Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nezvěstice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kralovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NezvěsticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4371:203TJ Sokol Nezvěstice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Václav
Hodek Martin
 
 
Šrámek Martin
Csukás Karol
 
 
57-810 3110
2.Šilhánek Martin
Zoubele Slavomír ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Hach VáclavŠrámek Martin8-859 3130
4.Zoubele Slavomír ml.Csukás Karol579  3040
5.Hodek MartinKolena Jakub946  3050
6.Šilhánek MartinWO    3060
7.Zoubele Slavomír ml.Šrámek Martin-98-111083270
8.Hodek MartinCsukás Karol8129  3080
9.Šilhánek MartinKolena Jakub684  3090
10.Hach VáclavWO    30100
11.Hodek MartinŠrámek Martin         
12.Šilhánek MartinCsukás Karol         
13.Hach VáclavKolena Jakub         
14.Zoubele Slavomír ml.         
15.Šilhánek MartinŠrámek Martin         
16.Hach VáclavCsukás Karol         
17.Zoubele Slavomír ml.Kolena Jakub         
18.Hodek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hach Václav10Šrámek Martin02
Zoubele Slavomír ml.20Csukás Karol02
Hodek Martin20Kolena Jakub02
Šilhánek Martin10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24557:419TJ Sokol Klabava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozelka Martin
Bradna Zdeněk
 
 

 
 
WO    3010
2.Kubík Libor
Vild Jan
 
 
Jerling Jaroslav
Kotva David
 
 
236  3020
3.Kozelka MartinKotva David-1-83-6 1321
4.Vild JanJerling Jaroslav656  3031
5.Kubík LiborKovanda Jiří-1268-7-52332
6.Bradna ZdeněkWO    3042
7.Vild JanKotva David-597-663252
8.Kubík LiborJerling Jaroslav10-886 3162
9.Bradna ZdeněkKovanda Jiří-3-4-10  0363
10.Kozelka MartinWO    3073
11.Kubík LiborKotva David48-52 3183
12.Bradna ZdeněkJerling Jaroslav-3-89-9 1384
13.Kozelka MartinKovanda Jiří-88-78-62385
14.Vild JanWO    3095
15.Bradna ZdeněkKotva David-8-9-5  0396
16.Kozelka MartinJerling Jaroslav-9-887632106
17.Vild JanKovanda Jiří3-10   11  
18.Kubík LiborWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kozelka Martin12Kotva David22
Vild Jan20Jerling Jaroslav13
Kubík Libor21Kovanda Jiří30
Bradna Zdeněk03   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně AVrchní
rozhodčí:
Ježek Otakar
HOSTUJÍCÍ:SK Nevid ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol TěněRozhodčí:Dobrý Václav
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34715:684TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jaroslav
Poch Pavel
 
 
Čada Zdeněk
Matějka Martin
 
 
9-6-7773210
2.Dobrý Václav
Ungr Jan II.
 
 
Nálevka Jaroslav
Pezlar Roman
 
 
896  3020
3.Dvořák JaroslavČada Zdeněk-712-8-5 1321
4.Poch PavelMatějka Martin-116106 3131
5.Ungr Jan II.Nálevka Jaroslav9-7-8-3 1332
6.Dobrý VáclavPezlar Roman477  3042
7.Poch PavelČada Zdeněk-97-6-5 1343
8.Ungr Jan II.Matějka Martin5-9-85143253
9.Dobrý VáclavNálevka Jaroslav515  3063
10.Dvořák JaroslavPezlar Roman9-7-107-82364
11.Ungr Jan II.Čada Zdeněk-5-8-3  0365
12.Dobrý VáclavMatějka Martin46-8-7-152366
13.Dvořák JaroslavNálevka Jaroslav-51113-7-82367
14.Poch PavelPezlar Roman39-109 3177
15.Dobrý VáclavČada Zdeněk-65-81283287
16.Dvořák JaroslavMatějka Martin8-836 3197
17.Poch PavelNálevka Jaroslav11-4-9-8 1398
18.Ungr Jan II.Pezlar Roman97-128 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Jaroslav13Čada Zdeněk31
Poch Pavel22Matějka Martin13
Ungr Jan II.22Nálevka Jaroslav31
Dobrý Václav31Pezlar Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Hrádek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skomelno 93Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24573:478TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Rousek Petr
Janík Ladislav
 
 
5-965 3110
2.Šmíd Josef
Hofman Martin
 
 
Mudra Jan
Hobl Pavel
 
 
88-13-5-62311
3.Šmíd JosefHobl Pavel-9736 3121
4.Ruckauf MichalMudra Jan782  3031
5.Hofman MartinJaník Ladislav-116411 3141
6.Hofman Petr ml.Rousek Petr426  3051
7.Ruckauf MichalHobl Pavel-11-38-10 1352
8.Hofman MartinMudra Jan-7-10-4  0353
9.Hofman Petr ml.Janík Ladislav1311  3063
10.Šmíd JosefRousek Petr4-871 3173
11.Hofman MartinHobl Pavel-11-1199-112374
12.Hofman Petr ml.Mudra Jan-72-6-4 1375
13.Šmíd JosefJaník Ladislav2-979 3185
14.Ruckauf MichalRousek Petr331  3095
15.Hofman Petr ml.Hobl PavelWO    0396
16.Šmíd JosefMudra Jan45-611 31106
17.Ruckauf MichalJaník Ladislav-1078  21  
18.Hofman MartinRousek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmíd Josef40Hobl Pavel21
Ruckauf Michal21Mudra Jan22
Hofman Martin12Janík Ladislav03
Hofman Petr ml.21Rousek Petr03
WO01WO10
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy