Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST DDM Stříbro AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kralovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Heřmanova HuťRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9398:243ST DDM Stříbro A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalavský Marcel
Hošťálek Josef
 
 
Šrámek Martin
Csukás Karol
 
 
7-6-8-11 1301
2.Adam Ondřej
Sýkora František
 
 

 
 
WO    3011
3.Hošťálek JosefŠrámek Martin-6397 3121
4.Sýkora FrantišekCsukás Karol7-638 3131
5.Kalavský MarcelKolena Jakub453  3041
6.Adam OndřejWO    3051
7.Sýkora FrantišekŠrámek Martin8-3-5963261
8.Kalavský MarcelCsukás Karol7910  3071
9.Adam OndřejKolena Jakub656  3081
10.Hošťálek JosefWO    3091
11.Kalavský MarcelŠrámek Martin-539-6832101
12.Adam OndřejCsukás Karol         
13.Hošťálek JosefKolena Jakub         
14.Sýkora František         
15.Adam OndřejŠrámek Martin         
16.Hošťálek JosefCsukás Karol         
17.Sýkora FrantišekKolena Jakub         
18.Kalavský Marcel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hošťálek Josef10Šrámek Martin03
Sýkora František20Csukás Karol02
Kalavský Marcel30Kolena Jakub02
Adam Ondřej10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1014:35296:502TJ Město Zbiroh A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Jerling Jaroslav
Kotva David
 
 
-0-0-0  0301
2.Krejčí Antonín
Soukup Zdeněk
 
 
Kotva Pavel
Kovanda Jiří
 
 
-5-97-2 1302
3.Soukup ZdeněkKovanda Jiří12-7-3-5 1303
4.Kotva Pavel-0-0-0  0304
5.Abramčuk JiříJerling Jaroslav-5-6-5  0305
6.Krejčí AntonínKotva David-12-10-4  0306
7.Kovanda Jiří-0-0-0  0307
8.Abramčuk JiříKotva Pavel-6-6-6  0308
9.Krejčí AntonínJerling Jaroslav956  3018
10.Soukup ZdeněkKotva David109-66 3128
11.Abramčuk JiříKovanda Jiří-6-5-1  0329
12.Krejčí AntonínKotva Pavel9-710-8123239
13.Soukup ZdeněkJerling Jaroslav66-6-463249
14.Kotva David-0-0-0  03410
15.Krejčí AntonínKovanda Jiří         
16.Soukup ZdeněkKotva Pavel         
17.Jerling Jaroslav         
18.Abramčuk JiříKotva David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukup Zdeněk21Kovanda Jiří30
03Kotva Pavel21
Abramčuk Jiří03Jerling Jaroslav12
Krejčí Antonín21Kotva David21
Počet diváků: 5635



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nezvěstice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nevid ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NezvěsticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13473:308TJ Sokol Nezvěstice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Václav
Hodek Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Šilhánek Martin
Zoubele Slavomír ml.
 
 
Čada Zdeněk
Matějka Martin
 
 
454  3020
3.Hach VáclavČada Zdeněk-711-7-9 1321
4.Zoubele Slavomír ml.Matějka Martin57-125 3131
5.Hodek MartinŠiška Petr127-3-883241
6.Šilhánek MartinWO    3051
7.Zoubele Slavomír ml.Čada Zdeněk-8288 3161
8.Hodek MartinMatějka Martin712-9-653271
9.Šilhánek MartinŠiška Petr89-96 3181
10.Hach VáclavWO    3091
11.Hodek MartinČada Zdeněk87-12-7-52392
12.Šilhánek MartinMatějka Martin317  30102
13.Hach VáclavŠiška Petr         
14.Zoubele Slavomír ml.         
15.Šilhánek MartinČada Zdeněk         
16.Hach VáclavMatějka Martin         
17.Zoubele Slavomír ml.Šiška Petr         
18.Hodek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hach Václav01Čada Zdeněk21
Zoubele Slavomír ml.20Matějka Martin03
Hodek Martin21Šiška Petr02
Šilhánek Martin20   
WO30WO03
bez př.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Hrádek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37635:666TJ Hrádek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Milan
Kozelka Martin
 
 
Hobl Pavel
Mudra Jan
 
 
14-898 3110
2.Kubík Libor
Vild Jan
 
 
Krákora Tomáš
Soukup Lukáš
 
 
71013  3020
3.Hájek MilanHobl Pavel-8-9-8  0321
4.Kubík LiborMudra Jan89-7-683231
5.Vild JanKrákora Tomáš9-9-4-3 1332
6.Kozelka MartinJaník Ladislav-8-7-8  0333
7.Kubík LiborHobl Pavel8-4-89-112334
8.Vild JanMudra Jan754  3044
9.Kozelka MartinKrákora Tomáš-98-6-7 1345
10.Hájek MilanJaník Ladislav7138  3055
11.Vild JanHobl Pavel-4-5-3  0356
12.Kozelka MartinMudra Jan-9-10-8  0357
13.Hájek MilanKrákora Tomáš-98-9-7 1358
14.Kubík LiborJaník Ladislav885  3068
15.Kozelka MartinHobl Pavel-58-9-5 1369
16.Hájek MilanMudra Jan-910-7873279
17.Kubík LiborKrákora Tomáš-8-87873289
18.Vild JanSoukup Lukáš3-7-95-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Milan22Hobl Pavel40
Kubík Libor31Mudra Jan13
Vild Jan13Krákora Tomáš31
Kozelka Martin04Janík Ladislav12
   Soukup Lukáš10
Počet diváků: 54489

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy