Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Blížejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol HoražďoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:14458:303TJ Sokol Horažďovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandák Pavel
Mandák Lukáš
 
 
Strakoš Miroslav
Nový Radek
 
 
5310  3010
2.Šimanovský Robert
Šimanovský Marek
 
 
Strakoš Milan
Ševčík Jiří
 
 
39-99 3120
3.Mandák PavelStrakoš Miroslav26-74 3130
4.Šimanovský RobertŠevčík Jiří-10-16-4  0331
5.Mandák LukášNový Radek910-84 3141
6.Šimanovský MarekStrakoš Milan566  3051
7.Šimanovský FilipStrakoš Miroslav-10-4-6  0352
8.Mandák Lukᚊevčík JiříWO    3062
9.Šimanovský MarekNový Radek51-102 3172
10.Mandák PavelStrakoš Milan626  3082
11.Mandák LukášStrakoš Miroslav5-9-9-4 1383
12.Šimanovský MarekŠevčík JiříWO    3093
13.Mandák PavelNový Radek68-97 31103
14.Šimanovský FilipStrakoš Milan         
15.Šimanovský MarekStrakoš Miroslav         
16.Mandák PavelŠevčík Jiří         
17.Šimanovský FilipNový Radek         
18.Mandák LukášStrakoš Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mandák Pavel30Strakoš Miroslav21
Šimanovský Robert01Ševčík Jiří10
Mandák Lukáš11Nový Radek03
Šimanovský Marek20Strakoš Milan02
Šimanovský Filip01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spálené Poříčí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Spálené PoříšíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35462:530TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohdan Petr
Stach Jiří
 
 
Šmíd Martin
Jehlíková Petra
 
 
8-7-5-11 1301
2.Balek Jan
Stach Petr
 
 
Dobiáš Jan
Jung Milan
 
 
-3-631023211
3.Stach JiříŠmíd Martin-69-10-7 1312
4.Stach PetrJung Milan-5-66963222
5.Balek JanJehlíková Petra-7-117-4 1323
6.Bohdan PetrDobiáš Jan888  3033
7.Stach PetrŠmíd Martin-6-8-3  0334
8.Balek JanJung Milan878  3044
9.Bohdan PetrJehlíková Petra47-6-8-42345
10.Stach JiříDobiáš Jan6-1086 3155
11.Balek JanŠmíd Martin-9-6-5  0356
12.Bohdan PetrJung Milan-9-6-6  0357
13.Stach JiříJehlíková Petra-9-6-7  0358
14.Stach PetrDobiáš Jan-6-41-8 1359
15.Bohdan PetrŠmíd Martin-6-5-5  03510
16.Stach JiříJung Milan         
17.Stach PetrJehlíková Petra         
18.Balek JanDobiáš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stach Jiří12Šmíd Martin40
Stach Petr12Jung Milan12
Balek Jan12Jehlíková Petra30
Bohdan Petr13Dobiáš Jan12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice BVrchní
rozhodčí:
Látka Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Poběžovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Benešova 281, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:28574:547TJ Sokol Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromádko Pavel
Látka Jan
 
 
Stróž Vladimír
Glatz Karel
 
 
95-68 3110
2.Beneš Jaroslav
Strnad Miloslav
 
 
Kuneš Václav
Syrový Václav
 
 
-3-7-6  0311
3.Látka JanSyrový Václav-5734 3121
4.Hromádko PavelGlatz Karel-956-383231
5.Beneš JaroslavKuneš Václav575  3041
6.Kočka PavelStróž Vladimír-610124 3151
7.Hromádko PavelSyrový Václav635  3061
8.Beneš JaroslavGlatz Karel7-58-453271
9.Kočka PavelKuneš Václav679  3081
10.Látka JanStróž Vladimír-55-96-42382
11.Beneš JaroslavSyrový Václav-10-10-6  0383
12.Strnad MiloslavGlatz Karel-3-5-3  0384
13.Látka JanKuneš Václav67-5-9-92385
14.Hromádko PavelStróž Vladimír469  3095
15.Strnad MiloslavSyrový Václav-4-2-6  0396
16.Látka JanGlatz Karel7-9-811-112397
17.Hromádko PavelKuneš Václav965  30107
18.Beneš JaroslavStróž Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Látka Jan13Syrový Václav22
Hromádko Pavel40Glatz Karel22
Beneš Jaroslav21Kuneš Václav13
Kočka Pavel20Stróž Vladimír12
Strnad Miloslav02   
Počet diváků: 4
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
Šleis Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:34428:512TJ Dynamo Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konrady Vladimír
Baksa Karel
 
 
Šteffel Radek
Herzer Jan
 
 
-5-13-10  0301
2.Hořan Milan
Šleis Petr
 
 
Mráz Václav
Písařík Zdeněk
 
 
-8885 3111
3.Hořan MilanMráz Václav7-87-583221
4.Konrady VladimírŠteffel Radek-7-8-9  0322
5.Islomov MukhammadjonPísařík Zdeněk-6-7-7  0323
6.Šleis PetrHerzer Jan59-68 3133
7.Konrady VladimírMráz Václav-68-7-9 1334
8.Islomov MukhammadjonŠteffel Radek-3-410-3 1335
9.Šleis PetrPísařík Zdeněk-9-88-9 1336
10.Hořan MilanHerzer Jan-847-6-62337
11.Islomov MukhammadjonMráz Václav-3-5-4  0338
12.Šleis PetrŠteffel Radek-14-5-9  0339
13.Hořan MilanPísařík Zdeněk998  3049
14.Konrady VladimírHerzer Jan-8-8-7  03410
15.Šleis PetrMráz Václav         
16.Hořan MilanŠteffel Radek         
17.Konrady VladimírPísařík Zdeněk         
18.Islomov MukhammadjonHerzer Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořan Milan21Mráz Václav21
Konrady Vladimír03Šteffel Radek30
Islomov Mukhammadjon03Písařík Zdeněk21
Šleis Petr12Herzer Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:35712:702nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helus Jaroslav
Umner Filip
 
 
Kesman Karel
Belfín Karel ml.
 
 
-27-4633210
2.Vohradský Jiří
Hrubý Petr
 
 
Nedoma Lukáš
Koval Jan
 
 
-108-89-72311
3.Helus JaroslavNedoma Lukáš-474-7-82312
4.Hrubý PetrBelfín Karel ml.-5-5-10  0313
5.Vohradský JiříKesman Karel35-6-1-72314
6.Umner FilipKoval Lukáš7-813-6-32315
7.Hrubý PetrNedoma Lukáš8-48-6-62316
8.Vohradský JiříBelfín Karel ml.84-3-8103226
9.Umner FilipKesman Karel8715  3036
10.Helus JaroslavKoval Lukáš857  3046
11.Vohradský JiříNedoma Lukáš-8105-7133256
12.Umner FilipBelfín Karel ml.-8-85-10 1357
13.Helus JaroslavKesman Karel6149  3067
14.Hrubý PetrKoval Lukáš567  3077
15.Umner FilipNedoma Lukáš-876-1383287
16.Helus JaroslavBelfín Karel ml.5-5-116-62388
17.Hrubý PetrKesman Karel7108  3098
18.Vohradský JiříKoval Lukáš-128-6-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Helus Jaroslav22Nedoma Lukáš22
Hrubý Petr22Belfín Karel ml.31
Vohradský Jiří22Kesman Karel13
Umner Filip22Koval Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Staňkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol StaňkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35565:588KOC Sušice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandík Karel
Hes Vladimír
 
 
Vítek Petr
Milfort Jiří st.
 
 
8-987 3110
2.Bauer Pavel
Oliva Petr
 
 
Leipelt Lukáš
Mirvald Jan
 
 
-49-8-10 1311
3.Hes VladimírLeipelt Lukáš-5-2-4  0312
4.Oliva PetrVítek Petr-5-8-7  0313
5.Mandík KarelMilfort Jiří st.7-89-873223
6.Bauer PavelMirvald Jan-8374 3133
7.Oliva PetrLeipelt Lukáš-8-49-7 1334
8.Mandík KarelVítek Petr89-97 3144
9.Bauer PavelMilfort Jiří st.-9-8-7  0345
10.Hes VladimírMirvald Jan446  3055
11.Mandík KarelLeipelt Lukáš787  3065
12.Bauer PavelVítek Petr-656-6-102366
13.Hes VladimírMilfort Jiří st.-87-8-3 1367
14.Oliva PetrMirvald Jan596  3077
15.Bauer PavelLeipelt Lukáš-6-8-7  0378
16.Hes VladimírVítek Petr8-6-7-6 1379
17.Oliva PetrMilfort Jiří st.9-98-9-923710
18.Mandík KarelMirvald Jan64   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hes Vladimír13Leipelt Lukáš31
Oliva Petr13Vítek Petr31
Mandík Karel30Milfort Jiří st.31
Bauer Pavel13Mirvald Jan03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy