Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 27 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kralovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Sokol KraloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32353:458TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skyba Martin
Csukás Karol
 
 
Hofman Martin
Šmíd Josef
 
 
10-7-512-52301
2.Šrámek Martin
Skyba Antonín
 
 
Hofman Petr ml.
Ruckauf Michal
 
 
-99-8-5 1302
3.Šrámek MartinRuckauf Michal78-8-4-92303
4.Skyba MartinŠmíd Josef-911-35-92304
5.Csukás KarolHofman Petr ml.-6-7-6  0305
6.Skyba AntonínHofman Martin-4-66783215
7.Skyba MartinRuckauf Michal-9-9-6  0316
8.Csukás KarolŠmíd Josef-6-5-7  0317
9.Skyba AntonínHofman Petr ml.-3-9-10  0318
10.Šrámek MartinHofman Martin1066  3028
11.Csukás KarolRuckauf Michal-2-4-7  0329
12.Skyba AntonínŠmíd Josef-5-6-5  03210
13.Šrámek MartinHofman Petr ml.         
14.Skyba MartinHofman Martin         
15.Skyba AntonínRuckauf Michal         
16.Šrámek MartinŠmíd Josef         
17.Skyba MartinHofman Petr ml.         
18.Csukás KarolHofman Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šrámek Martin11Ruckauf Michal30
Skyba Martin02Šmíd Josef30
Csukás Karol03Hofman Petr ml.20
Skyba Antonín12Hofman Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 27 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Město Zbiroh AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36493:559TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
Dobrý Václav
Ungr Jan II.
 
 
-68-7973210
2.Jerling Jaroslav
Kotva David
 
 
Poch Pavel
Dvořák Jaroslav
 
 
-97-5853220
3.Jerling JaroslavDobrý Václav-6-8-5  0321
4.Kotva PavelDvořák Jaroslav-118-64-112322
5.Kovanda JiříUngr Jan II.-76-8-5 1323
6.Kotva DavidPoch Pavel5-8-5-11 1324
7.Kotva PavelDobrý Václav-6-5-8  0325
8.Kovanda JiříDvořák Jaroslav-67-68-92326
9.Kotva DavidUngr Jan II.7139  3036
10.Jerling JaroslavPoch Pavel8-1075 3146
11.Kovanda JiříDobrý Václav-6-7-7  0347
12.Kotva DavidDvořák Jaroslav-6-5-6  0348
13.Jerling JaroslavUngr Jan II.-9-8-8  0349
14.Kotva PavelPoch Pavel88-79 3159
15.Kotva DavidDobrý Václav-7-6-8  03510
16.Jerling JaroslavDvořák Jaroslav-6-5-4  03  
17.Kotva PavelUngr Jan II.         
18.Kovanda JiříPoch Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jerling Jaroslav12Dobrý Václav40
Kotva Pavel12Dvořák Jaroslav30
Kovanda Jiří03Ungr Jan II.21
Kotva David13Poch Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 27 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:22564:508TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Petr
Egermaier Jakub
 
 
Vild Jan
Kubík Libor
 
 
13911  3010
2.Fencl Václav
Klimeš Daniel
 
 
Hájek Milan
Bradna Zdeněk
 
 
636  3020
3.Egermaier JakubHájek Milan-7-7-10  0321
4.Havránek PetrKubík Libor689  3031
5.Klimeš DanielVild Jan-89-85-42332
6.Fencl VáclavBradna Zdeněk733  3042
7.Havránek PetrHájek Milan9-115-7-52343
8.Klimeš DanielKubík Libor7109  3053
9.Fencl VáclavVild Jan7-8710 3163
10.Egermaier JakubBradna Zdeněk282  3073
11.Klimeš DanielHájek Milan-7-5-9  0374
12.Fencl VáclavKubík Libor-18779 3184
13.Egermaier JakubVild Jan-6-5-11  0385
14.Havránek PetrBradna Zdeněk10129  3095
15.Fencl VáclavHájek Milan-10-10-7  0396
16.Egermaier JakubKubík Libor-929-41132106
17.Havránek PetrVild Jan-896  21  
18.Klimeš DanielBradna Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Egermaier Jakub22Hájek Milan40
Havránek Petr21Kubík Libor04
Klimeš Daniel12Vild Jan21
Fencl Václav31Bradna Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 27 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nezvěstice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:33511:544TJ Sokol Nezvěstice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořan Marek
März Ondřej
 
 
Hach Václav
Hodek Martin
 
 
-1-99-10 1301
2.Rauner Václav
März Tomáš
 
 
Šilhánek Martin
Zoubele Slavomír ml.
 
 
-7-7-6  0302
3.Rauner VáclavŠilhánek Martin-6-7-5  0303
4.März OndřejZoubele Slavomír ml.Ž-68-5-11 1304
5.März TomášHach Václav688  3014
6.Hořan MarekHodek Martin68-84 3124
7.März OndřejŠilhánek Martin-6-7-1  0325
8.März TomášZoubele Slavomír ml.-11763 3135
9.Hořan MarekHach Václav693  3045
10.Rauner VáclavHodek Martin-99-9-7 1346
11.März Tomᚊilhánek Martin-78-124-82347
12.Hořan MarekZoubele Slavomír ml.9-997 3157
13.Zábranský HynekHach Václav8-6-1-6 1358
14.März OndřejHodek Martin-9-89-10 1359
15.Hořan MarekŠilhánek Martin692  3069
16.Zábranský HynekZoubele Slavomír ml.-6-6-10  03610
17.März OndřejHach Václav9-7   11  
18.März TomášHodek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rauner Václav02Šilhánek Martin31
März Ondřej03Zoubele Slavomír ml.22
März Tomáš21Hach Václav12
Hořan Marek40Hodek Martin21
Zábranský Hynek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 27 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nevid AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD NevidRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9450:276SK Nevid A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čada Zdeněk
Matějka Martin
 
 
Krejčí Antonín
Alexa David
 
 
WO    3010
2.Nálevka Jaroslav
Šiška Petr
 
 
Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
6-7610 3120
3.Nálevka JaroslavKrejčí Antonín78-9-8-92321
4.Šiška PetrSoukup Zdeněk5-1369 3131
5.Matějka MartinHaišman Jaroslav81711  3041
6.Čada ZdeněkWO    3051
7.Šiška PetrKrejčí Antonín-7-8-7  0352
8.Matějka MartinSoukup Zdeněk746  3062
9.Čada ZdeněkHaišman Jaroslav349  3072
10.Nálevka JaroslavWO    3082
11.Matějka MartinKrejčí Antonín514-138 3192
12.Čada ZdeněkSoukup Zdeněk4102  30102
13.Nálevka JaroslavHaišman Jaroslav-67-5-6 13  
14.Šiška Petr         
15.Čada ZdeněkKrejčí Antonín         
16.Nálevka JaroslavSoukup Zdeněk         
17.Šiška PetrHaišman Jaroslav         
18.Matějka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nálevka Jaroslav01Krejčí Antonín21
Šiška Petr11Soukup Zdeněk03
Matějka Martin30Haišman Jaroslav02
Čada Zdeněk20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 27 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hrádek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u RokycanRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35654:660ST DDM Stříbro A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobl Pavel
Mudra Jan
 
 
Kalavský Marcel
Sýkora František
 
 
9-1286 3110
2.Soukup Lukáš
Janík Ladislav
 
 
Hošťálek Josef
Adam Ondřej
 
 
-11-6-8  0311
3.Mudra JanAdam Ondřej7811  3021
4.Soukup LukášKalavský Marcel699  3031
5.Janík LadislavSýkora František11-8-6-7 1332
6.Hobl PavelHošťálek Josef8-5-57-92333
7.Soukup LukášAdam Ondřej-109-11-6 1334
8.Janík LadislavKalavský Marcel-8-5-8  0335
9.Hobl PavelSýkora František92-3-543245
10.Mudra JanHošťálek Josef-879-5-72346
11.Janík LadislavAdam Ondřej9-11-9943256
12.Hobl PavelKalavský Marcel573  3066
13.Mudra JanSýkora František9126  3076
14.Soukup LukášHošťálek Josef-9-38-7 1377
15.Hobl PavelAdam Ondřej-88-2-8 1378
16.Mudra JanKalavský Marcel-84-7-15 1379
17.Soukup LukášSýkora František885  3089
18.Janík LadislavHošťálek Josef-696-7-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mudra Jan22Adam Ondřej22
Soukup Lukáš22Kalavský Marcel22
Janík Ladislav13Sýkora František13
Hobl Pavel22Hošťálek Josef40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy