Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HoražďoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14456:369TJ Sokol Horažďovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandák Pavel
Mandák Lukáš
 
 
Dobiáš Jan
Jung Milan
 
 
687  3010
2.Šimanovský Marek
Šimanovský Robert
 
 
Šmíd Martin
Jehlíková Petra
 
 
-68-5-6 1311
3.Šimanovský MarekŠmíd Martin5-256 3121
4.Šimanovský RobertJehlíková Petra88-812 3131
5.Mandák LukášJung Milan265  3041
6.Mandák PavelDobiáš Jan443  3051
7.Šimanovský RobertŠmíd Martin-8-11010-72352
8.Mandák LukášJehlíková Petra-6666 3162
9.Mandák PavelJung Milan264  3072
10.Šimanovský MarekDobiáš Jan563  3082
11.Mandák Lukᚊmíd Martin107-7-883292
12.Mandák PavelJehlíková Petra-9-3-10  0393
13.Šimanovský MarekJung Milan9910  30103
14.Šimanovský FilipDobiáš Jan9    10  
15.Mandák PavelŠmíd Martin         
16.Šimanovský MarekJehlíková Petra         
17.Šimanovský FilipJung Milan         
18.Mandák LukášDobiáš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimanovský Marek30Šmíd Martin12
Šimanovský Robert11Jehlíková Petra12
Mandák Lukáš30Jung Milan03
Mandák Pavel21Dobiáš Jan02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spálené Poříčí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Blížejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol Spálené PoříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:31507:522TJ Sokol Blížejov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohdan Petr
Stach Jiří
 
 
Strakoš Miroslav
Nový Radek
 
 
-3-961-62301
2.Balek Jan
Stach Petr
 
 
Strakoš Milan
Ševčík Jiří
 
 
-9-3-3  0302
3.Bohdan PetrStrakoš Miroslav-4-6-11  0303
4.Balek JanŠevčík Jiří-9-77-7 1304
5.Stach PetrNový Radek-9-77-7 1305
6.Stach JiříStrakoš Milan1055  3015
7.Balek JanStrakoš Miroslav-5-811-8 1316
8.Stach PetrŠevčík Jiří-4-911-7 1317
9.Stach JiříNový Radek8-4-77-122318
10.Bohdan PetrStrakoš Milan1295  3028
11.Stach PetrStrakoš Miroslav8127  3038
12.Stach JiříŠevčík Jiří-99-62-82339
13.Bohdan PetrNový Radek388  3049
14.Balek JanStrakoš Milan64-95 3159
15.Stach JiříStrakoš Miroslav-9-8-8  03510
16.Bohdan PetrŠevčík Jiří         
17.Balek JanNový Radek         
18.Stach PetrStrakoš Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bohdan Petr21Strakoš Miroslav31
Balek Jan12Ševčík Jiří30
Stach Petr12Nový Radek21
Stach Jiří13Strakoš Milan03
Počet diváků: 31663



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice BVrchní
rozhodčí:
Látka Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Benešova 281, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30614:613TJ Sokol Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromádko Pavel
Látka Jan
 
 
Šteffel Radek
Plachý Pavel
 
 
-87-57133210
2.Beneš Jaroslav
Strnad Miloslav
 
 
Mráz Václav
Písařík Zdeněk
 
 
-10-8-6  0311
3.Látka JanMráz Václav12-8-2-6 1312
4.Hromádko PavelŠteffel Radek-7-3-8  0313
5.Beneš JaroslavPísařík Zdeněk10-779 3123
6.Kočka PavelPlachý Pavel7117  3033
7.Hromádko PavelMráz Václav-39-108-32334
8.Beneš JaroslavŠteffel Radek9-6-5-2 1335
9.Kočka PavelPísařík Zdeněk863  3045
10.Látka JanPlachý Pavel685  3055
11.Beneš JaroslavMráz Václav-12-510-7 1356
12.Kočka PavelŠteffel Radek7-7-86-32357
13.Látka JanPísařík Zdeněk-99411 3167
14.Hromádko PavelPlachý Pavel813  3077
15.Kočka PavelMráz Václav11-510-8113287
16.Látka JanŠteffel Radek-2-5-10  0388
17.Hromádko PavelPísařík Zdeněk1028  3098
18.Beneš JaroslavPlachý Pavel590  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Látka Jan22Mráz Václav31
Hromádko Pavel22Šteffel Radek40
Beneš Jaroslav22Písařík Zdeněk04
Kočka Pavel31Plachý Pavel04
Počet diváků: 2
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Poběžovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slavoj StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32445:483SK Poběžovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konrady Vladimír
Islomov Mukhammadjon
 
 
Glatz Karel
Stróž Vladimír
 
 
-9-68-8 1301
2.Šleis Petr
Hořan Milan
 
 
Kuneš Václav
Syrový Václav
 
 
-8865 3111
3.Hořan MilanSyrový Václav7105  3021
4.Šleis PetrGlatz Karel-44-8-6 1322
5.Islomov MukhammadjonKuneš Václav10-7-8-10 1323
6.Konrady VladimírStróž Vladimír-6-85-9 1324
7.Šleis PetrSyrový Václav-69-5-8 1325
8.Islomov MukhammadjonGlatz Karel-8-8-4  0326
9.Konrady VladimírKuneš Václav8-88-7-82327
10.Hořan MilanStróž Vladimír2-744 3137
11.Islomov MukhammadjonSyrový Václav-8-6-4  0338
12.Konrady VladimírGlatz Karel-9-98-7 1339
13.Hořan MilanKuneš Václav-1099-7-823310
14.Šleis PetrStróž Vladimír345  30  
15.Konrady VladimírSyrový Václav-4    01  
16.Hořan MilanGlatz Karel         
17.Šleis PetrKuneš Václav         
18.Islomov MukhammadjonStróž Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořan Milan21Syrový Václav21
Šleis Petr02Glatz Karel30
Islomov Mukhammadjon03Kuneš Václav30
Konrady Vladimír03Stróž Vladimír11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18484:418TJ Dobřany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helus Jaroslav
Umner Filip
 
 
Vítek Petr
Milfort Jiří st.
 
 
77-36 3110
2.Vohradský Jiří
Hrubý Petr
 
 
Leipelt Lukáš
Mirvald Jan
 
 
-7-78-8 1311
3.Helus JaroslavLeipelt Lukáš-2-95-6 1312
4.Hrubý PetrVítek Petr-786-583222
5.Vohradský JiříMilfort Jiří st.-98-8293232
6.Umner FilipMirvald Jan1056  3042
7.Hrubý PetrLeipelt Lukáš8-8107 3152
8.Vohradský JiříVítek Petr97-95 3162
9.Umner FilipMilfort Jiří st.-75-9553272
10.Helus JaroslavMirvald Jan258  3082
11.Vohradský JiříLeipelt Lukáš9-9-4-2 1383
12.Umner FilipVítek Petr666  3093
13.Helus JaroslavMilfort Jiří st.994  30103
14.Hrubý PetrMirvald Jan         
15.Umner FilipLeipelt Lukáš         
16.Helus JaroslavVítek Petr         
17.Hrubý PetrMilfort Jiří st.         
18.Vohradský JiříMirvald Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Helus Jaroslav21Leipelt Lukáš21
Hrubý Petr20Vítek Petr03
Vohradský Jiří21Milfort Jiří st.03
Umner Filip30Mirvald Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Staňkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol StaňkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:36455:523KST Klatovy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hes Vladimír
Mandík Karel
 
 
Kesman Karel
Belfín Karel ml.
 
 
9-9-8-6 1301
2.Bauer Pavel
Oliva Petr
 
 
Nedoma Lukáš
Koval Jan
 
 
-4-6-5  0302
3.Mandík KarelNedoma Lukáš-11-8-9  0303
4.Oliva PetrBelfín Karel ml.-6-8-1  0304
5.Bauer PavelKoval Lukáš279  3014
6.Hes VladimírKesman Karel-5-7-4  0315
7.Oliva PetrNedoma Lukáš-10-2-10  0316
8.Bauer PavelBelfín Karel ml.912-9-893226
9.Hes VladimírKoval Lukáš-315-843236
10.Mandík KarelKesman Karel-654-8-32337
11.Bauer PavelNedoma Lukáš-11-6-7  0338
12.Hes VladimírBelfín Karel ml.8-9-9-8 1339
13.Mandík KarelKoval Lukáš8-9-8793249
14.Oliva PetrKesman Karel-6211-8-723410
15.Hes VladimírNedoma Lukáš5-6-5-5 13  
16.Mandík KarelBelfín Karel ml.         
17.Oliva PetrKoval Lukáš         
18.Bauer PavelKesman Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mandík Karel12Nedoma Lukáš30
Oliva Petr03Belfín Karel ml.21
Bauer Pavel21Koval Lukáš03
Hes Vladimír12Kesman Karel30
zapas 15 dohrano pred zapasem 14



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CVrchní
rozhodčí:
Stanček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30283:385TJ Sokol Kdyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tochor Jiří
Kociánová Dana
 
 
Plassová Jana
Hlavatý Petr
 
 
10-6-9-3 1301
2.Jandečka Jiří
Jandečka Jindřich
 
 
Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
-6-8-7  0302
3.Kociánová DanaStanček Martin-6-8-9  0303
4.Jandečka JindřichJankulík Martin6-8-9-3 1304
5.Jandečka JiříPlassová Jana6-3-612-102305
6.Tochor JiříHlavatý Petr-6-5-4  0306
7.Jandečka JindřichStanček Martin-65-9-10 1307
8.Jandečka JiříJankulík Martin-65-49-62308
9.Tochor JiříPlassová Jana-6-8-7  0309
10.Kociánová DanaHlavatý Petr-9-8-7  03010
11.Jandečka JiříStanček Martin         
12.Tochor JiříJankulík Martin         
13.Kociánová DanaPlassová Jana         
14.Jandečka JindřichHlavatý Petr         
15.Tochor JiříStanček Martin         
16.Kociánová DanaJankulík Martin         
17.Jandečka JindřichPlassová Jana         
18.Jandečka JiříHlavatý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kociánová Dana02Stanček Martin20
Jandečka Jindřich02Jankulík Martin20
Jandečka Jiří02Plassová Jana20
Tochor Jiří02Hlavatý Petr20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy