Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kralovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:28600:492TJ Sokol Klabava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubík Libor
Vild Jan
 
 
Šrámek Martin
Kolena Jakub
 
 
-8996 3110
2.Hájek Milan
Bradna Zdeněk
 
 
Csukás Karol
 
 
000  3020
3.Hájek MilanŠrámek Martin9-7610 3130
4.Vild JanKolena Jakub97-8-993240
5.Kubík LiborCsukás Karol-89-9-8 1341
6.Bradna Zdeněk000  3051
7.Vild JanŠrámek Martin-9-89-10 1352
8.Kubík LiborKolena Jakub-9879 3162
9.Bradna ZdeněkCsukás Karol-9-7-5  0363
10.Hájek Milan000  3073
11.Kubík LiborŠrámek Martin-8-9-9  0374
12.Bradna ZdeněkKolena Jakub-8-58-7 1375
13.Hájek MilanCsukás Karol-9-87-9 1376
14.Vild Jan000  3086
15.Bradna ZdeněkŠrámek Martin-9-5-6  0387
16.Hájek MilanKolena Jakub98-9-9103297
17.Vild JanCsukás Karol997  30107
18.Kubík Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Milan31Šrámek Martin31
Vild Jan31Kolena Jakub13
Kubík Libor12Csukás Karol31
Bradna Zdeněk1303
Počet diváků: 54489



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nezvěstice AVrchní
rozhodčí:
Havlíček Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NezvěsticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14497:340TJ Sokol Nezvěstice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhánek Martin
Zoubele Slavomír ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Hach Václav
Hodek Martin
 
 
Jerling Jaroslav
Kotva David
 
 
3-838 3120
3.Hach VáclavKovanda Jiří9811  3030
4.Zoubele Slavomír ml.Jerling Jaroslav5812  3040
5.Hodek MartinKotva David1066  3050
6.Šilhánek MartinWO    3060
7.Zoubele Slavomír ml.Kovanda Jiří95-8-9-82361
8.Hodek MartinJerling Jaroslav-10848 3171
9.Šilhánek MartinKotva David6-3-7-4 1372
10.Hach VáclavWO    3082
11.Hodek MartinKovanda Jiří-46-713-72383
12.Šilhánek MartinJerling Jaroslav9-959 3193
13.Hach VáclavKotva David-9-982432103
14.Zoubele Slavomír ml.         
15.Šilhánek MartinKovanda Jiří         
16.Hach VáclavJerling Jaroslav         
17.Zoubele Slavomír ml.Kotva David         
18.Hodek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hach Václav20Kovanda Jiří21
Zoubele Slavomír ml.11Jerling Jaroslav03
Hodek Martin21Kotva David12
Šilhánek Martin11   
WO30WO03
---



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nevid ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skomelno 93Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16484:380TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Čada Zdeněk
Matějka Martin
 
 
896  3010
2.Šmíd Josef
Hofman Martin
 
 
Nálevka Jaroslav
Pezlar Roman
 
 
8-8910 3120
3.Hofman Petr ml.Čada Zdeněk3-10-8-10 1321
4.Šmíd JosefMatějka Martin49-78 3131
5.Hofman MartinNálevka Jaroslav675  3041
6.Ruckauf MichalPezlar Roman4510  3051
7.Šmíd JosefČada Zdeněk7-75-993261
8.Hofman MartinMatějka Martin63-4-7-92362
9.Ruckauf MichalNálevka Jaroslav465  3072
10.Hofman Petr ml.Pezlar Roman26-85 3182
11.Hofman MartinČada Zdeněk-3-8-5  0383
12.Ruckauf MichalMatějka Martin-5-925113293
13.Hofman Petr ml.Nálevka Jaroslav933  30103
14.Šmíd JosefPezlar Roman         
15.Ruckauf MichalČada Zdeněk         
16.Hofman Petr ml.Matějka Martin         
17.Šmíd JosefNálevka Jaroslav         
18.Hofman MartinPezlar Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Petr ml.21Čada Zdeněk21
Šmíd Josef20Matějka Martin12
Hofman Martin12Nálevka Jaroslav03
Ruckauf Michal30Pezlar Roman02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně AVrchní
rozhodčí:
Ježek Otakar
HOSTUJÍCÍ:TJ Hrádek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol TěněRozhodčí:Dobrý Václav
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16521:411TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Poch Pavel
 
 
Hobl Pavel
Mudra Jan
 
 
-610-16773210
2.Dobrý Václav
Ungr Jan II.
 
 
Janík Ladislav
Rousek Petr
 
 
565  3020
3.Dvořák JaroslavHobl Pavel-68-7-8 1321
4.Poch PavelMudra Jan-13103-6-112322
5.Ungr Jan II.Janík Ladislav19-9-573232
6.Dobrý VáclavRousek Petr644  3042
7.Poch PavelHobl Pavel9-53-7-92343
8.Ungr Jan II.Mudra Jan987  3053
9.Dobrý VáclavJaník Ladislav472  3063
10.Dvořák JaroslavRousek Petr-6-84543273
11.Ungr Jan II.Hobl Pavel998  3083
12.Dobrý VáclavMudra Jan6-847 3193
13.Dvořák JaroslavJaník Ladislav11113  30103
14.Poch PavelRousek Petr         
15.Dobrý VáclavHobl Pavel         
16.Dvořák JaroslavMudra Jan         
17.Poch PavelJaník Ladislav         
18.Ungr Jan II.Rousek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Jaroslav21Hobl Pavel21
Poch Pavel02Mudra Jan12
Ungr Jan II.30Janík Ladislav03
Dobrý Václav30Rousek Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
Rauner Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14473:380TJ Slavoj Stod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Hynek
März Ondřej
 
 
Hoang Tony
Havránek Petr
 
 
-9119-983210
2.Rauner Václav
März Tomáš
 
 
Klimeš Daniel
Lang David
 
 
557  3020
3.März OndřejHoang Tony9-5-7783230
4.Zábranský HynekHavránek Petr9-8-8-9 1331
5.Rauner VáclavKlimeš Daniel-5789 3141
6.März TomášLang David246  3051
7.Zábranský HynekHoang Tony-8-1012593261
8.Rauner VáclavHavránek Petr9-948 3171
9.März TomášKlimeš Daniel573  3081
10.März OndřejLang David596  3091
11.Rauner VáclavHoang Tony-8-557-52392
12.März TomášHavránek Petr458  30102
13.März OndřejKlimeš Daniel         
14.Zábranský HynekLang David         
15.März TomášHoang Tony         
16.März OndřejHavránek Petr         
17.Zábranský HynekKlimeš Daniel         
18.Rauner VáclavLang David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
März Ondřej20Hoang Tony12
Zábranský Hynek11Havránek Petr12
Rauner Václav21Klimeš Daniel02
März Tomáš30Lang David02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy