Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
Smutná Daniela
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kralovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35657:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Petr
Fencl Václav
 
 
Habl Jakub
Skyba Martin
 
 
5-114-1093210
2.Hoang Tony
Tran Duc Martin Lam
 
 
Skyba Antonín
Šrámek Martin
 
 
6-478 3120
3.Hoang TonyHabl Jakub-11-6-12  0321
4.Fencl VáclavSkyba Martin89-6-7-92322
5.Havránek PetrŠrámek Martin4-48-6-72323
6.Tran Duc Martin LamSkyba Antonín887  3033
7.Fencl VáclavHabl Jakub-9-8-7  0334
8.Havránek PetrSkyba Martin9-4-4-8 1335
9.Tran Duc Martin LamŠrámek Martin-589-9-112336
10.Hoang TonySkyba Antonín87-77 3146
11.Havránek PetrHabl Jakub-5-913-9 1347
12.Tran Duc Martin LamSkyba Martin21010  3057
13.Hoang TonyŠrámek Martin988  3067
14.Fencl VáclavSkyba Antonín84-11-943277
15.Tran Duc Martin LamHabl Jakub-4-10-9  0378
16.Hoang TonySkyba Martin36-58 3188
17.Fencl VáclavŠrámek Martin-8-6-7  0389
18.Havránek PetrSkyba Antonín9-8109 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hoang Tony31Habl Jakub40
Fencl Václav13Skyba Martin22
Havránek Petr13Šrámek Martin31
Tran Duc Martin Lam22Skyba Antonín04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:24547:492TJ Slavoj Stod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořan Marek
März Tomáš
 
 
Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
-9-136-5 1301
2.Zábranský Hynek
März Ondřej
 
 
Kotva David
Jerling Jaroslav
 
 
-10-6-10  0302
3.Hořan MarekKovanda Jiří857  3012
4.März TomášKotva Pavel-9656 3122
5.Zábranský HynekJerling Jaroslav78-108 3132
6.März OndřejKotva David119-9-10-92333
7.März TomášKovanda Jiří489  3043
8.Zábranský HynekKotva Pavel666  3053
9.März OndřejJerling Jaroslav-897-673263
10.Hořan MarekKotva David268  3073
11.Zábranský HynekKovanda Jiří-5-4-10  0374
12.März OndřejKotva Pavel-3-7-8  0375
13.Hořan MarekJerling Jaroslav577  3085
14.März TomášKotva David637  3095
15.März OndřejKovanda Jiří-3-6-6  0396
16.Hořan MarekKotva Pavel-8-869532106
17.März TomášJerling Jaroslav281  30  
18.Zábranský HynekKotva David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hořan Marek40Kovanda Jiří22
März Tomáš30Kotva Pavel13
Zábranský Hynek21Jerling Jaroslav03
März Ondřej13Kotva David12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skomelno 93Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:8401:314TJ Sokol Skomelno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruckauf Michal
Hofman Petr ml.
 
 
Krejčí Antonín
Alexa David
 
 
326  3010
2.Šmíd Josef
Hofman Martin
 
 
Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
101010  3020
3.Hofman Petr ml.Krejčí Antonín-6-6-11  0321
4.Šmíd JosefSoukup Zdeněk-3678 3131
5.Hofman MartinHaišman Jaroslav9106  3041
6.Ruckauf MichalAlexa David275  3051
7.Šmíd JosefKrejčí Antonín67-65 3161
8.Hofman MartinSoukup Zdeněk879  3071
9.Ruckauf MichalHaišman Jaroslav61111  3081
10.Hofman Petr ml.Alexa David593  3091
11.Hofman MartinKrejčí Antonín-139-5-2 1392
12.Ruckauf MichalSoukup Zdeněk968  30102
13.Hofman Petr ml.Haišman Jaroslav         
14.Šmíd JosefAlexa David         
15.Ruckauf MichalKrejčí Antonín         
16.Hofman Petr ml.Soukup Zdeněk         
17.Šmíd JosefHaišman Jaroslav         
18.Hofman MartinAlexa David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Petr ml.11Krejčí Antonín21
Šmíd Josef20Soukup Zdeněk03
Hofman Martin21Haišman Jaroslav02
Ruckauf Michal30Alexa David02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TěněRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:35458:536ST DDM Stříbro A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poch Pavel
Lysák Stanislav
 
 
Kalavský Marcel
Hošťálek Josef
 
 
3-8-10-7 1301
2.Ungr Jan II.
Dobrý Václav
 
 
Sýkora František
Adam Ondřej
 
 
118-5-673211
3.Lysák StanislavAdam Ondřej-6-7-9  0312
4.Ungr Jan II.Kalavský Marcel-99-8-6 1313
5.Poch PavelSýkora František-10-5-4  0314
6.Dobrý VáclavHošťálek Josef99-9-11103224
7.Ungr Jan II.Adam Ondřej-610-8-7 1325
8.Poch PavelKalavský Marcel-7-699-72326
9.Dobrý VáclavSýkora František88-104 3136
10.Lysák StanislavHošťálek Josef710-7-8-82337
11.Poch PavelAdam Ondřej-9-9-8  0338
12.Dobrý VáclavKalavský Marcel-4-5-6  0339
13.Lysák StanislavSýkora František-914-7-10 13310
14.Ungr Jan II.Hošťálek Josef         
15.Dobrý VáclavAdam Ondřej         
16.Lysák StanislavKalavský Marcel         
17.Ungr Jan II.Sýkora František         
18.Poch PavelHošťálek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lysák Stanislav03Adam Ondřej30
Ungr Jan II.02Kalavský Marcel30
Poch Pavel03Sýkora František21
Dobrý Václav21Hošťálek Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hrádek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nevid ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u RokycanRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18514:443TJ Hrádek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobl Pavel
Mudra Jan
 
 
Čada Zdeněk
Matějka Martin
 
 
6-696 3110
2.Krákora Tomáš
Soukup Lukáš
 
 
Šiška Petr
Nálevka Jaroslav
 
 
9-65-653220
3.Hobl PavelČada Zdeněk-1074-8-42321
4.Soukup LukášMatějka Martin-10-89683231
5.Janík LadislavŠiška Petr5-666 3141
6.Mudra JanNálevka Jaroslav5147  3051
7.Soukup LukášČada Zdeněk-711-9-7 1352
8.Janík LadislavMatějka Martin10-10-7-7 1353
9.Mudra JanŠiška Petr1087  3063
10.Krákora TomášNálevka Jaroslav88-8-493273
11.Janík LadislavČada Zdeněk657  3083
12.Mudra JanMatějka Martin68-710 3193
13.Krákora Tomᚊiška Petr516  30103
14.Soukup LukášNálevka Jaroslav-8    01  
15.Mudra JanČada Zdeněk         
16.Krákora TomášMatějka Martin         
17.Soukup Lukᚊiška Petr         
18.Janík LadislavNálevka Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hobl Pavel01Čada Zdeněk21
Soukup Lukáš11Matějka Martin12
Janík Ladislav21Šiška Petr03
Mudra Jan30Nálevka Jaroslav02
Krákora Tomáš20   
Počet diváků: 7022

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy