Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34644:627nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Petr
Egermaier Jakub
 
 
Šmíd Josef
Hofman Martin
 
 
8-7-6573210
2.Fencl Václav
Tran Duc Martin Lam
 
 
Hofman Petr ml.
Ruckauf Michal
 
 
-5735 3120
3.Havránek PetrRuckauf Michal7-11-5-11 1321
4.Fencl VáclavŠmíd Josef-9-77-6 1322
5.Egermaier JakubHofman Martin9-56-773232
6.Tran Duc Martin LamHofman Petr ml.876  3042
7.Fencl VáclavRuckauf Michal6-7-9-6 1343
8.Egermaier JakubŠmíd Josef375  3053
9.Tran Duc Martin LamHofman Martin786  3063
10.Havránek PetrHofman Petr ml.119-6-8-92364
11.Egermaier JakubRuckauf Michal-12-814-3 1365
12.Tran Duc Martin LamŠmíd Josef-7-4-9  0366
13.Havránek PetrHofman Martin-7-98-8 1367
14.Fencl VáclavHofman Petr ml.7-11-5-7 1368
15.Tran Duc Martin LamRuckauf Michal-8-3-6  0369
16.Havránek PetrŠmíd Josef15145  3079
17.Fencl VáclavHofman Martin-447-653289
18.Egermaier JakubHofman Petr ml.317  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havránek Petr13Ruckauf Michal40
Fencl Václav13Šmíd Josef22
Egermaier Jakub31Hofman Martin13
Tran Duc Martin Lam22Hofman Petr ml.22
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 390Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:33629:627TJ Slavoj Stod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořan Marek
März Ondřej
 
 
Ungr Jan II.
Dobrý Václav
 
 
9-6-9643210
2.Rauner Václav
März Tomáš
 
 
Poch Pavel
Dvořák Jaroslav
 
 
-476-573220
3.Zábranský HynekDobrý Václav-19-1-5  0321
4.März OndřejUngr Jan II.8-92-9-92322
5.Hořan MarekDvořák Jaroslav89-11-463232
6.März TomášPoch Pavel5410  3042
7.März OndřejDobrý Václav-45-8-7 1343
8.Hořan MarekUngr Jan II.6-4-6383253
9.März TomášDvořák Jaroslav285  3063
10.Zábranský HynekPoch Pavel-51195 3173
11.Hořan MarekDobrý Václav-5-3-6  0374
12.März TomášUngr Jan II.8-136-1123284
13.Zábranský HynekDvořák Jaroslav-11-6-8  0385
14.März OndřejPoch Pavel-7-149-6 1386
15.März TomášDobrý Václav-77-2-8 1387
16.Zábranský HynekUngr Jan II.11108  3097
17.März OndřejDvořák Jaroslav8-5107 31107
18.Hořan MarekPoch Pavel-1235  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zábranský Hynek22Dobrý Václav40
März Ondřej13Ungr Jan II.13
Hořan Marek21Dvořák Jaroslav13
März Tomáš31Poch Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:33339:465TJ Sokol Klabava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kubík Libor
Vild Jan
 
 
-0-0-0  0301
2.Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
Hájek Milan
Bradna Zdeněk
 
 
8-8-88-62302
3.Soukup ZdeněkKubík Libor-10-4-11  0303
4.Vild Jan-0-0-0  0304
5.Haišman JaroslavHájek Milan-10-48-4 1305
6.Krejčí AntonínBradna Zdeněk-11-655173215
7.Kubík Libor-0-0-0  0316
8.Haišman JaroslavVild Jan-7-46-12 1317
9.Krejčí AntonínHájek Milan825  3027
10.Soukup ZdeněkBradna Zdeněk-6-6-10  0328
11.Haišman JaroslavKubík Libor3-7-7-3 1329
12.Krejčí AntonínVild Jan8-743 3139
13.Soukup ZdeněkHájek Milan-6-11-9  03310
14.Bradna Zdeněk         
15.Krejčí AntonínKubík Libor         
16.Soukup ZdeněkVild Jan         
17.Hájek Milan         
18.Haišman JaroslavBradna Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukup Zdeněk03Kubík Libor30
02Vild Jan21
Haišman Jaroslav03Hájek Milan21
Krejčí Antonín30Bradna Zdeněk11
Počet diváků: 5635



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST DDM Stříbro AVrchní
rozhodčí:
Hošťálek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nezvěstice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična zš Heřmanova HuťRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:39664:706TJ Sokol Nezvěstice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošťálek Josef
Adam Ondřej
 
 
Šilhánek Martin
Zoubele Slavomír ml.
 
 
11-88-8-82301
2.Kalavský Marcel
Sýkora František
 
 
Hodek Martin
Hach Václav
 
 
910-3-463211
3.Kalavský MarcelŠilhánek Martin-8-4-10  0312
4.Sýkora FrantišekZoubele Slavomír ml.10-966 3122
5.Hošťálek JosefHach Václav9-874 3132
6.Adam OndřejHodek Martin99-1010 3142
7.Sýkora FrantišekŠilhánek Martin-2-96-9 1343
8.Hošťálek JosefZoubele Slavomír ml.8-14-1010-92344
9.Adam OndřejHach Václav6-4-7-5 1345
10.Kalavský MarcelHodek Martin9-8-2993255
11.Hošťálek JosefŠilhánek Martin-75-8-5 1356
12.Adam OndřejZoubele Slavomír ml.10-66-5-82357
13.Kalavský MarcelHach Václav-47-9983267
14.Sýkora FrantišekHodek Martin555  3077
15.Adam OndřejŠilhánek Martin-67-7-9 1378
16.Kalavský MarcelZoubele Slavomír ml.-10-477-62379
17.Sýkora FrantišekHach Václav10-8-66-423710
18.Hošťálek JosefHodek Martin875  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalavský Marcel22Šilhánek Martin40
Sýkora František22Zoubele Slavomír ml.31
Hošťálek Josef12Hach Václav22
Adam Ondřej13Hodek Martin03
Počet diváků: 21963



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Město Zbiroh AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kralovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13454:294TJ Město Zbiroh A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
Šrámek Martin
Kolena Jakub
 
 
-85-76-102301
2.Kotva David
Jerling Jaroslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Kotva DavidŠrámek Martin6-798 3121
4.Kotva PavelCsukás Karol647  3031
5.Kovanda JiříKolena Jakub584  3041
6.Kotva PetrWO    3051
7.Kotva PavelŠrámek Martin-6-78543261
8.Kovanda JiříCsukás Karol374  3071
9.Kotva PetrKolena Jakub-7-68-4 1372
10.Kotva DavidWO    3082
11.Kovanda JiříŠrámek Martin89-46 3192
12.Kotva PetrCsukás Karol-7-8-9  0393
13.Jerling JaroslavKolena Jakub1082  30103
14.Kotva PavelWO    30  
15.Kotva PetrŠrámek Martin         
16.Jerling JaroslavCsukás Karol         
17.Kotva PavelKolena Jakub         
18.Kovanda Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kotva David10Šrámek Martin03
Kotva Pavel20Csukás Karol12
Kovanda Jiří30Kolena Jakub12
Kotva Petr02   
Jerling Jaroslav10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy