Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Město Zbiroh AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nevid ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:21526:483TJ Město Zbiroh A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
Čada Zdeněk
Matějka Martin
 
 
-943-993210
2.Jerling Jaroslav
Kotva David
 
 
Nálevka Jaroslav
Šiška Petr
 
 
3-8-8-7 1311
3.Jerling JaroslavČada Zdeněk-7-810-8 1312
4.Kotva PavelMatějka Martin49-99 3122
5.Kovanda JiříŠiška Petr-6-88573232
6.Kotva DavidNálevka Jaroslav7-7-11-1 1333
7.Kotva PavelČada Zdeněk-3987 3143
8.Kovanda JiříMatějka Martin108-3-683253
9.Kotva DavidŠiška Petr576  3063
10.Jerling JaroslavNálevka Jaroslav786  3073
11.Kovanda JiříČada Zdeněk8811  3083
12.Kotva DavidMatějka Martin6-10-10853293
13.Jerling JaroslavŠiška Petr-1015-410932103
14.Kotva PavelNálevka Jaroslav         
15.Kotva DavidČada Zdeněk         
16.Jerling JaroslavMatějka Martin         
17.Kotva PavelŠiška Petr         
18.Kovanda JiříNálevka Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jerling Jaroslav21Čada Zdeněk12
Kotva Pavel20Matějka Martin03
Kovanda Jiří30Šiška Petr03
Kotva David21Nálevka Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kralovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Hrádek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KraloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31322:413TJ Hrádek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrámek Martin
Skyba Antonín
 
 
Krákora Tomáš
Soukup Lukáš
 
 
9-986 3110
2.Csukás Karol
Kolena Jakub
 
 
Mudra Jan
Hobl Pavel
 
 
-5-6-4  0311
3.Šrámek MartinKrákora Tomáš-8-9-8  0312
4.Skyba AntonínSoukup Lukáš45-6-5-92313
5.Csukás KarolMudra Jan-8-9-8  0314
6.Kolena JakubHobl Pavel-3-69-6 1315
7.Skyba AntonínKrákora Tomáš10-8-8-6 1316
8.Csukás KarolSoukup Lukáš-8-6-6  0317
9.Kolena JakubMudra Jan-5-5-6  0318
10.Šrámek MartinHobl Pavel9-7-6-8 1319
11.Csukás KarolKrákora Tomáš-10-565-823110
12.Kolena JakubSoukup Lukáš         
13.Šrámek MartinMudra Jan         
14.Skyba AntonínHobl Pavel         
15.Kolena JakubKrákora Tomáš         
16.Šrámek MartinSoukup Lukáš         
17.Skyba AntonínMudra Jan         
18.Csukás KarolHobl Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šrámek Martin02Krákora Tomáš30
Skyba Antonín02Soukup Lukáš20
Csukás Karol03Mudra Jan20
Kolena Jakub02Hobl Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST DDM Stříbro AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična zš Heřmanova HuťRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18497:453ST DDM Stříbro A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Ondřej
Hošťálek Josef
 
 
Havránek Petr
Egermaier Jakub
 
 
10-89-10-112301
2.Kubovský Jiří
Hošťálek Milan
 
 
Tran Duc Martin Lam
Klimeš Daniel
 
 
717  3011
3.Hošťálek JosefEgermaier Jakub10-7107 3121
4.Kubovský JiříTran Duc Martin Lam64-108 3131
5.Hošťálek MilanHavránek Petr6-489 3141
6.Adam OndřejKlimeš Daniel487  3051
7.Kubovský JiříEgermaier Jakub-710712 3161
8.Hošťálek MilanTran Duc Martin Lam-7-2-6  0362
9.Adam OndřejHavránek Petr911-85 3172
10.Hošťálek JosefKlimeš Daniel6-3107 3182
11.Hošťálek MilanEgermaier Jakub6-3-7-4 1383
12.Adam OndřejTran Duc Martin Lam8-879 3193
13.Hošťálek JosefHavránek Petr8-9-107732103
14.Kubovský JiříKlimeš Daniel563  30  
15.Adam OndřejEgermaier Jakub         
16.Hošťálek JosefTran Duc Martin Lam         
17.Kubovský JiříHavránek Petr         
18.Hošťálek MilanKlimeš Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hošťálek Josef30Egermaier Jakub12
Kubovský Jiří20Tran Duc Martin Lam12
Hošťálek Milan12Havránek Petr03
Adam Ondřej30Klimeš Daniel02
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34441:488TJ Slavoj Stod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
Hořan Marek
Rauner Václav
 
 
8-92-7-62301
2.Krejčí Antonín
Vasilečko Michal
 
 
Zábranský Hynek
März Ondřej
 
 
-78-85-112302
3.Soukup ZdeněkMärz Tomáš9-7-8-9 1303
4.Haišman JaroslavHořan Marek-5-910-6 1304
5.Vasilečko MichalMärz Ondřej-6-6-10  0305
6.Krejčí AntonínZábranský Hynek54-12-10123215
7.Haišman JaroslavMärz Tomáš7-9-5-3 1316
8.Vasilečko MichalHořan Marek-9-8-6  0317
9.Krejčí AntonínMärz Ondřej-9-9-3  0318
10.Soukup ZdeněkZábranský Hynek-7344 3128
11.Vasilečko MichalMärz Tomáš-4-7-4  0329
12.Krejčí AntonínHořan Marek5-1090 3139
13.Soukup ZdeněkMärz Ondřej9-11-1-9 13310
14.Haišman JaroslavZábranský Hynek         
15.Krejčí AntonínMärz Tomáš         
16.Soukup ZdeněkHořan Marek         
17.Haišman JaroslavMärz Ondřej         
18.Vasilečko MichalZábranský Hynek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukup Zdeněk12März Tomáš30
Haišman Jaroslav02Hořan Marek21
Vasilečko Michal03März Ondřej30
Krejčí Antonín21Zábranský Hynek02
Počet diváků: 5635

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy