Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Město Zbiroh AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:37686:726TJ Město Zbiroh A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotva Pavel
Kovanda Jiří
 
 
Tran Duc Martin Lam
Hoang Tony
 
 
8912  3010
2.Kotva David
Jerling Jaroslav
 
 
Egermaier Jakub
Havránek Petr
 
 
-12899 3120
3.Jerling JaroslavHoang Tony836  3030
4.Kotva PavelTran Duc Martin Lam-9-89-7 1331
5.Kovanda JiříEgermaier Jakub-78-6-3 1332
6.Kotva DavidHavránek Petr-887-9-82333
7.Kotva PavelHoang Tony911-3-663243
8.Kovanda JiříTran Duc Martin Lam5-989 3153
9.Kotva DavidEgermaier Jakub-86-77-52354
10.Jerling JaroslavHavránek Petr-9-78-6 1355
11.Kovanda JiříHoang Tony87-7-893265
12.Kotva DavidTran Duc Martin Lam-89-2-6 1366
13.Jerling JaroslavEgermaier Jakub-7-8-8  0367
14.Kotva PavelHavránek Petr-7811-663277
15.Kotva DavidHoang Tony-787-483287
16.Jerling JaroslavTran Duc Martin Lam910-715 3197
17.Kotva PavelEgermaier Jakub-5-7-8  0398
18.Kovanda JiříHavránek Petr-4-61081032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jerling Jaroslav22Hoang Tony04
Kotva Pavel22Tran Duc Martin Lam22
Kovanda Jiří31Egermaier Jakub40
Kotva David13Havránek Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kralovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KraloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:34472:526TJ Slavoj Stod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrámek Martin
Skyba Martin
 
 
Hořan Marek
März Tomáš
 
 
-614-11543210
2.Kolena Jakub
Skyba Antonín
 
 
Zábranský Hynek
März Ondřej
 
 
-8-911-6 1311
3.Skyba MartinMärz Tomáš-9-989-62312
4.Šrámek MartinHořan Marek-8-9-9  0313
5.Kolena JakubMärz Ondřej-7-7-8  0314
6.Skyba AntonínZábranský Hynek11-1097 3124
7.Šrámek MartinMärz Tomáš-4-5-3  0325
8.Kolena JakubHořan Marek-10-7-6  0326
9.Skyba AntonínMärz Ondřej-13-6-9  0327
10.Skyba MartinZábranský Hynek299  3037
11.Kolena JakubMärz Tomáš-8-4-6  0338
12.Skyba AntonínHořan Marek6-4-76-72339
13.Skyba MartinMärz Ondřej-10256 3149
14.Šrámek MartinZábranský Hynek578  3059
15.Skyba AntonínMärz Tomáš-2-3-7  03510
16.Skyba MartinHořan Marek         
17.Šrámek MartinMärz Ondřej         
18.Kolena JakubZábranský Hynek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skyba Martin21März Tomáš40
Šrámek Martin12Hořan Marek30
Kolena Jakub03März Ondřej21
Skyba Antonín13Zábranský Hynek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST DDM Stříbro AVrchní
rozhodčí:
Hošťálek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična zš Heřmanova HuťRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:33722:682ST DDM Stříbro A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Ondřej
Kubovský Jiří
 
 
Hofman Petr ml.
Ruckauf Michal
 
 
-5-1287-82301
2.Hošťálek Josef
Sýkora František
 
 
Šmíd Josef
Hofman Martin
 
 
8-11-7663211
3.Sýkora FrantišekRuckauf Michal-6-76-7 1312
4.Hošťálek JosefŠmíd Josef-9667 3122
5.Kubovský JiříHofman Petr ml.8-4-8-6 1323
6.Adam OndřejHofman Martin-97-10833233
7.Hošťálek JosefRuckauf Michal5-10-10-6 1334
8.Kubovský JiříŠmíd Josef-89-39-82335
9.Adam OndřejHofman Petr ml.1059  3045
10.Sýkora FrantišekHofman Martin8-964 3155
11.Kubovský JiříRuckauf Michal-14-8-8 1356
12.Adam OndřejŠmíd Josef893  3066
13.Sýkora FrantišekHofman Petr ml.8136  3076
14.Hošťálek JosefHofman Martin578  3086
15.Adam OndřejRuckauf Michal1713-6-6-92387
16.Sýkora FrantišekŠmíd Josef11-6-7-82388
17.Hošťálek JosefHofman Petr ml.10-6109 3198
18.Kubovský JiříHofman Martin109-6-6932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýkora František22Ruckauf Michal40
Hošťálek Josef31Šmíd Josef22
Kubovský Jiří13Hofman Petr ml.13
Adam Ondřej31Hofman Martin04
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32331:445TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Antonín
Haišman Jaroslav
 
 
Dobrý Václav
Ungr Jan II.
 
 
-689-783210
2.Vasilečko Michal
Alexa Marcel
 
 
Poch Pavel
Dvořák Jaroslav
 
 
-5-7-4  0311
3.Vasilečko MichalPoch Pavel-8-4-7  0312
4.Haišman JaroslavDobrý Václav10-9-8-5 1313
5.Alexa MarcelUngr Jan II.-6-7-6  0314
6.Krejčí AntonínDvořák Jaroslav-7129-8-102315
7.Haišman JaroslavPoch Pavel10-87-6-82316
8.Alexa MarcelDobrý Václav-8-3-5  0317
9.Krejčí AntonínUngr Jan II.-58-10-9 1318
10.Vasilečko MichalDvořák Jaroslav-7-610-6 1319
11.Alexa MarcelPoch Pavel-6-5-9  03110
12.Krejčí AntonínDobrý Václav         
13.Vasilečko MichalUngr Jan II.         
14.Haišman JaroslavDvořák Jaroslav         
15.Krejčí AntonínPoch Pavel         
16.Vasilečko MichalDobrý Václav         
17.Haišman JaroslavUngr Jan II.         
18.Alexa MarcelDvořák Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vasilečko Michal02Poch Pavel30
Haišman Jaroslav02Dobrý Václav20
Alexa Marcel03Ungr Jan II.20
Krejčí Antonín02Dvořák Jaroslav20
Počet diváků: 5635

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy