Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nevid AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD NevidRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15471:387SK Nevid A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čada Zdeněk
Matějka Martin
 
 
Kotva Petr
Kotva David
 
 
9-59-10123210
2.Nálevka Jaroslav
Šiška Petr
 
 
Kotva Pavel
Kovanda Jiří
 
 
-5-7710-52311
3.Šiška PetrKotva Petr634  3021
4.Nálevka JaroslavKovanda Jiří-8-6-8  0322
5.Matějka MartinKotva Pavel8-1187 3132
6.Čada ZdeněkKotva David88-89 3142
7.Nálevka JaroslavKotva Petr547  3052
8.Matějka MartinKovanda Jiří-9995 3162
9.Čada ZdeněkVácha Karel234  3072
10.Šiška PetrKotva David8-7-5-4 1373
11.Matějka MartinKotva Petr982  3083
12.Čada ZdeněkKovanda Jiří-6794 3193
13.Šiška PetrVácha Karel664  30103
14.Nálevka JaroslavKotva David-11    01  
15.Čada ZdeněkKotva Petr         
16.Šiška PetrKovanda Jiří         
17.Nálevka JaroslavVácha Karel         
18.Matějka MartinKotva David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šiška Petr21Kotva Petr03
Nálevka Jaroslav11Kovanda Jiří12
Matějka Martin30Kotva Pavel01
Čada Zdeněk30Kotva David11
   Vácha Karel02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hrádek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kralovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u RokycanRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34618:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krákora Tomáš
Soukup Lukáš
 
 
Habl Jakub
Csukás Karol
 
 
78-8-883210
2.Hobl Pavel
Janík Ladislav
 
 
Šrámek Martin
Skyba Martin
 
 
9-5-5-3 1311
3.Krákora TomášHabl Jakub-10-6-8  0312
4.Janík LadislavSkyba Martin10-7-73-32313
5.Soukup Lukᚊrámek Martin-6-55-3 1314
6.Hobl PavelCsukás Karol97-84 3124
7.Janík LadislavHabl Jakub-7-8-7  0325
8.Soukup LukášSkyba Martin5-6-13-6 1326
9.Hobl PavelŠrámek Martin-68-5-10 1327
10.Krákora TomášCsukás Karol677  3037
11.Soukup LukášHabl Jakub-8-5-5  0338
12.Mudra JanSkyba Martin-109-11-9 1339
13.Krákora Tomᚊrámek Martin1059  3049
14.Janík LadislavCsukás Karol469  3059
15.Mudra JanHabl Jakub7119  3069
16.Krákora TomášSkyba Martin-711-7883279
17.Janík LadislavŠrámek Martin7-597 3189
18.Soukup LukášCsukás Karol81-113 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krákora Tomáš31Habl Jakub31
Janík Ladislav22Skyba Martin31
Soukup Lukáš13Šrámek Martin22
Hobl Pavel11Csukás Karol04
Mudra Jan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37698:704nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoang Tony
Egermaier Jakub
 
 
Kalavský Marcel
Kubovský Jiří
 
 
59-8-5-102301
2.Havránek Petr
Klimeš Daniel
 
 
Hošťálek Josef
Sýkora František
 
 
-912-5793211
3.Egermaier JakubKalavský Marcel889  3021
4.Havránek PetrHošťálek Josef-11-5-4  0322
5.Klimeš DanielSýkora František8-10-2-7 1323
6.Hoang TonyKubovský Jiří8-9-79-132324
7.Havránek PetrKalavský Marcel-7-89-4 1325
8.Klimeš DanielHošťálek Josef10-97-5-92326
9.Hoang TonySýkora František98-108 3136
10.Egermaier JakubKubovský Jiří642  3046
11.Klimeš DanielKalavský Marcel-6-7-8  0347
12.Hoang TonyHošťálek Josef-749-7-82348
13.Egermaier JakubSýkora František-7311-353258
14.Havránek PetrKubovský Jiří11-10-10-5 1359
15.Hoang TonyKalavský Marcel-5-108553269
16.Egermaier JakubHošťálek Josef-7897 3179
17.Havránek PetrSýkora František834  3089
18.Klimeš DanielKubovský Jiří-71110-593299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Egermaier Jakub40Kalavský Marcel22
Havránek Petr13Hošťálek Josef31
Klimeš Daniel13Sýkora František13
Hoang Tony22Kubovský Jiří22
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
Šleis Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:17473:411TJ Slavoj Stod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.März Tomáš
Rauner Václav
 
 
Krejčí Antonín
Malík Roman
 
 
-95713 3110
2.Šleis Petr
Konrady Vladimír
 
 
Haišman Jaroslav
Alexa Marcel
 
 
59-55 3120
3.März TomášMalík Roman8115  3030
4.Šleis PetrKrejčí Antonín912-59 3140
5.Konrady VladimírHaišman Jaroslav159-9-673250
6.Rauner VáclavAlexa Marcel616  3060
7.Šleis PetrMalík Roman-9-6-9  0361
8.Konrady VladimírKrejčí Antonín-7-3-8  0362
9.Rauner VáclavHaišman Jaroslav88-9-863272
10.März TomášAlexa Marcel255  3082
11.Konrady VladimírMalík Roman-9-410-5 1383
12.Rauner VáclavKrejčí Antonín-5885 3193
13.März TomášHaišman Jaroslav746  30103
14.Šleis PetrAlexa Marcel         
15.Rauner VáclavMalík Roman         
16.März TomášKrejčí Antonín         
17.Šleis PetrHaišman Jaroslav         
18.Konrady VladimírAlexa Marcel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
März Tomáš30Malík Roman21
Šleis Petr11Krejčí Antonín12
Konrady Vladimír12Haišman Jaroslav03
Rauner Václav30Alexa Marcel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy