Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice BVrchní
rozhodčí:
Látka Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Benešova 281, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27575:541TJ Sokol Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromádko Pavel
Kočka Pavel
 
 
Šmíd Martin
Svoboda Lukáš
 
 
846  3010
2.Janovec Jiří st.
Úškrt Antonín
 
 
Dobiáš Jan
Jung Milan
 
 
-5-69-4 1311
3.Kočka PavelJung Milan9-7-4823221
4.Janovec Jiří st.Dobiáš Jan4-4-4633231
5.Úškrt AntonínŠmíd Martin-4-216-3 1332
6.Hromádko PavelSvoboda Lukáš679  3042
7.Janovec Jiří st.Jung Milan82-6-9-92343
8.Úškrt AntonínDobiáš Jan-9-67-3 1344
9.Hromádko PavelŠmíd Martin64-6-8103254
10.Kočka PavelSvoboda Lukáš563  3064
11.Úškrt AntonínJung Milan-8-7-4  0365
12.Hromádko PavelDobiáš Jan456  3075
13.Kočka PavelŠmíd Martin-468-5-52376
14.Janovec Jiří st.Svoboda Lukáš710-6-1363286
15.Hromádko PavelJung Milan396  3096
16.Kočka PavelDobiáš Jan77-88 31106
17.Janovec Jiří st.Šmíd Martin         
18.Úškrt AntonínSvoboda Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočka Pavel31Jung Milan22
Janovec Jiří st.21Dobiáš Jan13
Úškrt Antonín03Šmíd Martin21
Hromádko Pavel40Svoboda Lukáš03
Počet diváků: 46374
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Blížejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 390Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30175:348TJ Sokol Blížejov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gardaš Josef
Baksa Karel
 
 
Nový Radek
Strakoš Miroslav
 
 
-5-4-4  0301
2.Šobr Kristián
Fuchs Martin
 
 
Ševčík Jiří
Strakoš Milan
 
 
-5-9-4  0302
3.Gardaš JosefStrakoš Miroslav-4-4-8  0303
4.Baksa KarelNový Radek-4-4-6  0304
5.Šobr KristiánStrakoš Milan-4-5-6  0305
6.Fuchs MartinŠevčík Jiří-3-2-9  0306
7.Baksa KarelStrakoš Miroslav810-6-6-62307
8.Šobr KristiánNový Radek-4-5-3  0308
9.Fuchs MartinStrakoš Milan-4-7-5  0309
10.Gardaš JosefŠevčík Jiří-3-4-9  03010
11.Šobr KristiánStrakoš Miroslav-2-5-8  03  
12.Fuchs MartinNový Radek         
13.Gardaš JosefStrakoš Milan         
14.Baksa KarelŠevčík Jiří         
15.Fuchs MartinStrakoš Miroslav         
16.Gardaš JosefNový Radek         
17.Baksa KarelStrakoš Milan         
18.Šobr KristiánŠevčík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gardaš Josef02Strakoš Miroslav20
Baksa Karel02Nový Radek20
Šobr Kristián02Strakoš Milan20
Fuchs Martin02Ševčík Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15439:309TJ Dobřany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brant František
Vohradský Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Hrubý Petr
Reitšpies Luděk
 
 
Plassová Jana
Hlavatý Petr
 
 
6-886 3120
3.Brant FrantišekWO    3030
4.Vohradský JiříJankulík Martin-81069 3140
5.Hrubý PetrPlassová Jana-9-106953250
6.Reitšpies LuděkHlavatý Petr-6-3-6  0351
7.Vohradský JiříWO    3061
8.Hrubý PetrJankulík Martin79-49 3171
9.Reitšpies LuděkPlassová Jana-4-8-6  0372
10.Brant FrantišekHlavatý Petr4910  3082
11.Hrubý PetrWO    3092
12.Reitšpies LuděkJankulík Martin-3-47-7 1393
13.Brant FrantišekPlassová Jana1010-83 31103
14.Vohradský JiříHlavatý Petr         
15.Reitšpies Luděk         
16.Brant FrantišekJankulík Martin         
17.Vohradský JiříPlassová Jana         
18.Hrubý PetrHlavatý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Brant František20Jankulík Martin12
Vohradský Jiří10Plassová Jana12
Hrubý Petr20Hlavatý Petr11
Reitšpies Luděk03   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Staňkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StankovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7396:334TJ Sokol Staňkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Pavel
Hes Vladimír
 
 
Tochor Jiří
Jandečka Jindřich
 
 
894  3010
2.Oliva Petr
Mandík Karel st.
 
 
Kociánová Dana
Hlavatá Jana
 
 
-108-10683220
3.Hes VladimírTochor Jiří98-68 3130
4.Oliva PetrJandečka Jindřich789  3040
5.Mandík Karel st.Kociánová Dana91012  3050
6.Bauer PavelHlavatá Jana-68-98103260
7.Oliva PetrTochor Jiří9118  3070
8.Mandík Karel st.Jandečka Jindřich10610  3080
9.Bauer PavelKociánová Dana-68-69133290
10.Hes VladimírHlavatá Jana697  30100
11.Mandík Karel st.Tochor Jiří         
12.Bauer PavelJandečka Jindřich         
13.Hes VladimírKociánová Dana         
14.Oliva PetrHlavatá Jana         
15.Bauer PavelTochor Jiří         
16.Hes VladimírJandečka Jindřich         
17.Oliva PetrKociánová Dana         
18.Mandík Karel st.Hlavatá Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hes Vladimír20Tochor Jiří02
Oliva Petr20Jandečka Jindřich02
Mandík Karel st.20Kociánová Dana02
Bauer Pavel20Hlavatá Jana02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:30352:440TJ Dynamo Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítek Petr
Milfort Jiří st.
 
 
Němec Josef
Herzer Jan
 
 
989  3010
2.Oroš Karel
Mirvald Jan
 
 
Písařík Zdeněk
Mráz Václav
 
 
-6-7-3  0311
3.Milfort Jiří st.Němec Josef-38-4-5 1312
4.Mirvald JanMráz Václav-9-8-9  0313
5.Oroš KarelPísařík Zdeněk-38-4-5 1314
6.Vítek PetrHerzer Jan957  3024
7.Mirvald JanNěmec Josef-6-5-7  0325
8.Oroš KarelMráz Václav-5-6-9  0326
9.Vítek PetrPísařík Zdeněk367  3036
10.Milfort Jiří st.Herzer Jan-35-89-102337
11.Oroš KarelNěmec Josef-6-7-8  0338
12.Vítek PetrMráz Václav-9-8-9  0339
13.Milfort Jiří st.Písařík Zdeněk-39-26-1023310
14.Mirvald JanHerzer Jan         
15.Vítek PetrNěmec Josef         
16.Milfort Jiří st.Mráz Václav         
17.Mirvald JanPísařík Zdeněk         
18.Oroš KarelHerzer Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Milfort Jiří st.03Němec Josef30
Mirvald Jan02Mráz Václav30
Oroš Karel03Písařík Zdeněk21
Vítek Petr21Herzer Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy CVrchní
rozhodčí:
Kopřiva Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Poběžovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12444:287KST Klatovy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kesman Karel
Belfín Karel ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Nedoma Lukáš
Koval Jan
 
 
Syrový Václav
Stróž Vladimír
 
 
-85810 3120
3.Nedoma LukášGlatz Karel873  3030
4.Kesman KarelStróž Vladimír-4-4-11  0331
5.Koval LukášSyrový Václav7-9-12-9 1332
6.Belfín Karel ml.WO    3042
7.Kesman KarelGlatz Karel554  3052
8.Koval LukášStróž Vladimír36-9-373262
9.Belfín Karel ml.Syrový Václav5-99-653272
10.Nedoma LukášWO    3082
11.Koval LukášGlatz Karel13-744 3192
12.Belfín Karel ml.Stróž Vladimír71510  30102
13.Nedoma LukášSyrový Václav         
14.Kesman Karel         
15.Belfín Karel ml.Glatz Karel         
16.Nedoma LukášStróž Vladimír         
17.Kesman KarelSyrový Václav         
18.Koval Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nedoma Lukáš10Glatz Karel03
Kesman Karel11Stróž Vladimír12
Koval Lukáš21Syrový Václav11
Belfín Karel ml.20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spálené Poříčí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Sp.PoříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34434:530TJ Sokol Horažďovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stach Petr
Balek Jan
 
 
Šimanovský Marek
Šimanovský Robert
 
 
-8-88-3 1301
2.Stach Jiří
Sládek Jaroslav
 
 
Mandák Pavel
Mandák Lukáš
 
 
-10-8-8  0302
3.Stach JiříMandák Pavel-59-29-62303
4.Balek JanŠimanovský Marek11-11-38-22304
5.Sládek JaroslavMandák Lukáš5-99-4-102305
6.Stach PetrŠimanovský Robert-9-6812123215
7.Balek JanMandák Pavel-4-8-8  0316
8.Sládek JaroslavŠimanovský Marek-7-7-12  0317
9.Stach PetrMandák Lukáš2-578 3127
10.Stach JiříŠimanovský Robert-91197 3137
11.Sládek JaroslavMandák Pavel-5-7-6  0338
12.Stach PetrŠimanovský Marek-6-46-8 1339
13.Stach JiříMandák Lukáš8-7-8-3 13310
14.Balek JanŠimanovský Robert         
15.Stach PetrMandák Pavel         
16.Stach JiříŠimanovský Marek         
17.Balek JanMandák Lukáš         
18.Sládek JaroslavŠimanovský Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stach Jiří12Mandák Pavel30
Balek Jan02Šimanovský Marek30
Sládek Jaroslav03Mandák Lukáš21
Stach Petr21Šimanovský Robert02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy