Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Sokol TěněRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35644:648nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dobrý Václav
Ungr Jan II.
 
 
Toman Josef
Hájek Milan
 
 
-9-9-6  0301
2.Dvořák Jaroslav
Poch Pavel
 
 
Šauer David
Vild Jan
 
 
8-697 3111
3.Ungr Jan II.Toman Josef9-72-8103221
4.Poch PavelHájek Milan-10-7-6  0322
5.Dobrý VáclavŠauer David-87-34-72323
6.Dvořák JaroslavVild Jan-7424 3133
7.Poch PavelToman Josef8-5-7-6 1334
8.Dobrý VáclavHájek Milan-89-8-2 1335
9.Dvořák JaroslavŠauer David1588  3045
10.Ungr Jan II.Vild Jan10-8109 3155
11.Dobrý VáclavToman Josef76-99 3165
12.Dvořák JaroslavHájek Milan698  3075
13.Ungr Jan II.Šauer David-6-5-4  0376
14.Poch PavelVild Jan9-3810 3186
15.Dvořák JaroslavToman Josef-11-6-8  0387
16.Ungr Jan II.Hájek Milan76-9-7-92388
17.Poch PavelŠauer David-9-966-92389
18.Dobrý VáclavVild Jan-8686 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ungr Jan II.22Toman Josef22
Poch Pavel13Hájek Milan31
Dobrý Václav22Šauer David31
Dvořák Jaroslav31Vild Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nezvěstice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skomelno 93Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:37590:642TJ Sokol Nezvěstice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Josef
Hofman Martin
 
 
Hach Václav
Hodek Martin
 
 
96-98 3110
2.Kahovec Ladislav
Hofman Petr ml.
 
 
Šilhánek Martin
Zoubele Slavomír ml.
 
 
-7-7-4  0311
3.Hofman Petr ml.Šilhánek Martin-9-8-6  0312
4.Hofman MartinHach Václav9-5-9-5 1313
5.Kahovec LadislavHodek Martin-8-4-9  0314
6.Šmíd JosefZoubele Slavomír ml.676  3024
7.Hofman MartinŠilhánek Martin98-9-8-62325
8.Kahovec LadislavHach Václav-9-3-5  0326
9.Šmíd JosefHodek Martin8-979 3136
10.Hofman Petr ml.Zoubele Slavomír ml.6510  3046
11.Kahovec LadislavŠilhánek Martin-4-4-6  0347
12.Šmíd JosefHach Václav7-98-6-92348
13.Hofman Petr ml.Hodek Martin7-7116 3158
14.Hofman MartinZoubele Slavomír ml.9-4106 3168
15.Šmíd JosefŠilhánek Martin128-69 3178
16.Hofman Petr ml.Hach Václav-8-8-7  0379
17.Hofman MartinHodek Martin-9-69593289
18.Kahovec LadislavZoubele Slavomír ml.6-9-4-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Petr ml.22Šilhánek Martin31
Hofman Martin22Hach Václav40
Kahovec Ladislav04Hodek Martin13
Šmíd Josef31Zoubele Slavomír ml.13
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nevid ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:34568:497SK Nevid A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Hynek
Rauner Václav
 
 
Čada Zdeněk
Matějka Martin
 
 
-105-8-10 1301
2.Hořan Marek
März Tomáš
 
 
Nálevka Jaroslav
Šiška Petr
 
 
-10-9-9  0302
3.Zábranský HynekČada Zdeněk-10-8-5  0303
4.März TomášMatějka Martin35-1311 3113
5.Hořan MarekŠiška Petr36WO  3023
6.März OndřejNálevka Jaroslav-3-7-7  0324
7.März TomášČada Zdeněk56-106 3134
8.Hořan MarekMatějka Martin5-8-11393244
9.März OndřejŠiška PetrWO    3054
10.Zábranský HynekNálevka Jaroslav-4-7-7  0355
11.Hořan MarekČada Zdeněk-9-6-9  0356
12.März OndřejMatějka Martin-6-7-9  0357
13.Zábranský HynekŠiška PetrWO    3067
14.März TomášNálevka Jaroslav788  3077
15.März OndřejČada Zdeněk-6-6-5  0378
16.Zábranský HynekMatějka Martin-8-127-8 1379
17.März Tomᚊiška PetrWO    3089
18.Hořan MarekNálevka Jaroslav-7-712-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zábranský Hynek03Čada Zdeněk31
März Tomáš30Matějka Martin22
Hořan Marek22Šiška Petr01
März Ondřej03Nálevka Jaroslav31
WO30WO03
Počet diváků: 5800



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Hrádek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33605:620nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoang Tony
Fencl Václav
 
 
Krákora Tomáš
Matoušová Aneta
 
 
1088  3010
2.Havránek Petr
Egermaier Jakub
 
 
Mudra Jan
Hobl Pavel
 
 
1156  3020
3.Egermaier JakubMatoušová Aneta-10-5-7  0321
4.Havránek PetrHobl Pavel8-710-5113231
5.Fencl VáclavKrákora Tomáš11-10-8-8 1332
6.Hoang TonyMudra Jan198  3042
7.Havránek PetrMatoušová Aneta-711-7-12 1343
8.Fencl VáclavHobl Pavel687  3053
9.Hoang TonyKrákora Tomáš3108  3063
10.Egermaier JakubMudra Jan-3746 3173
11.Fencl VáclavMatoušová Aneta-4-6-8  0374
12.Hoang TonyHobl Pavel-8-8-3  0375
13.Egermaier JakubKrákora Tomáš-79-8863285
14.Havránek PetrMudra Jan-6-10-8  0386
15.Hoang TonyMatoušová Aneta-7-9-9  0387
16.Egermaier JakubHobl Pavel-4-10-5  0388
17.Havránek PetrKrákora Tomáš6-10-1010-102389
18.Fencl VáclavMudra Jan11-81011 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Egermaier Jakub22Matoušová Aneta40
Havránek Petr13Hobl Pavel22
Fencl Václav22Krákora Tomáš22
Hoang Tony22Mudra Jan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy