Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Město Zbiroh AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:30503:520nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
Kahovec Ladislav
Hofman Martin
 
 
537  3010
2.Jerling Jaroslav
Kotva David
 
 
Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
-4-2-6  0311
3.Jerling JaroslavRuckauf Michal-6-7-4  0312
4.Kotva PavelHofman Petr ml.911-69 3122
5.Kovanda JiříHofman Martin9106  3032
6.Kotva DavidKahovec Ladislav454  3042
7.Kotva PavelRuckauf Michal-7-9-3  0343
8.Kovanda JiříHofman Petr ml.-5-69-8 1344
9.Kotva DavidHofman Martin-7-6-5  0345
10.Jerling JaroslavKahovec Ladislav697  3055
11.Kovanda JiříRuckauf Michal-8-4-4  0356
12.Kotva DavidHofman Petr ml.-76611 3166
13.Jerling JaroslavHofman Martin910-94 3176
14.Kotva PavelKahovec Ladislav428  3086
15.Kotva DavidRuckauf Michal-8-9-7  0387
16.Jerling JaroslavHofman Petr ml.-5-5-12  0388
17.Kotva PavelHofman Martin-6-3-11  0389
18.Kovanda JiříKahovec Ladislav228  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jerling Jaroslav22Ruckauf Michal40
Kotva Pavel22Hofman Petr ml.22
Kovanda Jiří22Hofman Martin22
Kotva David22Kahovec Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kralovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KraloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40676:711TJ Sokol Těně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habl Jakub
Skyba Martin
 
 
Poch Pavel
Dvořák Jaroslav
 
 
-742-9-72301
2.Šrámek Martin
Skyba Antonín
 
 
Dobrý Václav
Ungr Jan II.
 
 
-109-7-4 1302
3.Šrámek MartinDobrý Václav-6-6-4  0303
4.Skyba MartinDvořák Jaroslav-7558 3113
5.Skyba AntonínUngr Jan II.-5-4-8  0314
6.Habl JakubPoch Pavel-78126 3124
7.Skyba MartinDobrý Václav-8-36-12 1325
8.Skyba AntonínDvořák Jaroslav-8-1010-4 1326
9.Habl JakubUngr Jan II.-1072-463236
10.Šrámek MartinPoch Pavel-89107 3146
11.Skyba AntonínDobrý Václav912-78 3156
12.Habl JakubDvořák Jaroslav-9-458-72357
13.Šrámek MartinUngr Jan II.-810-98103267
14.Skyba MartinPoch Pavel-87-78143277
15.Habl JakubDobrý Václav679  3087
16.Šrámek MartinDvořák Jaroslav-8-109-6 1388
17.Skyba MartinUngr Jan II.9-10-48-92389
18.Skyba AntonínPoch Pavel-8-6-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šrámek Martin22Dobrý Václav22
Skyba Martin22Dvořák Jaroslav31
Skyba Antonín13Ungr Jan II.22
Habl Jakub31Poch Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:31609:573nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořan Marek
März Ondřej
 
 
Hájek Milan
Bradna Zdeněk
 
 
9-6-6-4 1301
2.Rauner Václav
März Tomáš
 
 
Kubík Libor
Vild Jan
 
 
468  3011
3.Zábranský HynekHájek Milan-5-27-11 1312
4.März OndřejKubík Libor11411  3022
5.März TomášVild Jan458  3032
6.Hořan MarekBradna Zdeněk45-99 3142
7.März OndřejHájek Milan-6-8-13  0343
8.März TomášKubík Libor845  3053
9.Hořan MarekVild Jan6-34-643263
10.Zábranský HynekBradna Zdeněk-8-64-8 1364
11.März TomášHájek Milan6-119-6-22365
12.Hořan MarekKubík Libor4-684 3175
13.Rauner VáclavVild Jan5811  3085
14.März OndřejBradna Zdeněk3-211-9-92386
15.Hořan MarekHájek Milan-6-2-7  0387
16.Rauner VáclavKubík Libor-9-9-7  0388
17.März OndřejVild Jan6-7-69-62389
18.März TomášBradna Zdeněk514  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zábranský Hynek02Hájek Milan40
März Ondřej13Kubík Libor13
März Tomáš31Vild Jan13
Hořan Marek31Bradna Zdeněk22
Rauner Václav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nezvěstice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12421:326TJ Sokol Plzeň V. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Petr
Egermaier Jakub
 
 
Šilhánek Martin
Zoubele Slavomír ml.
 
 
99-35 3110
2.Fencl Václav
Klimeš Daniel
 
 
Hach Václav
Hodek Martin
 
 
564  3020
3.Egermaier JakubŠilhánek Martin471  3030
4.Havránek PetrZoubele Slavomír ml.9111  3040
5.Klimeš DanielHach Václav7-672 3150
6.Fencl VáclavHodek Martin87-34 3160
7.Havránek PetrŠilhánek Martin-4-10-5  0361
8.Klimeš DanielZoubele Slavomír ml.1087  3071
9.Fencl VáclavHach Václav45-94 3181
10.Egermaier JakubHodek Martin10-658 3191
11.Klimeš DanielŠilhánek Martin10-8-7-6 1392
12.Fencl VáclavZoubele Slavomír ml.48-84 31102
13.Egermaier JakubHach Václav7    10  
14.Havránek PetrHodek Martin         
15.Fencl VáclavŠilhánek Martin         
16.Egermaier JakubZoubele Slavomír ml.         
17.Havránek PetrHach Václav         
18.Klimeš DanielHodek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Egermaier Jakub20Šilhánek Martin21
Havránek Petr11Zoubele Slavomír ml.03
Klimeš Daniel21Hach Václav02
Fencl Václav30Hodek Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hrádek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u RokycanRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7387:215TJ Hrádek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobl Pavel
Mudra Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Janík Ladislav
Soukup Lukáš
 
 
Haišman Jaroslav
Soukup Zdeněk
 
 
1086  3020
3.Hobl PavelKrejčí Antonín-879-243230
4.Mudra JanSoukup Zdeněk-27-6-10 1331
5.Janík LadislavHaišman Jaroslav646  3041
6.Soukup LukášWO    3051
7.Mudra JanKrejčí Antonín9-855 3161
8.Janík LadislavSoukup Zdeněk858  3071
9.Soukup LukášHaišman Jaroslav46-99 3181
10.Hobl PavelWO    3091
11.Janík LadislavKrejčí Antonín452  30101
12.Soukup LukášSoukup Zdeněk         
13.Hobl PavelHaišman Jaroslav         
14.Mudra Jan         
15.Soukup LukášKrejčí Antonín         
16.Hobl PavelSoukup Zdeněk         
17.Mudra JanHaišman Jaroslav         
18.Janík Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hobl Pavel10Krejčí Antonín03
Mudra Jan11Soukup Zdeněk11
Janík Ladislav30Haišman Jaroslav02
Soukup Lukáš10   
WO30WO03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nevid AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD NevidRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:27575:560SK Nevid A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čada Zdeněk
Matějka Martin
 
 
Kalavský Marcel
Sýkora František
 
 
-11-105-5 1301
2.Nálevka Jaroslav
Šiška Petr
 
 
Hošťálek Josef
Adam Ondřej
 
 
579  3011
3.Nálevka JaroslavHošťálek Josef-10-7-6  0312
4.Šiška PetrKalavský Marcel5-3-37103222
5.Matějka MartinSýkora František-10-369-62323
6.Čada ZdeněkAdam Ondřej786  3033
7.Šiška PetrHošťálek Josef7-85-1083243
8.Matějka MartinKalavský Marcel-8579 3153
9.Čada ZdeněkSýkora František95-6-973263
10.Nálevka JaroslavAdam Ondřej9-6-3-6 1364
11.Matějka MartinHošťálek Josef9-679 3174
12.Čada ZdeněkKalavský Marcel584  3084
13.Nálevka JaroslavSýkora František9-4-7-7 1385
14.Šiška PetrAdam Ondřej6-77-6103295
15.Čada ZdeněkHošťálek Josef4-99-61532105
16.Nálevka JaroslavKalavský Marcel-12-5-7  03  
17.Šiška PetrSýkora František         
18.Matějka MartinAdam Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nálevka Jaroslav03Hošťálek Josef13
Šiška Petr30Kalavský Marcel03
Matějka Martin21Sýkora František21
Čada Zdeněk40Adam Ondřej12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy