Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kralovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Sokol KlabavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:35543:590TJ Sokol Klabava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habl Jakub
Skyba Martin
 
 
Kubík Libor
Vild Jan
 
 
-6-8-10  0301
2.Skyba Antonín
Šrámek Martin
 
 
Hájek Milan
Šauer David
 
 
-5-13-9  0302
3.Habl JakubKubík Libor-911910 3112
4.Šrámek MartinŠauer David-9-144-1 1313
5.Skyba AntonínHájek Milan-6-8-6  0314
6.Skyba MartinVild Jan64-8-10-102315
7.Šrámek MartinKubík Libor-89108 3125
8.Skyba AntonínŠauer David-78109 3135
9.Skyba MartinHájek Milan-85-7-9 1336
10.Habl JakubVild Jan-38-8593246
11.Skyba AntonínKubík Libor-8810-8-92347
12.Skyba MartinŠauer David8-107-14-62348
13.Habl JakubHájek Milan97-13-8-62349
14.Šrámek MartinVild Jan9-5-8-7 13410
15.Skyba MartinKubík Libor-98-7-7 13  
16.Habl JakubŠauer David         
17.Šrámek MartinHájek Milan         
18.Skyba AntonínVild Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Habl Jakub21Kubík Libor12
Šrámek Martin12Šauer David21
Skyba Antonín12Hájek Milan30
Skyba Martin03Vild Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Město Zbiroh AVrchní
rozhodčí:
Kovanda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nezvěstice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Telocvicna ZS ZbirohRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:34545:503TJ Sokol Nezvěstice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jerling Jaroslav
Kotva David
 
 

 
 
WO    3010
2.Kovanda Jiří
Kotva Pavel
 
 
Hach Václav
Hodek Martin
 
 
-99-99-92311
3.Jerling JaroslavŠilhánek Martin-5-6-8  0312
4.Kotva PavelHach Václav14-9-7993222
5.Kovanda JiříHodek Martin8-67-783232
6.Kotva DavidWO    3042
7.Kotva PavelŠilhánek Martin-79-8-7 1343
8.Kovanda JiříHach Václav-67-5-8 1344
9.Kotva DavidHodek Martin-768-8-92345
10.Jerling JaroslavWO    3055
11.Kovanda JiříŠilhánek Martin-8-1077-42356
12.Kotva DavidHach Václav-9-9-1  0357
13.Jerling JaroslavHodek Martin-6-6-7  0358
14.Kotva PavelWO    3068
15.Kotva DavidŠilhánek Martin11-8-8-6 1369
16.Jerling JaroslavHach Václav-6-7-6  03610
17.Kotva PavelHodek Martin         
18.Kovanda Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jerling Jaroslav03Šilhánek Martin40
Kotva Pavel11Hach Václav31
Kovanda Jiří12Hodek Martin21
Kotva David03   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nevid AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna SK NevidRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34645:651nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čada Zdeněk
Matějka Martin
 
 
Hofman Petr ml.
Ruckauf Michal
 
 
-3-5-8  0301
2.Nálevka Jaroslav
Šiška Petr
 
 
Šmíd Josef
Hofman Martin
 
 
75-96 3111
3.Nálevka JaroslavŠmíd Josef-8-857-32312
4.Šiška PetrRuckauf Michal-109-8-7 1313
5.Matějka MartinHofman Martin1018  3023
6.Čada ZdeněkVimpel Jan826  3033
7.Šiška PetrŠmíd Josef-9-8-5  0334
8.Matějka MartinRuckauf Michal-7710-5-92335
9.Čada ZdeněkHofman Martin13-978 3145
10.Nálevka JaroslavVimpel Jan109-8-6-82346
11.Matějka MartinŠmíd Josef-10-108-10 1347
12.Čada ZdeněkRuckauf Michal-4784 3157
13.Nálevka JaroslavHofman Martin-6-13-2  0358
14.Šiška PetrVimpel Jan810-48 3168
15.Čada ZdeněkŠmíd Josef10710  3078
16.Nálevka JaroslavRuckauf Michal-12-3-6  0379
17.Šiška PetrHofman Martin-106109 3189
18.Matějka MartinVimpel Jan-68-10853299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nálevka Jaroslav04Šmíd Josef31
Šiška Petr22Ruckauf Michal31
Matějka Martin22Hofman Martin13
Čada Zdeněk40Vimpel Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hrádek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u RokycanRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34707:676TJ Hrádek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mudra Jan
Hobl Pavel
 
 
Poch Pavel
Lysák Stanislav
 
 
-88-77-102301
2.Krákora Tomáš
Soukup Lukáš
 
 
Dobrý Václav
Ungr Jan II.
 
 
-688-1393211
3.Soukup LukášDobrý Václav-78-8-7 1312
4.Mudra JanPoch Pavel9129  3022
5.Janík LadislavUngr Jan II.4-910-553232
6.Hobl PavelLysák Stanislav67-210 3142
7.Mudra JanDobrý Václav-101168 3152
8.Janík LadislavPoch Pavel7-5106 3162
9.Hobl PavelUngr Jan II.-11655 3172
10.Soukup LukášLysák Stanislav849  3082
11.Janík LadislavDobrý Václav-7-8-7  0383
12.Hobl PavelPoch Pavel2-6-8-7 1384
13.Soukup LukášUngr Jan II.9-105-8-82385
14.Krákora TomášLysák Stanislav-10-8-9  0386
15.Hobl PavelDobrý Václav-109-61273296
16.Soukup LukášPoch Pavel8-610-9-92397
17.Krákora TomášUngr Jan II.-86-7-7 1398
18.Janík LadislavLysák Stanislav774  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Lukáš13Dobrý Václav22
Mudra Jan20Poch Pavel22
Janík Ladislav31Ungr Jan II.22
Hobl Pavel31Lysák Stanislav13
Krákora Tomáš02   
Počet diváků: 7022



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1.tř.sk.B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:34536:589TJ Slavoj Stod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tran Duc Martin Lam
Hoang Tony
 
 
März Ondřej
Zábranský Hynek
 
 
-94-83-62301
2.Egermaier Jakub
Le Thanh Tung
 
 
Hořan Marek
März Tomáš
 
 
-7-69-10 1302
3.Le Thanh TungMärz Tomáš-611-1-3 1303
4.Egermaier JakubHořan Marek-1-79-9 1304
5.Hoang TonyZábranský Hynek988  3014
6.Tran Duc Martin LamMärz Ondřej5136  3024
7.Egermaier JakubMärz Tomáš-1-6-1  0325
8.Hoang TonyHořan Marek713-73 3135
9.Tran Duc Martin LamZábranský Hynek5-1054 3145
10.Le Thanh TungMärz Ondřej-6-7-4  0346
11.Hoang TonyMärz Tomáš-9-65-9 1347
12.Tran Duc Martin LamHořan Marek-121199 3157
13.Le Thanh TungZábranský Hynek10-4-7-11 1358
14.Egermaier JakubMärz Ondřej-7657 3168
15.Tran Duc Martin LamMärz Tomáš-79-3-6 1369
16.Le Thanh TungHořan Marek15-8-8-8 13610
17.Egermaier JakubZábranský Hynek2    10  
18.Hoang TonyMärz Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Le Thanh Tung04März Tomáš40
Egermaier Jakub12Hořan Marek22
Hoang Tony21Zábranský Hynek12
Tran Duc Martin Lam31März Ondřej12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy