140
5.Vild JanKlimeš Daniel3210  3050
6.Kubík LiborLang David-7876 3160
7.Hájek MilanTran Duc Martin Lam-15858 3170
8.Vild JanEgermaier Jakub-57-9-7 1371
9.Kubík LiborKlimeš Daniel8107  3081
10.Toman JosefLang David546  3091
11.Vild JanTran Duc Martin Lam4913  30101
12.Kubík LiborEgermaier Jakub         
13.Toman JosefKlimeš Daniel         
14.Hájek MilanLang David         
15.Kubík LiborTran Duc Martin Lam         
16.Toman JosefEgermaier Jakub         
17.Hájek MilanKlimeš Daniel         
18.Vild JanLang David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Toman Josef20Tran Duc Martin Lam03
Hájek Milan20Egermaier Jakub11
Vild Jan21Klimeš Daniel02
Kubík Libor20Lang David02
Počet diváků: 54489



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nezvěstice AVrchní
rozhodčí:
Hach Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NezvěsticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12451:341TJ Sokol Nezvěstice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhánek Martin
Zoubele Slavomír ml.
 
 
März Tomáš
Rauner Václav
 
 
-72-10733210
2.Hach Václav
Hodek Martin
 
 
März Ondřej
Zábranský Hynek
 
 
4412  3020
3.Hach VáclavMärz Tomáš6-914-8103230
4.Zoubele Slavomír ml.Rauner Václav799  3040
5.Hodek MartinMärz Ondřej736  3050
6.Šilhánek MartinZábranský Hynek1064  3060
7.Zoubele Slavomír ml.März Tomáš-5-3-5  0361
8.Hodek MartinRauner Václav6-96-973271
9.Šilhánek MartinMärz Ondřej782  3081
10.Hach VáclavZábranský Hynek8611  3091
11.Hodek MartinMärz Tomáš4-84-8-62392
12.Šilhánek MartinRauner Václav826  30102
13.Hach VáclavMärz Ondřej4-4   11  
14.Zoubele Slavomír ml.Zábranský Hynek         
15.Šilhánek MartinMärz Tomáš         
16.Hach VáclavRauner Václav         
17.Zoubele Slavomír ml.März Ondřej         
18.Hodek MartinZábranský Hynek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hach Václav20März Tomáš21
Zoubele Slavomír ml.11Rauner Václav03
Hodek Martin21März Ondřej02
Šilhánek Martin30Zábranský Hynek02
bez přip.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
Soukup Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Nevid ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:36397:502SK Nevid A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vasilečko Michal
Alexa Marcel
 
 
Čada Zdeněk
Matějka Martin
 
 
-7-5-8  0301
2.Krejčí Antonín
Soukup Zdeněk
 
 
Nálevka Jaroslav
Pezlar Roman
 
 
8-76-533211
3.Soukup ZdeněkČada Zdeněk-4-7-6  0312
4.Vasilečko MichalMatějka Martin-9-15-8  0313
5.Alexa MarcelNálevka Jaroslav-3-2-4  0314
6.Krejčí AntonínPezlar Roman98-9-7-122315
7.Vasilečko MichalČada Zdeněk-6-9-6  0316
8.Alexa MarcelMatějka Martin-5-10-8  0317
9.Krejčí AntonínNálevka Jaroslav7-10-78113227
10.Soukup ZdeněkPezlar Roman94-7-663237
11.Alexa MarcelČada Zdeněk-6-4-8  0338
12.Krejčí AntonínMatějka Martin7-89-6-82339
13.Soukup ZdeněkNálevka Jaroslav-9-7-4  03310
14.Vasilečko MichalPezlar Roman         
15.Krejčí AntonínČada Zdeněk         
16.Soukup ZdeněkMatějka Martin         
17.Vasilečko MichalNálevka Jaroslav         
18.Alexa MarcelPezlar Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Zdeněk12Čada Zdeněk30
Vasilečko Michal02Matějka Martin30
Alexa Marcel03Nálevka Jaroslav21
Krejčí Antonín12Pezlar Roman11
Počet diváků: 5635



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST DDM Stříbro AVrchní
rozhodčí:
Hošťálek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Hrádek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična zš Heřmanova HuťRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20571:494ST DDM Stříbro A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalavský Marcel
Hošťálek Josef
 
 
Hobl Pavel
Mudra Jan
 
 
-11-9-8  0301
2.Sýkora František
Adam Ondřej
 
 
Krákora Tomáš
Janík Ladislav
 
 
9-810-6-112302
3.Kalavský MarcelMudra Jan-91265 3112
4.Hošťálek JosefHobl Pavel-10-96-8 1313
5.Sýkora FrantišekKrákora Tomáš479  3023
6.Adam OndřejJaník Ladislav-5-858-82324
7.Hošťálek JosefMudra Jan-10985 3134
8.Sýkora FrantišekHobl Pavel38-8-673244
9.Adam OndřejKrákora Tomáš9-913-1093254
10.Kalavský MarcelJaník Ladislav7-8812 3164
11.Sýkora FrantišekMudra Jan737  3074
12.Adam OndřejHobl Pavel689  3084
13.Kalavský MarcelKrákora Tomáš788  3094
14.Hošťálek JosefJaník Ladislav65-1013 31104
15.Adam OndřejMudra Jan         
16.Kalavský MarcelHobl Pavel         
17.Hošťálek JosefKrákora Tomáš         
18.Sýkora FrantišekJaník Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalavský Marcel30Mudra Jan03
Hošťálek Josef21Hobl Pavel12
Sýkora František30Krákora Tomáš03
Adam Ondřej21Janík Ladislav12
Počet diváků: 4255

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy