Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spálené Poříčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28586:526TJ Dobřany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brant František
Vohradský Jiří
 
 
Balek Jan
Stach Petr
 
 
-1284-693210
2.Helus Jaroslav
Urbanec Matěj
 
 
Sládek Jaroslav
Stach Jiří
 
 
4-667 3120
3.Brant FrantišekBalek Jan637  3030
4.Helus JaroslavSládek Jaroslav969  3040
5.Vohradský JiříStach Petr-61055 3150
6.Urbanec MatějStach Jiří-5-68-8 1351
7.Helus JaroslavBalek Jan-11-9-5  0352
8.Vohradský JiříSládek Jaroslav572  3062
9.Urbanec MatějStach Petr-4-5-5  0363
10.Brant FrantišekStach Jiří4-9-4-5 1364
11.Vohradský JiříBalek Jan922  3074
12.Urbanec MatějSládek Jaroslav-6-6-8  0375
13.Brant FrantišekStach Petr-9-1099-82376
14.Helus JaroslavStach Jiří6-9-9783286
15.Urbanec MatějBalek Jan-59-5-8 1387
16.Brant FrantišekSládek Jaroslav273  3097
17.Helus JaroslavStach Petr6-1152 31107
18.Vohradský JiříStach Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brant František22Balek Jan22
Helus Jaroslav31Sládek Jaroslav13
Vohradský Jiří30Stach Petr22
Urbanec Matěj04Stach Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Staňkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Sokol StaňkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:34361:461TJ Sokol Horažďovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Pavel
Valečka Josef
 
 
Šimanovský Marek
Šimanovský Robert
 
 
-89-7-8 1301
2.Oliva Petr
Hes Vladimír
 
 
Mandák Pavel
Mandák Lukáš
 
 
-9-10-8  0302
3.Bauer PavelMandák Pavel-7-8-9  0303
4.Valečka JosefŠimanovský Marek-78-6-7 1304
5.Oliva PetrMandák Lukáš-48-4-6 1305
6.Hes VladimírŠimanovský Robert-99-8-9 1306
7.Valečka JosefMandák Pavel-3-9-3  0307
8.Oliva PetrŠimanovský Marek-11-3-7  0308
9.Hes VladimírMandák Lukáš-109-8563218
10.Bauer PavelŠimanovský Robert-89-7843228
11.Oliva PetrMandák Pavel-4-5-5  0329
12.Hes VladimírŠimanovský Marek-98-9-5 13210
13.Bauer PavelMandák Lukáš         
14.Valečka JosefŠimanovský Robert         
15.Hes VladimírMandák Pavel         
16.Bauer PavelŠimanovský Marek         
17.Valečka JosefMandák Lukáš         
18.Oliva PetrŠimanovský Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bauer Pavel11Mandák Pavel30
Valečka Josef02Šimanovský Marek30
Oliva Petr03Mandák Lukáš11
Hes Vladimír12Šimanovský Robert11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:5398:273KOC Sušice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milfort Jiří st.
Vítek Petr
 
 
Šobr Karel
Šobr Kristián
 
 
655  3010
2.Sommer Václav
Leipelt Lukáš
 
 
Vacíková Pavlína
Fuchs Martin
 
 
-9910-11-62311
3.Milfort Jiří st.Šobr Karel786  3021
4.Sommer VáclavŠobr Kristián885  3031
5.Vítek PetrFuchs Martin497  3041
6.Leipelt LukášVacíková Pavlína558  3051
7.Sommer VáclavŠobr Karel-8746 3161
8.Vítek PetrŠobr Kristián986  3071
9.Leipelt LukášFuchs Martin854  3081
10.Milfort Jiří st.Vacíková Pavlína810-107 3191
11.Vítek PetrŠobr Karel882  30101
12.Leipelt Lukᚊobr Kristián         
13.Milfort Jiří st.Fuchs Martin         
14.Sommer VáclavVacíková Pavlína         
15.Leipelt Lukᚊobr Karel         
16.Milfort Jiří st.Šobr Kristián         
17.Sommer VáclavFuchs Martin         
18.Vítek PetrVacíková Pavlína         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Milfort Jiří st.20Šobr Karel03
Sommer Václav20Šobr Kristián02
Vítek Petr30Fuchs Martin02
Leipelt Lukáš20Vacíková Pavlína02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1339:130KST Klatovy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kesman Karel
Belfín Karel ml.
 
 
Novák Petr
Strnad Miloslav
 
 
689  3010
2.Nedoma Lukáš
Koval Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Koval LukášStrnad Miloslav-9478 3130
4.Kesman KarelNovák Petr438  3040
5.Nedoma LukášBaštář Radek655  3050
6.Belfín Karel ml.WO    3060
7.Kesman KarelStrnad Miloslav725  3070
8.Nedoma LukášNovák Petr673  3080
9.Belfín Karel ml.Baštář Radek475  3090
10.Koval LukášWO    30100
11.Nedoma LukášStrnad Miloslav         
12.Belfín Karel ml.Novák Petr         
13.Koval LukášBaštář Radek         
14.Kesman Karel         
15.Belfín Karel ml.Strnad Miloslav         
16.Koval LukášNovák Petr         
17.Kesman KarelBaštář Radek         
18.Nedoma Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koval Lukáš10Strnad Miloslav02
Kesman Karel20Novák Petr02
Nedoma Lukáš20Baštář Radek02
Belfín Karel ml.10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BVrchní
rozhodčí:
Stanček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Blížejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32673:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlavatý Petr
Plassová Jana
 
 
Strakoš Miroslav
Nový Radek
 
 
10-8-6-6 1301
2.Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
Strakoš Milan
Ševčík Jiří
 
 
4910  3011
3.Stanček MartinStrakoš Miroslav-88-911-62312
4.Hlavatý PetrŠevčík Jiří-810-9-6 1313
5.Plassová JanaNový Radek9-10-11-5 1314
6.Jankulík MartinStrakoš Milan654  3024
7.Hlavatý PetrStrakoš Miroslav-9-10-6  0325
8.Plassová JanaŠevčík Jiří-91049 3135
9.Jankulík MartinNový Radek579  3045
10.Stanček MartinStrakoš Milan649  3055
11.Plassová JanaStrakoš Miroslav-9104-9-72356
12.Jankulík MartinŠevčík Jiří-92-8-9 1357
13.Stanček MartinNový Radek4610  3067
14.Hlavatý PetrStrakoš Milan-6-8-10  0368
15.Jankulík MartinStrakoš Miroslav-910-81173278
16.Stanček MartinŠevčík Jiří6-8109 3188
17.Hlavatý PetrNový Radek6-8911 3198
18.Plassová JanaStrakoš Milan-8-910-11 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stanček Martin31Strakoš Miroslav31
Hlavatý Petr13Ševčík Jiří22
Plassová Jana13Nový Radek13
Jankulík Martin31Strakoš Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30337:415TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tochor Jiří
Dufek Jan
 
 
Dobiáš Jan
Jung Milan
 
 
-7-910-6 1301
2.Kociánová Dana
Jandečka Jiří
 
 
Šmíd Martin
Jehlíková Petra
 
 
9-86-7-52302
3.Tochor JiříJehlíková Petra-7-9-5  0303
4.Dufek JanŠmíd Martin8-8-7-11 1304
5.Kociánová DanaJung Milan-9-6-8  0305
6.Jandečka JiříDobiáš Jan10-77-9-62306
7.Dufek JanŠmíd Josef-7-68-9 1307
8.Kociánová DanaŠmíd Martin-9-6-5  0308
9.Jandečka JiříJung Milan6-78-9-102309
10.Tochor JiříDobiáš Jan-7-910-6 13010
11.Kociánová DanaŠmíd Josef         
12.Jandečka JiříŠmíd Martin         
13.Tochor JiříJung Milan         
14.Dufek JanDobiáš Jan         
15.Jandečka JiříŠmíd Josef         
16.Tochor JiříŠmíd Martin         
17.Dufek JanJung Milan         
18.Kociánová DanaDobiáš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tochor Jiří02Jehlíková Petra10
Dufek Jan02Šmíd Martin20
Kociánová Dana02Jung Milan20
Jandečka Jiří02Dobiáš Jan20
   Šmíd Josef10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy