Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kralovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nevid ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KraloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30266:382SK Nevid A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrámek Martin
Skyba Antonín
 
 
Čada Zdeněk
Matějka Martin
 
 
-89-5-6 1301
2.Csukás Karol
Kolena Jakub
 
 
Šiška Petr
Nálevka Jaroslav
 
 
-5-6-5  0302
3.Šrámek MartinČada Zdeněk-8-8-8  0303
4.Skyba AntonínMatějka Martin9-5-6-8 1304
5.Csukás KarolŠiška Petr-3-5-6  0305
6.Kolena JakubNálevka Jaroslav9-910-9-82306
7.Skyba AntonínČada Zdeněk-7-7-8  0307
8.Csukás KarolMatějka Martin-34-6-8 1308
9.Kolena JakubŠiška Petr-1-5-5  0309
10.Šrámek MartinNálevka Jaroslav56-7-7-623010
11.Csukás KarolČada Zdeněk         
12.Kolena JakubMatějka Martin         
13.Šrámek MartinŠiška Petr         
14.Skyba AntonínNálevka Jaroslav         
15.Kolena JakubČada Zdeněk         
16.Šrámek MartinMatějka Martin         
17.Skyba AntonínŠiška Petr         
18.Csukás KarolNálevka Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šrámek Martin02Čada Zdeněk20
Skyba Antonín02Matějka Martin20
Csukás Karol02Šiška Petr20
Kolena Jakub02Nálevka Jaroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Město Zbiroh AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Hrádek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36600:640TJ Hrádek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
Hobl Pavel
Mudra Jan
 
 
8-81010 3110
2.Jerling Jaroslav
Kotva David
 
 
Krákora Tomáš
Soukup Lukáš
 
 
8-9-6-10 1311
3.Jerling JaroslavMudra Jan-4-3-3  0312
4.Kotva PavelHobl Pavel82-10-743222
5.Kovanda JiříSoukup Lukáš6116  3032
6.Kotva DavidKrákora Tomáš676  3042
7.Kotva PavelMudra Jan-566-7-82343
8.Kovanda JiříHobl Pavel-5-781083253
9.Kotva DavidSoukup Lukáš97-10-11-72354
10.Jerling JaroslavKrákora Tomáš-7-6-6  0355
11.Kovanda JiříMudra Jan-8-5-12  0356
12.Kotva DavidHobl Pavel-7-8-7  0357
13.Jerling JaroslavSoukup Lukáš867  3067
14.Kotva PavelKrákora Tomáš-14-118-9 1368
15.Kotva DavidMudra Jan9-8-7-6 1369
16.Jerling JaroslavHobl Pavel687  3079
17.Kotva PavelSoukup Lukáš7-489 3189
18.Kovanda JiříKrákora Tomáš-2-3-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jerling Jaroslav22Mudra Jan40
Kotva Pavel22Hobl Pavel13
Kovanda Jiří22Soukup Lukáš13
Kotva David13Krákora Tomáš31
Počet diváků: 14169



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1023:31487:520TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
Egermaier Jakub
Havránek Petr
 
 
9-9-5-9 1301
2.Krejčí Antonín
Vasilečko Michal
 
 
Tran Duc Martin Lam
Klimeš Daniel
 
 
9-74-12-62302
3.Soukup ZdeněkKlimeš Daniel5106  3012
4.Haišman JaroslavTran Duc Martin Lam8-9-65-102313
5.Vasilečko MichalEgermaier Jakub9-8-10-5 1314
6.Krejčí AntonínHavránek Petr8-713-3-102315
7.Haišman JaroslavKlimeš Daniel48-89 3125
8.Vasilečko MichalTran Duc Martin Lam-8-4-5  0326
9.Krejčí AntonínEgermaier Jakub11-6-7-7 1327
10.Soukup ZdeněkHavránek Petr845  3037
11.Vasilečko MichalKlimeš Daniel6-10-77-42338
12.Krejčí AntonínTran Duc Martin Lam-97-108-62339
13.Soukup ZdeněkEgermaier Jakub7-5-10-5 13310
14.Haišman JaroslavHavránek Petr         
15.Krejčí AntonínKlimeš Daniel         
16.Soukup ZdeněkTran Duc Martin Lam         
17.Haišman JaroslavEgermaier Jakub         
18.Vasilečko MichalHavránek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukup Zdeněk21Klimeš Daniel12
Haišman Jaroslav11Tran Duc Martin Lam30
Vasilečko Michal03Egermaier Jakub30
Krejčí Antonín03Havránek Petr11
Počet diváků: 5635



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST DDM Stříbro AVrchní
rozhodčí:
Hošťálek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična zš Heřmanova HuťRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:30566:595ST DDM Stříbro A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Ondřej
Hošťálek Josef
 
 
März Ondřej
Hořan Marek
 
 
592  3010
2.Kalavský Marcel
Sýkora František
 
 
März Tomáš
Rauner Václav
 
 
-9697 3120
3.Kalavský MarcelMärz Tomáš-11-6-10  0321
4.Sýkora FrantišekHořan MarekWO    0322
5.Hošťálek JosefMärz Ondřej7-686 3132
6.Adam OndřejRauner Václav-10787 3142
7.Sýkora FrantišekMärz TomášWO    0343
8.Hošťálek JosefHořan Marek-87-8783253
9.Adam OndřejMärz Ondřej-10768 3163
10.Kalavský MarcelRauner Václav8-88-7-82364
11.Hošťálek JosefMärz Tomáš-5-5-2  0365
12.Adam OndřejHořan Marek-87-8-9 1366
13.Kalavský MarcelMärz Ondřej-5-791183276
14.Kubovský JiříRauner Václav996  3086
15.Adam OndřejMärz Tomáš9106  3096
16.Kalavský MarcelHořan Marek-789-6-72397
17.Kubovský JiříMärz Ondřej6-867 31107
18.Hošťálek JosefRauner Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalavský Marcel13März Tomáš21
Hošťálek Josef21Hořan Marek21
Adam Ondřej31März Ondřej04
Kubovský Jiří20Rauner Václav12
WO02WO20
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nezvěstice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:31376:457TJ Sokol Nezvěstice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Milan
Kubík Libor
 
 
Šilhánek Martin
Zoubele Slavomír ml.
 
 
-11-5-10  0301
2.
 
 

 
 
         
3.Kubík LiborŠilhánek Martin10-8-4-1 1302
4.Vild JanHach Václav-999-6-62303
5.Hájek MilanZoubele Slavomír ml.7135  3013
6.         
7.Vild JanŠilhánek Martin10-1098 3123
8.Hájek MilanHach Václav-58-8-7 1324
9.Zoubele Slavomír ml.WO    0325
10.Kubík LiborWO    3035
11.Hájek MilanŠilhánek Martin9-8-5-7 1336
12.Hach VáclavWO    0337
13.Kubík LiborZoubele Slavomír ml.-877-9-82338
14.Vild JanWO    3048
15.Šilhánek MartinWO    0349
16.Kubík LiborHach Václav-9-7-10  03410
17.Vild JanZoubele Slavomír ml.-98-7-10 13  
18.Hájek MilanWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kubík Libor03Šilhánek Martin21
Vild Jan11Hach Václav30
Hájek Milan12Zoubele Slavomír ml.11
WO23WO32
Počet diváků: 54489

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy